Elma Diyeti Deneyimlerimiz

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve sexybebek tarafından 31 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : sexybebek
  1. sexybebek

sexybebek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar

ben okadar diyet yaptimki ama sonunda dayanamayip birkatim bu herkezsin basina gelmistir ve birktim anda 5 verdiysem 10 geri aldim

ama bir arkadasim 130 kg du ve birgun canina tak etti ve elma diyeti yapti

1ayda 19kg verdi spor yapmadan 2 ay 22kg spor yaparak 3ay 16.5kg verdi 4ay 13.7kg verdi ve tam 71.2 kg verdi

ben onu gorunce buyuk bir soka girdim cunku 4 ay kendini eve kapatmisti sonra birgun kapi calinca sok gecirdim 59 kilo bir hatun :uhm::uhm::uhm: ruya sandim

sonra anatti birgun oyle bunalima girdini ve karar verdini elma yiyerek nekadar guzel bir hatun olcani soylemis kendi kendine

ve benimde kilolu oldumu bildi icin ilk bana geldi ve beni acayip gaza getirdi
    6gundur bende yapiyorum ve tam 8.100 kg gitti arkadaslar

gunde 1 kilo yesil elma ve yesil cay ve 3 lit su icerek 95kilo basladim 86.9kiloyum suan ve hedefim 28kilo daha vermek ilk ay spor yapma dedi vucut bu besine alisin dedi ikici ay dan sonra vucut hem daha zayif hem daha dinc

bende sizinlen bunu paylasmak istedim eyerki gercekten istersek 130kilo hatun 4 ayda 59 olursa bizde oluruz demi
    :teytey:

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Eylül 2009
  2. 31 Temmuz 2009
  3. mugumugu

mugumugu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    başka hiç bişey yemiyomusun biraz anlatırmısın nasıl yapıldığını ?
  4. 31 Temmuz 2009
  5. sexybebek

sexybebek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birinci gun 1kilo yesil elma 4bardak yesil cay 3lit su

sabahlari iki dilim esmer ekmek tost olarak birkac tane yesil zeytin liht peynir

ve ondan sonra karnim aciktikca elma yiyorum yani ortalama her iki saat ve sadece birinci gunu zorluk cektim diye bilirim bas agrisi oldu ama ondan sonra super gecti bugune kadar

arkadasim her elmanin yaninda esmer ekmek yemis yavas yiyerek hemen tokluk hisi geliyor ama zaten bir kilo elma gun boyunca tokluk veriyor onun icin ben sadece sabahlari ekmek yedim

googlede bakarsaniz elma diyeti hakinda zayiflatici bir ozeli oldugnu goreceksiniz
    burda bir ornek
    Elma yiyerek zayıflamak mümkün.Evet yanlış duymadınız bazı bilim adamları elma yiyerek zayıflamanın mümkün olduğunu kanıtlama çalışmalarına başladılar.Hem tok tutması hemde içinde asidik madde bulundurması nedeniyle zayıflamak isteyen kullanıcılarına elmayı tavsiye ediyorum.
  6. 31 Temmuz 2009
  7. sexybebek

sexybebek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1kilo yesil elma 1.5kilo ve 2 kiloya kadar cikartabilirsiniz arkadaslar ben birinci gunu bir kilo yediysem ikinci gunu 1.5kilo yedim 3 gun 2kilo yedim sonra tekrak bir kilo 1.5kilo 2kilo gercekten zayiflatiyor ve ciltede bir ayri guzelik veriyor
  8. 31 Temmuz 2009
  9. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bn hiçte sağlıklı değil
    yani sadece sabah kahvaltıyla duruyorsunuz ve yeşil çay yeşil elma yiyorsunuz
    insan düşüp bayılır
    anatkh018 bunu beğendi.
  10. 1 Ağustos 2009
  11. EU2

EU2 Guest

sanmam elma cok saglıklı bir meyvedir gerek lif degeri ile gerek vitamin olarak ve diş etlerini guclendirmesi agzı bakterilerini ve kokusunu gidermesi için tavsiye edilen
    tokluk hissi verdiren bi meyve bence mantıklı bende başlıcam yarından itibaren 63 kg suan gelişmeleri paylaşırım tşk ederim cnmmmmm opuyorumnanaktan
  12. 1 Ağustos 2009
  13. sexybebek

sexybebek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    size oyle gelebilir ama bir kilo /2kiloya yiyebilirsiniz valla ben canli ornek gordum 130 kilo hatun bunu yapabilidiyse bizde yapabiliriz tabiki kimse zorla yap diyemem sadece paylastim ve 1/2kg elma gozunuze az geliyorsa ne diyimki ben yaptim ve ellimden geldi kadarda yapacam cunku sadece tarti degil ayna da bana gercekleri gosterdi bu 6 gunun sonunda isteyen yapar istemeyen yapmaz sadece paylasmajk istedim
  14. 1 Ağustos 2009
  15. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    bencede pek sağlıklı değil ama denemeye değer derim neler yapmadıkki zayıflamak uğruna ben böyle şeyleri güne yayarım ana öğünümü az yiyerek ara öğünlerde elmayla güçlendirerek diyetime devam edebilirim anma şuan elma çok pahalı arkadaşlar 4 tl kilosu
  16. 1 Ağustos 2009
  17. sexybebek

sexybebek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bir not iletmek istiyorum kesinlikle yesil elma olcak cunku asit orani daha yuksek oldugu icin daha doyurucu ve yag yakici kirmizi elma daha tatli daha az asitli ve daha cok sekerli onun icin yesil elma unutmayin :teytey:
  18. 1 Ağustos 2009
  19. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    illa yesil elmami olmasi sart???
    bende versem hic fena olmicakda
    yesil cay yesil elma ve 3litre su
    sabahlarida kepek tost ekmegi hadi hayirlisi bakalim