Eliptik bisiklet

Konusu 'Egzersizler' forumundadır ve ofpof tarafından 13 Mart 2010 başlatılmıştır.

13 Mart 2010
    Konu Sahibi : ofpof
  1. ofpof

ofpof Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,
    Voit ten eliptik bisiklet aldım.Fakat tabi salonlardaki kadar kaliteli birşey değil galiba.Yani, salondakileri hatırlıyorum en zor ayarında çevirmek imkansız oluyordu.ama bu öyle değil daha kolay yapılıyor.Ama yine de terletiyor.Acaba ne kadar süre yapmalıyım.40 dakika yapmaya çalışyıorum ama çok sıkılıyorum:):)Acaba hergün 20 dakika yapsam bir faydasını görmez miyim?

2. 13 Mart 2010
  3. Glorya

Glorya SıkıLdımmı ne? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende de var.ama ben ayarını en zora getirdiğimde çevirmek imkansız gibi oluo.. sabahları yarım saat yapıorum..faydasını görüorum.. a.s.

4. 13 Mart 2010
  5. ofpof

ofpof Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Cevap için teşeşkürler Gloryaa.Sabah aç karnına mı yapıyorsun?Bide seninkinin markası ne?En zor ayarda mı 30 dakika ?Amma çok sordum:)Son bir soru ne kadar sürede faydasını görmeye başladın?

6. 13 Mart 2010
  7. Glorya

Glorya SıkıLdımmı ne? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    değişio..bazen kahvaltıdan önce bazen sonra yapıorum..nasıl uyuyosa..
    benimkininde markası voit.
    orta ayarda 30 dk yapıorum..yakılan kalori 600-700 buluo
    valla 1 haftada faydasını gösterio..

8. 13 Mart 2010
  9. ofpof

ofpof Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çook teşekkür ederim.Gaza geldim düzenli kullanacağım artıkk:)

10. 29 Mart 2010
  11. ksantofil

ksantofil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ofpof senin dediğini ben de hissettim.daha kolay dönüyor.hatta dedim bunun göstergesi yanlış bu kadar kalori yakmaz die.

12. 29 Mart 2010
  13. ksantofil

ksantofil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sonra kolları daha iyi çalıştırıyor diye bu kadar yaktıgını düşündüm.bide spor salonlarındakiler bence çok kullanımdan dolayı da bir aşınmaya bağlı zorluk veriyor.ben salonunda 10 dak dilim dışarı çıkıyor.evde yarım saat banamısın demiyor mesela

14. 6 Nisan 2010
  15. pelinsee

pelinsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende aldım kullanıyorum 5gün oldu yüksek ayarda calişma kas yaparsın sonra en düşük ayarda 20 dakika kullanıyorum yarım saatte olabilir sabah akşam yapıyorum hem sıkılmazsın hem kas yapmazsın kendini yorma ben ilk günleri yüksek ayarda 10 dak. yaptım cok zorlandım ve bacak agrımdan öldüm dirildim sonra bir yerde okudum kullanma şeklini ve ac karnına yapacaksın yemek yedikten 2saatnsonra dikkat et bunlara

16. 6 Nisan 2010
  17. pelinsee

pelinsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sana nasıl kullanacagını anlattılarmı bana 5dak gecme dediler benimkide voit hem kollar vucut kompile caliştırıyor kas yaparım diye korkuyorum yükseltemiyorum düşük ayarda calişiyorum daha yeni inşallah faydasını görürüm

18. 8 Nisan 2010
  19. medinealeynanur

medinealeynanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar mujde , benim annem eliptik bisikletle tam 30 kilo verdi, bunun yaninda rejim de yapti, aslinda pek rejim degil de kizartmalardan hamur islerinden uzak durdu, asla sismezsiniz erkek gibi korkmayin, oyle erkek gibi olmak icin agirlik calismaniz lazim, n dusuk ayarina alin, hizli olan, ve hergun yapin, ben yapmaya basladim iki gundur, ayrica kas yag yakar, cok guzel zayiflatiyor, ben 5 yil once 3 ayda 8 kilo vermistim, simdi gene baslicam, e artik kizim 3 yasini gectii. herkeze kolay gelsin hihoyyyt