eltim bana küsmüş benim haberim yokkk

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve beybisi35 tarafından 2 Ekim 2010 başlatılmıştır.

2 Ekim 2010
    Konu Sahibi : beybisi35
  1. beybisi35

beybisi35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    ya kızlar şimdi ben hayla şaşkınım ama paylaşmak istedim bu aralar kayın validemlerle ve eltilerimle sık görüşmüyorum kayın validemle aram açıktı biraz ondan mesafeliyiz samimiyet yok ama bi eltim varki çok tatlı yani çok severim onu ne zamndır ne arıyo ne geliyo bende kızdım gelmiyo diye.... bende ona gitmiyodum bu gün gittik meğersem eltim bana kinlenmiş küsmüş darılmış nedeniyse bi ara ben gitmiştim ufak bi konuyla alakalı bi tartışma yaşdık ama çok önemsiz ama pek üstünde durmadım önemsizdi çünkü ama meğer benim elticim o günden sonra bana bi küsmüş bi darılmış bi kinlenmişki bu gün açıldı konu kendi açtı ve sen bana bunları bunları dedin dedi akannehir ama onun bana bunları bunları dedğin şeylerin hiç birini ben demedim eminimm ama yemin billah ediyo sen dedinn yaww vallaha demedim diyom ama aradan uzun zamn geçti 6 ay felan oldu düşünüyom düşünüyom demedim bi kere dedin dedği şeyleri ben demem hayatta demem yani benim laflarım değil bu dedikleri o kadar düşündümki ama yok demiş olamam ya diyorum ben kafayı yedim yada sen kafayı yedinnnndelikafadulden artık başım ağrıdı bu konuyu düşünmekten bide eltim sen kalk git kayınvalideye ökocasına öbür eltilere söyleee onlarda inanamamışlar benim bu lafları ettiğime ..etmedim zaten.....kafamçokkarıştı hay allahım yaa çıkamadım işin içinden ama bişey var bu eltim iyidir hoştur tamam severim ama bazı kelimeleri çok büyütü pireyi deve yapar yani başkasının dedği şeyleride çok kez büyütüp abartarak konuştuğuna şahit olmuştum acaba diyorum yine bölemi yaptı yada ben dedimmi dediklerini ay kendimden şüpelenmeye başladım yahuuuuu..ama insanın fikri neyse zikri o olur derler yaaa ..bu dedikleri şeyler yani benim dediğim şeyleri düşüncek bi yapım yok yanii..ayy kızlar acık konu karışık oldu bizim eşler ortak çalışıyor baba mesleği ve bu konuyla ilgili bu tartışmamızzzz..neyse şimdilik ben anlatabildiğimi anlattım sorarsanız cevaplarım itinyla...resmen beynimle oynadı benim yaaaakafamçokkarıştı

2. 2 Ekim 2010
  3. beybisi35

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    anlayan yok sanırmmmmkaydirigubbakcemile3 valla bende anlayamdım bi türlü neden böle bi laf çıkardıııboshayallersmile

4. 2 Ekim 2010
  5. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    takma canım madem huyu böyleymiş alışmışlardır insanlar onun büyütmesine

6. 2 Ekim 2010
  7. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış yani öylemikaydirigubbakcemile3

8. 2 Ekim 2010
  9. beybisi35

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    kaydirigubbakcemile3aynen öyle olmuşş hatta konuyu öyle açıcaktım ama fıkra sanarlar diye açmadımmkaydirigubbakcemile3

10. 2 Ekim 2010
  11. ..MELEK..

..MELEK.. O artik 3. sinifta =) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Sen de suphelenmissin artik kendinden, yani "acaba dedim mi" diyebiliyorsun. O halde benim tavsiyem eltine gidip ozur dileyip arayi yumusatman. Yani git ayaklarina kapan demiyorum, belki de sen haklisindir bilemem, ama sonucta burda sana kirilan biri var, ve bu nedenle gonlunu almak icin ozur dilemelisin diyorum. "Ben net hatirlayamiyorum gercekten boyle dedim mi, demedim mi, ama amacim seni sinirlendirmek ya da kirmak degildi. sana boyle hissettirdigim icin ozur diliyorum" diyebilirsin. Hem buyukluk sende kalir, hem de bu sorun buyumez. Aile icinde bu tur kirginliklar huzur kaciriyor.

12. 2 Ekim 2010
  13. buurcuum

buurcuum duru`m artık bizimle Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy emoşummm ya salla gitsin küserse küssün sen eminmişsin nasılsa sölemediğine ortalığı iyice karıştırmaya çalışıo heralde.

14. 2 Ekim 2010
  15. beybisi35

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    yaa takmıcak gibi deil aslında cnm yaa yani dediğimi idda ettiği şeyleri dyan insan beni tanımasa çok kötüüü kıskanççç fesatttt huzur bozannnnn yani vs. bi kişilik sanır iftira yanii resmen yaa bi namazlı abdestli biri yemin felan ediyo dedinde dedin diyeee ama ben ne dedğimi bilmez bi insan değilimkii yahuu bide asla dediğim şeyi inkar etmem dedysem dedim derim iyide olsa kötüde olsa :umursamaz:

16. 2 Ekim 2010
  17. cokmasum

cokmasum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    ilk söylediğinizde küstüğünü alındığını söylesydi o zaman yani siz lafları söylerken o neredeydiki

18. 2 Ekim 2010
  19. beybisi35

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım zaten demedim diyip yemin ettiğime göre özür dileme ne gerek var yani zaten beni azçok tanır 5 senedir bi samimiyetimiz var demdim ben öle diyorum yada yanlış anladın deediklerimi diyorum bence bundan binevi özürde çıkarabilir demediğim bişey için şimdi neden özür dileyimm anlayan anlasın ne yapıyımm yani demi ...hayır o kadar çok dedin diyoki resmen beynimle oynadı yaa acaba dedim ben kafayımı yedimmm diyorumm o kadar yanisempatiksalakcinni
    kıss sen nerden çıktın kaçakkkolumunekankayizsmileayy takmıyım bari ne yapıyımmmkaydirigubbakcemile2