Eliptik Bisiklet mi koşu bandı mı?

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve ador74 tarafından 11 Ocak 2009 başlatılmıştır.

11 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ador74
  1. ador74

ador74 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar,

Hamileyim, doktorum hergün yürü diyor ama maalesef dışarısı kış kıyamet... İnanılmaz hareketsiz kalıyorum. Hele ki akşamları. Saat 19 dan sonra divanda ööööle yatıp tv izliyorum. 5 ayda 10 kilo aldım. Durum vahim ötesi...

Lütfen bana öneride bulunun. Ne alırsam alayım eşim de kullanacak ve 110 kg.

Her ikisinde de önereceğiniz marka model varsa süper olur.kaydirigubbakcemile2

2. 11 Ocak 2009
  3. ezgili

ezgili Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    benim durumumda aynı canım,bizde yürüyüş bandı düşünüyoruz.sessiz çalışan,gürültü yapmayan,az yer kaplayan ama malesef katlansada al bi kalabalık daha,bide elektirik tüketimleri falan nasıl,bende kararsızım,ama sağlık için herşey

4. 13 Ocak 2009
  5. ador74

ador74 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kimseden cevap çıkmadı:KK43:
    ben reebok i-trainer eliptik bisiklete karar verdim. 3 gün sonra geliyor:)

6. 13 Ocak 2009
  7. Bonus

Bonus ne muradım varsa vazgecsin Üye

Beğenileri:
    612
    Ödül Puanları:
    113
    Keşke yürüyüş bandına karar verseydin.Bisiklet yürümekten daha zor ve daha yorucu diye düşünüyorum.Hem yürüyüş bandını son aylarında bile kullanman kolay olur ama bisiklet öyle değil. :CüvCüv:

Birde uzun süreli bisiklet kullanmı basenlerin genişlemesine sebep oluyor diye biliyorum.Oturarak yapıldığı için olsa gerek :1rolleyes:

Ama tabi boş oturmaktansa bisiklete binmekte mantıklı a.s

8. 21 Ocak 2009
  9. biber1981

biber1981 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim evde kosu bandım vardı,hergun yaklasık 45 dk -1 saat kadar yuruyordum,işede yarıyordu doğrusu,ama sunu belirtmem lazım ki cok toz tutuyor,tabi elektrik parasını da dusunmek lazım.Evde kucuk çocuk varsa,hele hele toza karsı alerjisi falan varsa kesinlikle tavsiye etmiyorum.

10. 20 Şubat 2009
  11. ador74

ador74 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    eliptik bisiklette oturmuyorsun.
    ben aldığım reebok'tan çok memnun kaldım.
    hem de hiç ses yapmıyor...

12. 23 Şubat 2009
  13. canım kaça aldın bu bisikleti?

14. 10 Mart 2009
  15. zeysb

zeysb çalışkan uykusuz:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben ikisinide kullanıyorum..ama hamileler için yürüyüş bantı bence daha uygun..ben dunlop kullanıyorum..ben praktikerden 2 yıl önce indirimden 500 e almıştım..ayrıca bisiklet basen genişletmez o zaman tüm bisikletçilerin koca totoları olurdu dimi?ama hepsininki taş gibi...2yıldır sürekli kullanıyorum basende genişleme değil ciddi daralma oldu..

16. 10 Mart 2009
  17. sermest

sermest hoşgeldin nazlı kelebeğim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    daha önce spor salonunda eliptik bisiklet kullandım..spor ve kılo verme anlamnda oldukca faydalı sessız de ama cok yorucu..hamıleymıssn dayanabılecekmısın acıckası karar veremedım..
    evde kosu bandım var..kocaman bısey cok yer kaplıyor..ama yurumek acısından guzel hem hız kademe ayarlarndan sana uygun olanı da secebılrdn..ancak onda da sessızlk bıraz zor..kademe yukselltkce ses de yukselıyor halıyle..yapan ıcın sorun degl de alt komsun varsa ne dusunur bılemem..ben bunu dusunuorm acıkcası kendimde..ama yıne de kosu bandı daha ıyı gıbı geldı bana..

18. 10 Mart 2009
  19. hot chocolate

hot chocolate kuzu kuzu mee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bende koşu bandı alacam eliptikte çok güzel zevkli ama o koşu bandından daha büyük die biliyorum
    en azından bizim spor salonunda ki öyleydi,özellikle popo kısmı için çok iyi eliptik
    ama koşu bandıda malum ,kolları sırtı,bacağı her yeri çalıştırıyor..
    +
    eliptik bisiklet oturarak yapılmıyor..