Ellerim

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Eller İçin Öneriler' forumundadır ve ajdapekkankoliqimey tarafından 21 Aralık 2008 başlatılmıştır.

21 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ajdapekkankoliqimey
  1. ablalarım ben 16 yaşındayım ama ellerim annemin rahatsızlığından dolayı iş gördüğümde hep su deterjandabenneyaptımki
    ondan dolayı derim bir tuhaf daima kızarı çatlıo bide böle çizgilerle dolu sizin ellerinize hevesle bakıorum napıcam ben dermatologa gittin adam elime bile bakmadı:nazar:

2. 21 Aralık 2008
  3. EU3

EU3 Guest

önce at bakim o sigarayı elinden hiç yakışmıyor :mymeka:
    sonrada annene acil şifalar dilerim :Saruboceq:
    kullandığın detarjana dikkat et ..
    bide iyi bir nemlendirici sür gece yatmadan Şeniz

4. 21 Aralık 2008
  5. :eek:tamam attım ablacım

saol ablam allah razı olsuna.s.

deterjan bilidğimiz mintax çamaşır suyu:çok üzgünüm:

nemlendiricimi ellerimi sirkeli suyamı koymadım vazelinlemi yatmadım kremmlerle ovmadımmı yok:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

6. 21 Aralık 2008
  7. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kimyasallara alerjin olabilir. benim de var ve hemen kızarır. bulaşık yıkarken eldiven kullan. yada bebak acı badem kremi var migrostan almıştım ben yumuşacık yapar.

8. 21 Aralık 2008
  9. tamam ablacım alıcam hemen:KK43:

10. 21 Aralık 2008
  11. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    bence öncelikle ellerini deterjan hele hele çamaşır suyundan uzak tutmalısın. mutlaka eldiven kullanmalısın. aksi takdirde ne yaparsan yap, bir yandan ellerini tahriş etmeye devam ettikçe faydası olmaz.

12. 21 Aralık 2008
  13. ya artık böle çok üzülüyorum arkadaşlarım ellerime bakıp aa neden böle diolar:KK43:

14. 21 Aralık 2008
  15. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    dur aklıma bişey daha geldi bebak gerçekten iyi gelir de bepanthene krem ya da merhem alabilirsin. antiseptik olduğu için alerjine iyi gelir. yerimseniben

16. 21 Aralık 2008
  17. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Canım kıyamam sana :) ben sana bir tarif vereyim günde birkaç kere ve gece yatarken ellerine sür .Ben yıllardan beri el kremi yerine bu vereceğim tarifi sürerim çok iyi geliyor.Bir şişe gliserin içine birkaç damla limon suyu damlat ellerine sür .Hem eller yumuşcık oluyor beyazlıyor , ellerdeki çizgileri açıyor .Sürdüğünde sabah farkı hemen göreceksin .Bir de bulaşık eldiveni kullan , ayrıca soğuk havalarda bu gliserin karışımını yünlü eldivenden önce sür.Soğuk hava elleri çok kurutur. Bazen kako yağıda kullan ama gliserin en güzeli canım ,sevgiler..

18. 21 Aralık 2008
  19. tmm abla allah razı olsun .s.
    Saol abla deneyeceğim hepsini hemena.s.allah hepinizden razı olsun allh her istediğinizi size versin nediyeyimki başka

toplumda bu ellerle dışlanıyor insan :çok üzgünüm: