Elseve mucize yağ

Konusu 'Yıpranmış Saçlar ve Çözümleri' forumundadır ve kirmizinci tarafından 2 Ekim 2013 başlatılmıştır.

2 Ekim 2013
    Konu Sahibi : kirmizinci
  1. kirmizinci

kirmizinci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hanımlar denediğim en güzel şey diyebilirim. Adı yağ fakat etkisi mucize. Kullandığınız bakım yağlarını unutun. Çünkü onlar çok kalın ve saçtan arındırmak için çok uğraşıyoruz. Parlatıcı serumları unutun. Çünkü onlar saçı ağırlaştırıp söndürüyor. Bu performansı beklemiyordum gerçekten. Banyodan önce sürdüm ilk kullandığımda. Bakım yağı gibiydi. Fazla bekleme şansım da olmadı açıkcası. Fakat gerçek etkisini yıkanmış temiz saçlarımda ve fön sonrasında gördüm. Ağurlaştırma yok muhteşem parlaklık var. Kırık uçlar ve sertlik yok ipek gibi saçlar var :)) şiddetle tavsiye edilir.

Nuriyebal, kissnookums, asigimasikk ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  2. 2 Ekim 2013
  3. Cardialgia

Cardialgia Hey Sister... Pro Üye

Beğenildi:
    276
    Beğendikleri:
    266
    Ödül Puanları:
    83
    bende kullanıyorum cidden çok güzel :KK16:

4. 3 Ekim 2013
  5. anelia

anelia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    42
    Beğendikleri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    bu yağın adı tam olarak ne

6. 5 Ekim 2013
  7. clairdelune

clairdelune Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    Kızlar bundan bende aldım L'oreal elseve extraordinary oil. Boyalı saçlar için olanından kullanıyorum. 2 defa kullandım ama bilemiyorum sanki çok etkisini görmedim. Normal yağlara göre çok daha hafif. Bir de banyodan önce kullanmayı deneyeyim. Belki de ben beceremedim. Şişede 1-2 samlasını bütün saça uygulayın diyor öyle yaptım belki de daha fazla kullanmam gerekiyor. neyse kullanım şeklini değiştirip tekrar yazarım.

alaraey bunu beğendi.
  8. 6 Ekim 2013
  9. tinkywinky

tinkywinky Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    Harika bir ürün. Benim saçlarım çok gür yani fön 40dk falan alıyor. Ve çok kabarık elektrikli ayrıca boysdan ötürü çok kuru. Bu saçı terbiye ettiyse herşeyin üstesinden gelir. Ve kokusu alllahim o ne güzel harika bir kokudur. Şiddetle tavsiye ederim. En azından bir pompalik ürün alıp sacinizdaki o muhteşem ışıltıyı görmeye değer.

alaraey bunu beğendi.
  10. 6 Ekim 2013
  11. sonbul

sonbul Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    bende izlediğim bir bloger dan görüp aldım.ama gerçekten bu performansı beklemiyordum.hem çok güzel kokuyor hem de hiç yağlandırmadan parlaklık veriyor.ki ben hem ıslak saça banyo sonrası hemde normalde şekil verirken kuru saça uyguluyorum.kesinlik çok beğendim.

askinsureti bunu beğendi.
  12. 9 Ekim 2013
  13. cutedaisy

cutedaisy Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de pratik kullanımı olan bir ürün arıyorum bunu deneyebilirim sanırım umarım işe yarar
    :44:

14. 24 Ekim 2013
  15. cigdemm

cigdemm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şu ana kadar saçımda binlerce çeşit ürün kullandım fiyaları 50 ve 150 aralıklarında fakat şans eseri aldığım bu ürün kadar hiç biri bu kadar çabuk etki göstermedi süperrrr hemen deneyin derim:KK16:

16. 20 Kasım 2013
  17. burcubasak

burcubasak Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben de kullanıyorum bu yağdan... Migrostan indirime girmişti deneme amaçlı aldım ama ben de inanılmaz memnunum. Saçlarımı toparladı, yağ gibi yumuşatıyor ama kesinlikle yağlandırma yapmıyor.. Ama saç dökülmesine bir türlü çözüm bulamadım, 4-5 defa kullandım bu yağı umarım saç dökülmesine de etki eder. Bu arada dipnot: kokusu muhteşem! :KK34:

18. 21 Kasım 2013
  19. rzy_mgl

rzy_mgl Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende kullaniyorum bu urunu. Gercekten cok iyi. Cok memnun kaldim. Benim saclarim cok dolasir. Banyodan sonra tararim kuruturum yeni taranmis olmasina ragmen yinede parmaklarimi gezdiremezdim saclarimda o kadar cabuk dolasirdi. Bu urun bu sorunuma cozum getirdi. Hic dolasmiyor sacim taramasi cok kolay parlak ve yumusak. Cok memnunum ve siddetle tavsiye ediyorum:)