elticimmm

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Green33 tarafından 8 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Green33
  1. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ne aileymiş yahuu:KK70: şimdide sıra eltimde

geçen ay 4 ay aradan sonra eşimin ailesinin yanına adanaya gittim bir gün öncedende eltimi aradım aramız iidir sanada geliem müsaitsen dedim oda canım kusura bakma ablamlarla sözleştik anneme gidicez dedi ki bir dolmuşluk yer tmm dedim sonra görüşürüz ben 3 aydan önce adanya gitmem oda bilior neyse gitmezsem çaldırırım demişti ertesi gün oldu çaldırmadı bende tabi aramadım ama kaynanamın ısrarı üzerine aramak zornda kaldım aradım annesindeymiş 1 saate dönerim gelin dedi bende yok ozaman sen rahat rahat otur gelmem ben deyince kaynanam yok yok gelioruz dedi ve gittik bi çay yaptı saolsun ordan çıktık eve döndük ama açlıktan öldüm ama ne eşime nede kimseye bişi demedim kırıldım tabi birazcık

neyse asıl olaya gelelim 5 ay önce eltim bana gelmişti dizlerinde ve ayak bileğinde kaymalar olmuş ameliyat olması lazım yok dedi istemedi dizlik alalım dedi 250 tl dizlik aldım gönderdim eve durumları pek ii değil dünde kaynım aramış eşimi eltim yürüyemiormuş oraya gelse ameliyat olsa ee ben nie ozman ol dmeiştim dinlenmemiştim
    kocamda akşam bna dedi gelsin dedim ne diim ama kocam daha aramadı onları ne desem acaba kızlar üzülüorum hasta kadın diorum gelsin ne olucakki bi tarafdanda düşünüorum bana böle yaptı görüşmek istemedi hemde küçük kızı var onun içinde birini getirmesi lazım işten çık eve git hem onun çocuğu akrabası hem benim bebeğim hem eltim birde kendileri temizlik hastasıdır oraya buraya bakıcak canımı sıkıcak valla napıcağımı şaşırdım
    siz olsanız ne yapardınız

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Aralık 2010
  2. 8 Haziran 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    oyyy kuşum ne dicen hasta kadın gelsin de millet mersinden adanaya gidiyor ameliyata ki tarsusta ömer sayar var neden orada ameliyat olmuyor

4. 8 Haziran 2010
  5. Green33

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    biz hastanede çalışıoruz die buraya gelior cnım bizim doktorumuzda iidir bende muaynee oluorum ona sürekli nese adını vermiyim reklam olmasın:)

ya benim demek istediğim arıorum ablama gidicem dio ablasından hbr çıkmıo annesine gidio ara deki buyur gel ablama gitmicez bi aksilik çıktı ama o naptı annesine gitti şimdide bana gelior bu olay sorun değil hadi ben işten çıkıyım eve gidiyim nasıl hizmet edicem onlara benimde minik bebeğim var kendimde rahatsızım şu ara birde gelen giden

6. 8 Haziran 2010
  7. pelincan

pelincan evlat nefes gibi Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    gelsin ama yinede eltine sinir oldum. çok bencil biriymiş.

8. 8 Haziran 2010
  9. you_know

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    biliyorum canım seninde bebeğin var ve hizmette edeceksin e ne kadar kalırki

10. 8 Haziran 2010
  11. pelincan

pelincan evlat nefes gibi Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    aslında böylesine iyilik yapmayada gelmez .sen nekadar insanlık yaparsan o senin kıymetini bilmez sanki mecbursun gibi düşünür böyle bir düşüncesizde benim başımda var

12. 8 Haziran 2010
  13. Green33

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148

bende sinir oldum yoksa aramız çok iidi ama sonradan düşündümde ben iim die aramız iidi bende adanada oturuordum daha önce kızını bana bırakır giderdi gezmelere o zamanlar çok iidir ne zman ben mersine geldim işe başladım uzaklaştık böyle oldu şimdi sadece işi düşnce arar he bennide aramazlar kocamı ararlar gelirler tedavilerini olurlar giderler

valla bu ara geldi geldi yoksa 26 sında senelik iznim var bende anneme gidicem erteleyemem o bir dolmuşul yeri erteleyemior benimki 2 günlük yol kusurada bakmasın
    ayy iiki kk var :enbuyukkk:kimle dertleşicem yoksa:gitme:

14. 8 Haziran 2010
  15. Green33

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148

bilmorumki bir gün hastanede kalır bikaç günde bizde dizinden olacağı için arabalarıda yok trenle gidip gelicek biraz iileşmesi lazım şimdi aklıma geldi bak kayınpederimide peşine takıp getirmesin :KK43: ya benimde okadar işim varki bu ara işler yoğun yeni mobilya almıştım ev değişcek temilzk yapmadım mobilya gelicek adamlar ayaklarıyla girerler die kendimde rahatsızım kadın temizlik hastası napim ben yaaa işim var desem ama yazık çok ağrıoki kalkamıo

16. 8 Haziran 2010
  17. you_know

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    napacan dileğim büyüklük yap gelsin şimdi yok desen hem yazık hemde eşinle aran bozulur gelsin iyileşsin gitsin aç aranı ondan sonra

18. 8 Haziran 2010
  19. Green33

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148

eşimle sorun olmaz o bana sordu annenlere gidiceksin erteleyemezsin istersen doktorun bu ay işleri çok diğer ay gelin derim dedi ama ben kıyamadım yinede gelince biliorum herşeyinide yaparım ii bakarım ama enayi yerien koymalaırna işleri düşünce aramalırna deli oluorum eşime gelsinler dedim şimdi napim yazık yaa sonrasında tavrımı koyarım artık

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.