elfcyln'dan Seçmeler

Konusu 'Fıkralar' forumundadır ve elfcyln tarafından 15 Ekim 2007 başlatılmıştır.

  15 Ekim 2007
  Konu Sahibi : elfcyln
 1. elfcyln

  elfcyln Aktif Üye Üye

  Katılım:
  25 Eylül 2007
  Mesajlar:
  149
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  Bir çocuğun gece uykusu kaçmış. Tam mutfağa su içmeye gidecek, annesiyle babasnın odasından garip sesler geliyor. jeyyarGidip kapı aralığından bir de bakmış babası annesinin arkasında "Çocuk isterim, çocuk isterim!" diye bağırıyor. Hemen koşarak geçmiş babasının arkasına: "Bisiklet isterim,bisiklet isterim!":Roflol::Roflol::Roflol:
   
 2. 15 Ekim 2007
  Konu Sahibi : elfcyln
 3. Yosunn

  Yosunn Guest

  :Roflol::Roflol::Roflol:
   
 4. 15 Ekim 2007
  Konu Sahibi : elfcyln
 5. gxuxlixsxim

  gxuxlixsxim Aktif Üye Üye

  Katılım:
  23 Eylül 2007
  Mesajlar:
  52
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  :sm_cool::Roflol::Roflol::Roflol:
   
 6. 15 Ekim 2007
  Konu Sahibi : elfcyln
 7. elfcyln

  elfcyln Aktif Üye Üye

  Katılım:
  25 Eylül 2007
  Mesajlar:
  149
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  Ahirette sorgu sırasını bekleyen iki adam birbirleriyle konuşmaya başlar. "Sen nasıl öldün?" diye sorar birinci adam ötekine. "Donarak öldüm.." "Kötü bir ölüm olsa gerek..." der birinci adam "donarak ölmek nasıl bir şey?" "Şey, başlangıçta cok rahatsız edici.." diye anlatmaya başlar ikinci adam, "titremeye başlıyorsun, bütün el ve ayak parmakların ağrımaya başlıyor. Ama sonrası, ölmek için çok sakin bir yol. Vücudun uyuşuyor, adeta boşluğa sürükleniyorsun, tıpkı uykuya dalmak gibi.. Peki ya sen? sen nasıl öldün bakalım?" "Kalp krizi geçirdim" der birinci adam. "Karımın beni aldattığından emindim. Bir gün ansızın beklenmedik bir saatte eve döndüm, yatak odasına koştum.. Karımı orada yapayalnız örgü örerken buldum. Sonra bodruma koştum ama kimseyi bulamadım. İkinci katta da kimse yoktu. Sonra hızla çatı katına vardığımda kalp krizi beni buldu.. Oracığa yığıldım ve öldüm. Aynen böyle.." İkinci adam başını sallar "Berbat birşey bu..." der "..sadece bir an mutfakta durup buzdolabına bakmayı akıl edebilseydin şimdi ikimizde hayatta olacaktık.:Roflol::Roflol::Roflol:
   
 8. 16 Ekim 2007
  Konu Sahibi : elfcyln
 9. BitliPufi

  BitliPufi Guest

  ben bunu daha uzun haliyle biliyorum ali bi rgün okula gözü mor gider ögretmeni sorar neoldu ali gözüne ali cevap veri babam dövdü hocam neden der hocası gece babam sordu veli uyurmusun ses yok hüseyin uyuyormusun ses yok sıra bana geldi ali uyuyormusun bende uyumuyorum dedim babam dövdü hocası der sende bidaha ses çıkarma tamam der ali ertesi gün alinin kolu kırık halde okula gider ögretmeni sorar oglum ali koluna ne oldu babam dövdü ögretmenim der ali bu sefer naptın der ögretmeni babam gene sordu hüseyin uyuyormusun ses yok veli uyuyormusun ses yok ali uyuyormusun ses yokk peki demiş baban neden dövdü ozaman ögretmenim babam anama sordu hazırmısın hanım geliyorum dedi bende dedim nereye gidiyorsunuz bende geliyorum ögretmenide demiş karışma anneyle babanın işine demiş tamam demiş ali ertesi gün alinin bacagı kırık halde okula gitmiş ögretmeni sormuş bacagına ne oldu ali ögretmenim babam dövdü bu sefer naptın demiş ögretmen bişi yapmadım ögretmenim babam gene sordu hüseyin uyuyormusun ses yok veli uyuyormusun ses yok ali uyuyormusun ses çıkarmadım ama babam annemin üstüne çıktı ben çoçuk istirem die sıplıyodu bende babamın sırtına çıktım bende bisiklet istirem dedim babamda beni dövdüü:1rolleyes: böle bişidi bu sanırsam