Ellerim titriyor !!!

Konusu 'Genel Sağlık Bilgileri' forumundadır ve EU2 tarafından 26 Kasım 2008 başlatılmıştır.

26 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Arkadaşlar ellerim çok titriyor neden bilmiyorum ellerimi uzattığımda yada birşeyler tuttuğumda hep titriyor o kadar arttıki çatal, kaşık,bardak tutmaya korkar oldum,misafirlere çay getiriyorum elim öyle titriyorki dökücem diye korkuyorum, görende heyecanlandı sanacak :1no2: Ben nebul alıyorum yani buhar astım hastalarının kullandığı ilaçlardan ondan oluyor diye biliyordum ama bu kadarda olmazkiii ne yapabilirim bana bir akıl verin lütfensenağlama

2. 8 Ocak 2009
  3. Filo

Filo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    cnm gecmiş olsun ..bndede aynı sorun vardı hipertiriot çıktı..bir an önce tiroit tahlılı yaptır......

4. 8 Ocak 2009
  5. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    anneminde elleri titriodu guatr varmış sende bi tiroit testi yaptır canım

6. 8 Ocak 2009
  7. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    benim tanıdığım birinde de vardı. kaza geçirmiş korkudan o titreme kalmış ellerinde. nörölojiye görünmelisin bildiğim kadarıyla.

8. 8 Ocak 2009
  9. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    çok geçmiş olsun cnm bekletmeden dr a danış derim

10. 8 Ocak 2009
  11. pamugum

pamugum Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm aynı titreme bendede var astım hastası oldugunu yazmıssın bende de alerjik nezle var bu sebeble bazı ilaçlar kullanıyorum belirli dönemlerde ve ögrendigim kadarıyla bu ilaçların yan etkisi sırf bu yüzden mecbur kalmadıkca ilaç kullanmıyorum artık ama bişey tutmaya korkuyorum bende senin gibi çay içerken bile bardagı iki elimle tutuyrm ..hangi dr gitmeli bu konuda bilgim yok ama seninkide byük ihtimal ilaçlardan kaynaklıdır