Elseve Mi Yoksa Gliss Şampuan Mı ??

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve EU1 tarafından 21 Nisan 2007 başlatılmıştır.

21 Nisan 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Loreal elseve mi yoksa schwarzkopf Gliss Şampuan mı dersiniz?? Ben karar veremedimde kızlar o bakımdan bide normalde sarışınım saçlarımda kumral çıko ama bi arkadaşıma uyupta siyah yapmıştım sonra tekrardan açtırdım kısacık kestirdim ve saman sarısı oldu:KK43: şimdi sert ve çok yıpranmış görüyor....avondan şampuan aldım ama çok kötü yaptı saçlarımı ve hangi şampuanı kullanacağımı şaşırdım:KK43:

2. 22 Nisan 2007
  3. EU1

EU1 Guest

cevap yok:KK43: Bende bu sabah Gliss Şampuan ını aldım boyalı saçlar için olanını...

4. 22 Nisan 2007
  5. milagre

milagre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende gliss boyalı saclar için olanını kullanıyorum ve cok memnunum loreal falanda denedim ama en cok bunu sevdim:içelim:

6. 22 Nisan 2007
  7. EU1

EU1 Guest

hımmm...osaman iyi seçim yapmışım.çok teşekür ederim canım peki kreminidemi aynısı olanını aliyim:uhm:

8. 22 Nisan 2007
  9. epruh

epruh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de bütün şampuanları denedim nerdeyse.. saçlarım boyalı değilken blendax çok iyi geliyodu.. şimdi ise glissde karar kıldım.bi de glissin sprey saç kremi var durulanmayan onu da çok beğendim tavsiye ederim...!

10. 22 Nisan 2007
  11. milagre

milagre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim aldıgım yerdeki kız dediki aslında sac kremi ve sampuan aynı olmak zorunda degilmiş mesala sampuanı kuru saclar için, kremi boyalı saclar için olanını kullanırsan daha ii olur demişti bilmiorumki ne kadar dogru ben şimdilik ikisininde boyalı saclar için olanını kullanıyorum ,sampuanım vardı zaten önceden ,bitsin kuru saclar için olanını alıcam :içelim:

12. 23 Nisan 2007
  13. melikeden

melikeden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım yaa geç gördük benım saçlarım röfleli avonun boyalı saçlar için şampuanını ve bakım maskesini kullanıyorum memnunum ama elsevde bi harıka avondan önceki şampuanımdı

14. 23 Nisan 2007
  15. EU1

EU1 Guest

Gerçektende çok teşşekür ederim arkadaşlar tavsiyeniz üzerine spreyide kullanıcam ama bide dovenin terapy saç maskesini(mavi koyu renkli)olanını çok kullanan ve tavsiye eden var onuda almayı düşünüuorum ama bakalım ne olacak

16. 23 Nisan 2007
  17. EU1

EU1 Guest

hımm bide aklımdayken daha öncede saçlarımı açtırdığımdan bahsetmiştim şimdi bunlar iyi gelirse eger onbeş gün sonra felan saçlarıma platin sarısı röfle atırmayı düşünüyorum acaba olurmu:uhm:

18. 23 Haziran 2007
  19. EU3

EU3 Guest

bende kullandım ama kokusunu hiiiçç mi hiiiç sevmedim ilaç gibi kokuyo bana göre sanki:KK43: Çok üzgünüm çoook:teytey::sm_cool::eek: