ELİZABETH ARDEN 5 th avenue

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve EU1 tarafından 11 Haziran 2009 başlatılmıştır.

11 Haziran 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaslar ben çiçek meyve karışık ve birazda kadınsı kokulardan hoşlanıyorum. bunun üzerıne elizabet erden ın 5. cadde parfümünü tavsiye ettıler aldım gerçekten çok hoş.kadınsı, çiçek kokusu. okadarda çok para verdık ama o hoşluğa göre hiç kalıcı olmuyor bende deneyen arkadaslar varmı bu parfümü merak ettim :1shok:

perfume love bunu beğendi.
  2. 11 Haziran 2009
  3. seertmece

seertmece Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    suan 14 kısı var parfum forumunda ama kımse bısey yazmıyo.. usenıyo musunuz arkadaslar..ben de anlamadım canım.. ddoru durust dişime gore bı parfum bulamadım..laelaelaelaelae

perfume love bunu beğendi.
  4. 12 Haziran 2009
  5. CennetKokulum

CennetKokulum kuzusu'nun kuması Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    ben yazım canım bu parfumu duymadımda euporıa var alıen cok farklı tarz bır koku ck ıste bayagı ıddalı yogun bır koku sıyah orkıde ozellıklı durdukca degısen bır koku ama alıen oyle degıl net bır tarz

6. 12 Haziran 2009
  7. CennetKokulum

CennetKokulum kuzusu'nun kuması Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    hı ck hem seker hem cıcek bıde nına rıccı nına yı cok ovuyolar onu merak edıyorum bende meyve cıceklmıs oda

8. 12 Haziran 2009
  9. bamby

bamby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben nina rıccıyi denedim hafif gibi ama yinede gırtlağı yakar bi kokusu war çokda kalıcı gelmedi bana..gerçi parfüm tene göre çok değişik kokular verebiliyo..shopard wishi birde sun jılsander i keşfettim turistlerden ikiside kesinlikle harika kokular..teninize uyarsa kesinlikle tavsiye ederim :)

10. 12 Haziran 2009
  11. EU1

EU1 Guest

arkadaslar ben elızabetı sordumama hala ona cvp yok:)

12. 12 Haziran 2009
  13. bamby

bamby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ya pardon konunu es geçmişim..benim kız arkadaşım da elizabeth kullandı ve hiç memnun kalmamıştı ama ilginçtirki aynı parfüm kız kardeşinde mükemmel bir koku yayıyor ve müthiş kalıcı olduğunu söylüyor..yani gene ten meselesi harhalde canım..sanırım elizabeth senin tenine uyan bir parfüm diilmiş..

14. 14 Haziran 2009
  15. nurpare41

nurpare41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    [​IMG] Canim su anda bende ayni parfümü kullaniyorum kokusu durdukca güzellesiyor vede kalici ama bilemiyorum belkide tenden tene farkediyordur mesela arkadaslarin kulalnip cok kalici ve cok güzel dedikleri parfümler bende hic kalici olmuyor.Ama Elizabaeth Arden 5th avenue benim tenimde cok güzel ve kalici oldu bende anlamadim bu parfüm isinden. Tenden tenemi degisiyor yoksa bazen serilermi kalitesiz oluyor bilmiyorum....

16. 1 Temmuz 2009
  17. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    yıllardır kullandığım ve vazgeçemediğim bir parfüm...çok ağır bir parfüm değil.....gayet hoş ve hafif.... insanı rahatsız etmeyen bir kokusu var....

18. 21 Temmuz 2009
  19. Feyza79

Feyza79 kar ciceklerim Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    evet bugün ki parfümeride bu kokuyu önerdi bana cok satiliyormus ve genc bayanlarin tercihi bu dedi