Eltim st kata ev yapt

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nskan tarafından 2 Haziran 2009 başlatılmıştır.

2 Haziran 2009
    Konu Sahibi : nskan
  1. nskan

nskan kıvırcık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sesini her duydugumda sinir oluyorum.kayınvalidemde sanki ona hiç bir şey yapmamış gibi bir samimiki görmeyin demekki çaçaron olmak gerekiyor düşük yaptım kapımı bile çalmadı sinirlerim çok bozuk :Saruboceq:

2. 2 Haziran 2009
  3. fatolina

fatolina 2 MAYISTA 68 OLİİİCİMMM:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Allah yardımcın olsun canım
    neden senin üst katına taşındı ki
    ev kendi evimi

4. 2 Haziran 2009
  5. KEDERSİZ

KEDERSİZ Guest

canım öncelikle geçmiş olsun
    benimde öyle bir eltim var altlı üslü oturuyoruz ben 3. kattayım onlar 1. katta eltim kaynanamla kalıyor ..eltim kaynanama yapmadığını bırakmadı ama benim kaynanam onun korkusundan altına edecek gibi bana gelince aslan kesilir kötükedihüsonedir bu aYrımcılık anlamıyorum bide havalar ısındı bahçede çardağın altından çıkmazlar çay kahve pasta yapıp beraber yerler inadıma yapıyorlar biliyorum eltimin bir kahkahası var öte mahaleden duyulur kııcıklık yapıyor biliyorum
    SENDE TAKMA BOŞVER KISKANÇLIĞINDAN GELİP SORMAMIŞTIR ORTADAN ÇATLASINLAR İNŞALLAH

6. 2 Haziran 2009
  7. nskan

nskan kıvırcık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sagol arkadaşım ev kayınvalidemlerin zamanında kimse küçük diye giriş katını istememişti ben kiradan kurtuluyum diye eşime kabul edelim dedim kara bina halinde taşındık herşeyini kendimiz yaptırdık kimse yardım etmedi ama hanfendiye 4. katı yaptılar hemde eksiksiz demekki insanlara hak ettigi degerden fazlasını vermiceksin kaybeden hep sen oluyosun bunu anladım canım

8. 2 Haziran 2009
  9. nskan

nskan kıvırcık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ah arkadaşım aynen seninki gibi hatta şu andada yukardalar 2. kat kayınvalidemin ben duyuyum diye bi konuşmalar bi kahkahalar inanınki kıskanmıyorum ayrımcılıga kızıyorum .birde ailen ne kadar sahipsiz bırakırsa gelip gitmezse üstüne basmak istiyor ama artık yok öyle aaaaaaaaaaaaaaaa

10. 2 Haziran 2009
  11. KEDERSİZ

KEDERSİZ Guest

CANIM DEDıĞıM GıBı HASETLıKLERıNDEN YAPIYORLAR BıZı KISKANIYORLAR BEN BUNDAN EMıNıM BEN AYRIYIM DıYE ODA AYRILMAK ıSTıYOR AMA ŞARTLAR AYRILMASINA MÜSADE ETMıYOR

BENıM AıLEM ÇOK UZAKTA BURAYA GELıP GıTMEZLE GıDERSEM BEN GıDERıM SAHıPSıZ SANDIKLARI ıÇıN BÖYLE DAVRANIYORLAR ZATEN:eek:klava: KAYNANAM ELTıMıN AıLESıNDEN ÇOK KORKUYOR HELEKı NENESıNDEN ÇOK KORKAR

12. 2 Haziran 2009
  13. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.088
    Ödül Puanları:
    238
    canım Allah yardımcın olsun,umursama bırak iyi geçinsinler,seni kıskandırmaya çalışıyorlar,sen arana mesafe koy,mutlu görünmeye çalış

14. 2 Haziran 2009
  15. superisi59

superisi59 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    allah yardımcın olsun canım boşver takma kafana umursama bile nette takıl aç müziğini duyma onları.

16. 2 Haziran 2009
  17. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Ee sen de çıksana yukarı?

Sen de katıl onlara, ikisi ile de küs müsün?

Hadi git hadi...Ben geldim de...vereliniortak

18. 2 Haziran 2009
  19. nskan

nskan kıvırcık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok be arkadaşım gitmem dedimya düşük yaptıgımı duydu kayınvalidem ne geldi ne gitti aman benden uzak allaha yakın olsunlar hepbenmi gitçem şimdi gelini gidip gelsin inş en kısa zamanda fazla samimiyetleri tez ayrılık getirsin