Elidor Yaz Serisi Kullanan Varmıı ?

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve VsneLroCCo tarafından 8 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : VsneLroCCo
  1. VsneLroCCo

VsneLroCCo İşi bilcen işe gitmicen:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.Arkadaşlar ben daha yeni tanıştım kendisiyle :) içerisinde 7 doğal öz war.zytinyağı,Badem yağı,jojoba yağı,hint yağı vb.. Haftada bir kez kullanın yazıor üzerinde Denedim we cok Hoşuma gitti Hem kötüde kokmuyo Çok hoş Kokuyo Fiyatıda Çok Uygun 3 ytLye yakın yani Tavsiye ederim. Daha önce bahsedilmişse Özürr !:asigim:

2. 8 Ağustos 2008
  3. mhrmhclk

mhrmhclk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ama içinde cyclomethicone var sanırım silikon o emin değilim ama dikkatli olmak lazım onun yerine aktardan yağ karışımı almak daha mantıklı geliyor nede olsa kozmetik ürünü :)

4. 9 Ağustos 2008
  5. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende uzun suredır kullanıyodum burda da 2.5 ytl ye alıyordum ve çok memnundum. geçen gun bittigi için başka bı yerden alayım dedim adam 14.5 ytlye çekmiş. almadım bende halıyle. aktarcılardan saç bakım yagı alıcam bundan sonra.

6. 9 Ağustos 2008
  7. ya kızlar ben şöle bişi duydum mesela biz böyle yağları karıştırıyoruz ama onlar birbirinin etkisini nötrleyebiliomuş kuaförüme bi saç uzamanı gelmişti ona sormuştum yani zararı olmaz ama yararı da olmayabilir demişti onun ölçüleri warmış ne derece doğru bilemem ama

8. 9 Ağustos 2008
  9. VsneLroCCo

VsneLroCCo İşi bilcen işe gitmicen:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya ben 3 gün önce aldım işte 2.5 ytl gibi bişeydi Hem içindekiler yazıo Cnm sırf yağ karısımı silikon fln yok yani bilemiorum ben çok beendim 14.5 ytlye cıkcaksa ben şimdi alayım o marketteki hepsini yaa :KK70::)