Eltim, eşimle aramı bozmaya çalışıyor..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve passiflora1 tarafından 15 Ocak 2010 başlatılmıştır.

15 Ocak 2010
    Konu Sahibi : passiflora1
  1. passiflora1

passiflora1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar tekrar;
    Eşimle sürekli ailesinin hatalarına karşı beni savunmaması konusunda tartışıyoruz. En son tartışmada tamam kabul ediyorum ben seni savunamıyorum bu nedenle istemiyorsan ailemle görüşme böylece savunmak zorunda kalacağım birşey de olmaz dedi. bunun üzerine ailesi ile görüşmeme kararı aldım. Ancak eltim eşime; kayınvaliden senin hakkında şöyle böyle diyor diye birsürü eşimi üzecek şeyler söylemiş. Annem de ben böyle birşey söylemedim diyerek eltimi aradı. Ne dese beğenirsiniz "biz burda üzgünken; onlar orda(biz), siz orda(annemler) mutlu mu olacaktınız. Söylerim tabi". Annem yemin etmesini istemiş tabiki etmemiş. Eşimi arayıp doğruyu söyleyeceksin diye diretmiş ama aramamış eşimi de. Yarın eşim geliyor. Bunu söylemelimiyim bilmiyorum. Eşim, annen hakkımda böyle konuşmuş ben de artık onlarla görüşmeyeceğim diyor. Söylemek istiyorum ama bu seferde yine ailmde bile olmayan birini eşine karşı savunur diye çok korkuyorum. Buna bir daha maruz kalmak istemiyorum.
    Biz eşimle farklı şehirlerdeyiz, eğer bunda da eltimi savunursa onun yanına gitmek için yaptığım iş arayışlarının hepsinden vazgeçmeyi düşünüyorum. Daha önce hiçbir durumda beni haklı görmedi ve bunu yapamadığını da söyledi. Ama kadın resmen kıskanıyor, ve arkamızdan kuyumuzu kazıyor.
    Napmalıyım kızlar, fikirlerinizi bekliyorum..

2. 15 Ocak 2010
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Annen neden esini arayip Oglum ben öyle birsey söylemedim....istersen beni yüzlestir sizin gelinle demiyor?benneyaptımki

Esinde sanki kötü olacak bir sebeb aramis gibi geldi bana?CADIARZU

Yani sen onun ailesi ile görüsmeme karari aldin ya....oda firsat kollamis gibi hemen bu olayi öne sürdü....

Eltin yaptigi resmen koguculuk, fitne fesat sokmak....Allah muhafaza cok büyük günah...
    Böyle insanlardan korkulur....uzak durun....

4. 15 Ocak 2010
  5. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bence esınız annenız ve eltınız yanyana gelmelı..
    bu sekılde herkes bırbırıne kırgın kızgın kalıcak yoksa esınızde annenıze karsı bı adım gerı durcaktır..
    eltınızle konussanız derdın ne dıye sorsanız?..

6. 15 Ocak 2010
  7. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.232
    Ödül Puanları:
    238
    eltinizi yaptıklarına diyecek hiçbir şey yok,ahlaksızlık,yalancılık...
    ama burda asıl problem eşinizde,ne olursa olsun insan önce eşine inanmalı,güvenmeli,sahip çıkmalı.ama sizinki tam tersine.elti kim oluyor ki?bir de onun tercih ediyor sizin yerinize.üstelik şehirlerdeyken insan önce karısına hasret çeker,hemen suçlamaz.bırakın bence de tayini falan,bence eşiniz yerinden memnun.

8. 16 Ocak 2010
  9. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Annen eltinin saçını başını yolsun..alsanaalsanasmile

10. 16 Ocak 2010
  11. Catharsis

Catharsis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    koskoca kadına iftira atmak ne ayıp şey..
    işi yok mu eltinin ya..
    annen damadını aramalı bence ve açık açık ben hiç der miyim öyle şey demeli..
    eşini de kınadım çünkü bahane arar gibi, görüşmem o zaman demesi hoş olmamış. eşine anlat bence bunları ve annenı de ikna et ki eşinle konuşsun..

12. 16 Ocak 2010
  13. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    hata eltinde deil eşinde.. sen onun karısısın nasıl olurda yengesinin sözunu senn sözunun ustunde tutr.nasl olurda bu kadar (annenin dedikodusunu yapabilecekkadar ) samimi olabilirler anlaış deilim..

14. 16 Ocak 2010
  15. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.232
    Ödül Puanları:
    238

hakikaten,bu ne cürret,yengeyle kayınvalide dedikodusu?hangisi daha aileden acaba?

16. 16 Ocak 2010
  17. nursevde

nursevde bayılazaaaammmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    keşke annen eltinle telefonda konuşurken kocan da orda olsaydı.. megafondan dinleseydi...
    ne .... biri olduğunu görseydi...
    ama hala geç sayılmaz dimi? yüzleştirebilirsin onları...
    kocan sana inanmamakta inad ederse de bir kasıt ararım ben.. gülsüm sultana katılıyorum bu konuda..

18. 16 Ocak 2010
  19. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    eşine yengen resmen aramızı bozmak için oyun oynamış tuzak kurmuş oyuna gelmeyelim. annemle bunları konuşmuşlar diye herşeyi anlatmalısın. ak koyun kara koyun belli olsun.
    böyle arada siz kalacak ve üzüleceksiniz.