Elma suyu ve yeşil kaka

Konusu 'Ocak Anneleri' forumundadır ve pempe_panter tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : pempe_panter
  1. pempe_panter

pempe_panter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    yardımınıza ihtiyacım var kızlar.dün elma suyu vermeye başladım oğluma iki gündür kakası yeşil renkte sulu ve içinde siyah siyah bişiler var.dün az verdim elma suyunu daha sarımsıydı bugün 100cc verdim tamamen yeşil olmuşsenağlama idrar yollarında enfeksiyon olabilir mi acaba yoksa elmadan mıdırsenağlama

2. 20 Mayıs 2009
  3. axsxxixk81

axsxxixk81 İkinci aşkım, tatlı oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    elmadandır canım korkma.fazla gelmiştir 100 cc..bizde de sık sık oluyor yeşil o kadar çok doktora sordum ki..sorun olursa ishal olurmuş.bir gün içinde 6 dan fazla yeşil sulu çiş yaparsa bebişde huysuzluk iştahsızlık olursa tahlil yapmak gerekirmiş..sadece anne sütü alınca bile bizde sık sık oluyor..bizim yediklerimiz bile etkiliyor..

4. 20 Mayıs 2009
  5. pempe_panter

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    oh saol canım çok rahatladım bu saate kadar bekledim k kaka yapsın da rengine bakıp dr u arayyayım diye.aramayım madem ama doktor da bir öğün olarak meyve suyu ver dedi daha azıyla doymaz ki benimki

6. 21 Mayıs 2009
  7. Yesim83

Yesim83 2 Melek Annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bencede meyva suyundandir. ben dun puresini verdim. kakasi kina gibiydi. Yesil vede
    kuru.Yerken sorun olmuyor. Ben yarim elmayi cam rendede pure yapip veriyorum. Acaba
    cokmu oluyor?

8. 21 Mayıs 2009
  9. Nohcoy

Nohcoy Canlarım Benim. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    106
    cnm 100 cc fazla değilmi ya... Ben en fazla 25-30 cc veriyorum...

10. 21 Mayıs 2009
  11. irem_nehir

irem_nehir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 2 gündür elmayı püre yapıp veriyorum.benim kızımında kakası yemyeşil.ama telaş yapmadım elmadandır,çünkü günde 1 kez kaka yapıyor,sorun olsaydı daha sık yapardı.

12. 21 Mayıs 2009
  13. Hera

Hera Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    153
    herkeste bir kaka telaşı almış başını gidiyor
    bu konu da sık sık gündeme geliyor
    ya kızlar herşeyi takmayın anacım bu kadar insanlar nelerle uğraşıyor bir bilseniz
    bebeğin yeşil kaka yapması tek başına sorun teşkil etmez. yeşil kakayla birlikte kötü koku,kan,kusma,ishal vs herhangi biri varsa ve sürekliliği varsa o zaman sorundur
    senin yediğinle bebeğin yediğiyle değişebilir bir durumdur fazla takıntı yapmayınız

14. 21 Mayıs 2009
  15. durusuuuu

durusuuuu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    meyve püresi vermeye başlayan arkadaşlar nette okumuştum bebek alışana kadar ilk başlarda elma,armut gibi sert meyveleri buharda pişirip yumuşatabilirsiniz,ben şuan sadece suyunu veriyorum

16. 21 Mayıs 2009
  17. pempe_panter

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    saolun kızlar demek herkeste aynı şekild olmuş.bence de 100 cc çok.bugün 30 cc vericem.doktor bir kahve fincanıyla başla çay bardağına dönersin sonra demişti.ben ilk gün çok sevince bişey olmaz heralde diye çok verdim.bugün de yoğurt verdim hiç sevmedi tükürdü hepsini.doktor tadını sevmesse pekmezle dene demişti o şekilde verdim yine çıkardı:KK43:ayy napçam yaa ilerde sever mi acaba

18. 21 Mayıs 2009
  19. inanna13

inanna13 nil'im.. Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    içindeki o siyah ip gibi şeyler bize de olmuştu,soluğu hastanede almıştık ama canlı diil,olabilirmiş,muz da oluo biz de geçen gün gene yedi gene aynı korkma yani:)