elma sirkeli buhar

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve prenses_1234 tarafından 3 Haziran 2010 başlatılmıştır.

3 Haziran 2010
    Konu Sahibi : prenses_1234
  1. prenses_1234

prenses_1234 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar ben çok faydasını gördüm sizinlede paylaşmak istedim. kaynayan suyun içine elma sirkesi katıp yüzünüze buhar yaptığınızda cilde çok iyi geliyor ben haftada 1 yada iki defa yapıorum cildimi güzelleştiriyor parlamasını sağlıyor sivilcelerin siyah noktaların giderilmesinede yardımcı oluyor arkasındanda sulandırılmış elma sirkesiyle yüzümü sliyorum haftada bir umarım sizinde işinize yarar

2. 3 Haziran 2010
  3. ozgmm

ozgmm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    103
    işe yarıyo valla.bunu bende denedim.haftada 1 veya 2 kere yüzümü pamuk yardımıyla elma sirkesiyle siliyorum.düzenli olarak bunu yapmanızı öneririm.faydasını göreceksiniz.azcık kötü kokucak ama olcak o kadar.en iyisi geceden sürüp yatmak.zemuszemus

4. 8 Haziran 2010
  5. meltemtk

meltemtk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle mucize gibi cok tonıkler temizlik ürünleri akneyi engelliyicek kremler kullandım hiç bir işe yaramadı. ama elma sirkesiyle suyu yarı yarıya karıstırıp her gece yatmadan yüzüme sürmeye başladıktan sonra ne sivilce nede lekelerınden iz kalmadı. şimdi kapatıcıya falan gerek yok allık sür çık süper oldu cildim kesinlikle şiddetle tavsiye ederim bende.

6. 3 Temmuz 2010
  7. freyja

freyja Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynen katılıyorum benimde 1 sene önce tertemizken cildim yanlış makyaj ürünlerinden dolayı alnımda çenemde sivilceler vardı bir yakınımın tavsiyesiyle elma sirkesi ve su kullandım şu an da izi bile yok :1rolleyes:

8. 6 Temmuz 2010
  9. cinkek

cinkek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    bu buharın bir süresi var mı ne kadar süre buharda tutacağız yüzümüzü bir de tam ölçü nedir ne kadar suya ne kadar sirke fisfisfis

10. 30 Temmuz 2010
  11. adigesema

adigesema Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Güzel fikir aslında.. Ben de deneyeceğim bunu tşekkür ederim sonuçları paylaşırım umarım işe yarar benim de alın ve dudak çevresinde çok sivilcem var :KK43: