Elini ver kolunu kaptır!...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Ally tarafından 13 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Ally
  1. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba arkadaşlar... bende canımı sıkan bişeyi sizlere danışmak istedim çünkü nasıl davranacağımı şaşırdım :nazar: Konu şu bizim bi akrabamız var her geldiğinde bişeyimi ödünç(!) alır getircem der ve bi dahada getirmez... ben kendisinden bu güne kadar hiçbişey istemediğim halde o hiç rahatsızlık duymadan ister... neyse geçenlerde aradı kardeşinin mezuniyet töreni varmış siyah ayakkabı lazımmış hoca illa siyah giyceksiniz demiş bende ilk başta vermek istemedim çünkü geri gelmeyeceğini biliyodum ama salak gibi yine acıdım ve acınacak hale düştüm :nazar: neyse verdim üstünden haftalar geçti hiç lafını bile etmediler bende geçen hafta msj attım ayakkabım lazım getirebilir misiniz diye kusura bakma getircektik şöyle oldu böyle oldu yollarız dediler ama bi hafta oldu hala yok.. ben onları daha yeni almıştım diğerlerinide arkadaşıma verdim bana büyük geliyo diye(oda yeniydi) şimdi bi daha aykkabı aldıramam bizimkilere hergün ayakkabı mı alcaz derler haklı olarak... ben şimdi ne yapayım bi daha isteyeyim mi? ben istemekten utanıyorum onlar el koymaktan utanmıyo... :nazar:

2. 13 Temmuz 2009
  3. kuusuum

kuusuum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    cnm bnm bende zamanında bu konuda o kadar çok kullanıldımki :kızgın:..ama artık açık ve net bi şekilde bana ait olan şeyleri paylaşmayı sevmediğimi ve veremiyeceğimi söylüyorum başlarda kızdılar ama geçti artık kimse benden bişey isteyemiyo:eek:lmaz: ....kesinlikle bir daha iste amaçları sana unutturmak zaten:eek:klava: ..iste getirsinler başına bişey geldiğini söyleselerde iste gerçekten bişey olduysa onların yanında çöpe atarsın herhalde ondan sonra birdaha bişey isteme yüzü olmaz:mymeka: ..bende çok kızarım emanete sahip çıkamayan insanlara ...

kesinlikle tavrını ifade et,rahatsız olduğunu belirt ve birdaha bu sebepten dolayı senden yardım istememesini söyle :umursamaz:
    hem hiç sağlıklıda değil ..ayaklarında mantar olabilir başka bi hastalık olabilir..belkide sende alerji yapabilecek türden bi mikrop taşıyo olabilir:sinifsinif:....öpüyorum cnm..inşallah ayakkabılarını alabilirsin ..opuyorumnanaktan

4. 13 Temmuz 2009
  5. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    haftalarca giyilen ayakkabıdan hayırmı gelir caım yaa aman kalsın boşver ailen bilmiyormu durumu bir tane ayakkabı aldır bir dahada hiçbirşeyini verme. giysilerini giyenlere bile illet oluyorum ben başkasının giydiğini giyemem valla.

6. 13 Temmuz 2009
  7. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    en iyisini yapıyosun vermemekle... aslında bende öyle bi karar almıştım ama yine dayanamadım verdim işte... haklısın unutturmaya çalışıyolar istediğim halde getirmediler bi daha tövbe :eek:lmaz: istiycez artık bi daha napalım,getirilerse tabii

8. 13 Temmuz 2009
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.363
    Ödül Puanları:
    363
    İstemekten utanmak nedir çok iyi bilirim canım ya....:nazar:
    İşin ilginci sen ezile büzüle konuyu açtığın halde karşı tarafın oralı bile olmaması..
    O kadar çok utandırdılar ki beni inan bana büyük bir ders oldu bu..
    Bir daha asla,hiç kimseye günahımı vermem..:eek:lmaz:

10. 13 Temmuz 2009
  11. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    canım ailem bilmiyo bundan öncede siyah ayakkabı almıştım oda daha yeniydi ama deneyemeden almıştım büyük geldi onlarıda verdim başka birine değiştirmeye üşendim uzak biyerden almıştım,bunlarıda daha yeni aldım annem babam verdiğimi duysa kızcaklar dün düğüne gidiyoduk annem niye siyah elbiseni giymedin dedi ayakkabımın olmadığını söyleyemedim bahane uydurdum:KK43:

12. 13 Temmuz 2009
  13. kuusuum

kuusuum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    cnm çok doğru söylüyosun sana katılıyorum kesinlikle hayır gelmez ama amaç giymek değil zaten ..ben artık okadar kaşarlandımki bu konuda maalesef böyle insanların arsızlığı benimde damarımı çatlattı ben birisine yapmıştım bunu özellikle istemiştim ..getirdiğinde perşian olan badimi yanında çöpe atıp bundan yer bezi bile olmaz sanada yaramaz banada demiştim yüzünü n ifadesini asla unutamam çok iyi yaptım birdaha gelemedi ..karşıma bişey istemeye değil su bile istemeye cesaret edemedi ..

14. 13 Temmuz 2009
  15. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    evet biz istemekten utanıyoruz ama onlar el koymaktan utanmıyolar malesef :kızgın: banada iyi bi ders oldu bende kimseye bişeyimi vermiycem artık benneyaptımki

16. 13 Temmuz 2009
  17. MyLO

MyLO Hep Mokoko Hep Mokoko Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Ayakkabın geri gelir mi gelmez mi bilinmez ama...
    Bir daha isterlerse veriyorum geri getirme adetiniz yok kusura bakmayın dersin.:umursamaz:

18. 13 Temmuz 2009
  19. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    kaydirigubbakcemile3 çok iyi yapmışsın bacım insanı o noktaya getiriyolar ama yüzsüzler :eek:klava: