Elidor kulananlar!!dikkat!!!

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve ateş böcüğü tarafından 9 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ateş böcüğü
  1. arkadaşlar duyduğum bi söylentiye üzerine bi araştırma yaptım we formaldehit adı werilen kanserojen olan bi maddenin elidor şampuanda mewcut olduunu öğrendm..bu madde bi çok temizlik maddesinde de kullanılıomuş ama şampuanda olması dierlerine göre daha sakıncalı saçlarımıza sürüyoruz sonuçta..zaten heryerden kanserojen madde alıoruz bütün bunların üstüne doğal bitkisel o kadar şampuan warken bi de şampuanla haftada 4-5 kere kendiniizi zehire maruz bırakmayın derm öptm :enbuyukkk:

2. 9 Ağustos 2008
  3. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım saol . zaten bır arkadaşım elıdor rejıoce ve pantene hakkında onlar deterjan sampuanları çok adı deyıp dururdu. ben bı kere pantene al demiştim bana. almamış hatta utandım deterjan sampuanı almaya demişti:)

4. 9 Ağustos 2008
  5. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    anaaaa bende elidor kullanıyom hatta dün büyüklerinden 2 tane aldım yaaa ne olacak şimdi. oldu bitti elidor kullanırdım. elimden geldiğince bu tür konularda kayıtsız kalmamaya çalışıyorum. neyse napalım bizde bitkisel şampuan kullanırız bundan sonra.

6. 9 Ağustos 2008
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    o zaman saclr icin hangi sampuni onerirsiniz ben de elidor kullaniyordum

8. 9 Ağustos 2008
  9. leylek82

leylek82 çok zor bazen.... Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    kız sana cvp yazdım bi baksana

10. 9 Ağustos 2008
  11. annem eczacı ve hangi madde kanserojen hangisi kimyasal içerio hepsini biliyo..bende bu bilgileri sizinle paylaşıyım dedm pantene,elidor,blendax,rejoice..bunların hepsinde saçı yumuşatması için silikon,köpürmesi için kimyasallar we parfümler war.bunların hepsi zamanla saç derisinde birikiyo we nefes alamayan saçlar koparak dökülüo...saçlarınız yuöuşacık oluyo mis gibi kokuyo ama bi o kadar da kimyasal yüklüyoruz aslında.elidordaki maddeyi sadece googledan aratın nası bi madde olduunu anlarsınıız.panteneinde canlı haywanlar üzerinde test yaptığını duymuştum.bu tür maddeler barındırmayan şampuanlar neler derseniz en başta tresan..saçları fena sertleştirir başlarda ama zamanla alışır ayrıca aynı markanın saçkremide tamamen doal o da yumuşatır...bunun dışında otacı da dierlerine oranla daha doal bi şampuan bana kalırsa bebe şampuanları en güzeli bunlar benm önerilerim kızlar :enbuyukkk:

12. 10 Ağustos 2008
  13. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya ben elidor kullandıgım zamanlarda hem cok kepeklenio hem cok yaglanıyo hemde dökülüodu.. hava ve su faktörüde girince.. sevmiyorum elidoru..

14. 10 Ağustos 2008
  15. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Tresan!a da silikon koyuyorlar artık :1no2: ama ben kullanmaya devam ediyorum.Bu arada hiç sertleşme falan yapmadı benim saçımda

16. 10 Ağustos 2008
  17. bi arkadaşım şikayet mektubu yazmıştı elidora bu maddeyi içerdiği için...gelen cewapda bu maddennin yasal limitinin altında kullandıklarını sölemişlerdi..bu ne saçmalıktır ya

18. 10 Ağustos 2008
  19. canım sanırım tresanın ısırgan otu özlüsünde war silikon papatyalı olanda yok bi de aktarlarda satılanlarr war şimdi tawsie etmiim kalitesz olabilir organikler de kullanılabilir