elidor lütfen

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve glt tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : glt
  1. glt

glt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bugune kadar elidor kulananlar konuyu acıp acıklamalarını yazmiştırlar ben yeni hali olan elidoru kulanan arkadaşlara soruyorum elidordan memnunmusunuz peki neden benim şuanki şampuanım saclarımı kepeklendirdi oysa iyi gidiyordu memnundum mafoldumben

2. 8 Aralık 2009
  3. eylultamer

eylultamer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    valla canım ben çok memnunum sarı şişesini kullanıyorum zaten ondan başka şampuan kullanamaz oldum epey zamandır , birtek o yumuşatıp şekil veriyor saçlarıma :)

4. 17 Aralık 2009
  5. glt

glt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım bende kepege karşı olan elidoru aldım şimdilik iyi kepek gözle görünür koyboluyor koyu mavi şişede olanı hemde öyle yumuşuyorki kreme bile gerek kalmıyor bende memnunum şimdi

6. 17 Aralık 2009
  7. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben yıllardır elidor kullanırım.. bütün iyi şampuanları denedim,en iyisi kesinlikle elidor.. dönemsel kepeklenmeler oluyor bazen,o sebeple olabilir belki...

8. 17 Aralık 2009
  9. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    elidorun kepekle lgili olan şampuanını bilmem ama diğerleri berbat bence.

10. 25 Aralık 2009
  11. cven81

cven81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dökülmeler için olanı nasıl peki
    ve koparak dökülme içinmi köten dkülme için mi

12. 31 Aralık 2009
  13. glt

glt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şuanda elidor iyi gidiyor saclarımda kepek kalmadı dökülmede azaldı okadar pahalı şampuanlar kremler alıyor ve sacımdada pek etkisini görmüyorum yıkarken öyle yumuşatıyorki kreme gerek kalmıyor not sacımda boya yok oyüzdende olabilir kulanmak isteyenlere benden tafsiye

14. 3 Ocak 2010
  15. cosmic_c

cosmic_c yorgunellaa.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende uzun zamandır elidor kullanıyorum ve memnunum.son olarak parlak görünüm veren koyu pembe renginde olanını kullandım.bence süper bi şampuan eline döktüğünde bile dikkat edilirse sanki içinde küçük küçük pırıltılar var gibi...saçlarımı yumuşacık yaptı benim zemuszemus

16. 9 Ocak 2010
  17. rKn

rKn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ama dökmüyor mu kızlar ya? ben son olan parlak görünümü kullanmadım ama normal turuncu rengindeyi kullandım iyi hoş da dökyüor ya bi bkıyorum yere saçlarım dökülmüş oysa saçlarım hiç dökülmezdi elidor döktü.mesela blendaxla felan yıkayınca hiç dökülmüyor farkı burdan anladım ben ne kadar parlaklık versede dökyüor.

18. 9 Ocak 2010
  19. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bende parlaklık serisini kullanıyorum mor gibi olanını fusya gibi işte şişesi kremi serumu şampuanı fln birlkte kullanıyorum gercekten cok etkili yumusacık oluyor saclarım ama dökülüyor uzun zamandır acaba onunla ilgili olabilirmi die düşündüm şimdi buradaki arkadaslarıda okuyunca ama cok etkili gercekten parlaklık yumusaklık konusunda bide sana tavsiyem 6 ayda 1 şampuanını değiştir kuaförüm demişti saç şampuanın içerigine alıstıgı içn etkisi olmazmıs şampuanın 6 ayda 1 yenilemen gerekiomus