Elos epilasyon aleti hakkında acil bilgi rica ediyorum arkadaşlar..

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve Mxixsra tarafından 28 Şubat 2009 başlatılmıştır.

28 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Mxixsra
  1. Mxixsra

Mxixsra Paşa nın annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    Canlarım,lazer epilasyondan yıllar önce dili yanmış biri olarak,tekrar yaptırma konusunda yıllardır çekincelerim vardı.Ama artık yaptırma kararındayım,bir süredirde epilasyonda kullanılan aletleri araştırıyorum.Burada yani Antalya da bir merkezden bilgi aldım,kullanılan aletin ismi ELOS muş.Benim gibi açık tenli,kılları koyu renk ve sert olan biri için bu alet elverişli midir?Bilgilerinizi bekliyorum.Sevgiler:1hug:

2. 4 Mart 2009
  3. Mxixsra

Mxixsra Paşa nın annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    Günlerdir bekliyorum 1 kişi bile cvp yazmamış.Demek oluyorki bu çok tanınmış bir alet değil.

4. 5 Mart 2009
  5. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    bencede taninmis bir aglet degil hickimse yorum yazmadigina gore canim,
    ayni senin gibi bende bir baslik acmistim bana yapilan epilasyon aletini bilen varmi diye hic kimse bilmiyorki cevap yazan oladi maglesef

6. 11 Ağustos 2009
  7. kujum

kujum lilyum Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    153
    bende elosu araştırıyorum yuzume yaptıracağımda elos yanı dıot lazer

8. 30 Aralık 2010
  9. fxixndxixkk

fxixndxixkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bu sistemi ben de yeni duydum ipl ve diodenin karışımı bir makine. şimdilerde son teknoloji ürünü olarak gösteriliyor. her renk kıl sarı, beyaz, gri... her kalınlıktaki kıl için ve cilt gençleştirme, cilt lekeleri için kullanılan bir makine. ben ankarada bile bulamadım. ist.da bir kaç merkezde. düşünsenize ince tüylerimizden bile kurtulma şansımız var artık. :KK66: kullananlar yazsa bişiler ne güzel olur ama henüz yeni geliştirilmiş bir sistem. aurora elos makinenin adı :KK52:

10. 28 Ocak 2015
  11. slayer007

slayer007 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    meraba valla ben 4 yıldır gidiyorum antalya mesa güzellik salonuna mehtap sahil yapıyor işlemi halen daha bitmedi :))))) gideceksenizde kesinlikle oraya gitmeyin 4 yıl önce tiko para verdim üstüne üstlük sürekli eleman değiştiriyor ve yeni birilerine soyunmak durumunda kalıyorsunuz rezalett