Eltim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve baharimmm tarafından 21 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : baharimmm
  1. baharimmm

baharimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bana akıl verin eger haksızsam da belirtin.eşimle abisi ortak eltimle benimde annelerimiz aynı yerde yaşıyorlar şehirdışında ve arabanın benzinleri şirketten benim küçük çocugum oldugu için otobüsle gidemiyorum eşimde çok gitmek istemez ve onlar çok sık giderler ve gideceklerini benden sır gibi saklar bende çok çekingenim bende geleyim demem zaten teklif edilmeden ama annemi çok özlüyorum ve annemde pek gelemez yanıma çok sinirleniyorum tamamen şirketin parasıyla böyle gizlemeler çocuksu tavırlar çok itici geliyor.yeni evli çift olsa anlayacagım ama ama yeni evli de degiller bomboş araba ama eltim asla teklif etmez kaynım eşime son anda söyler tam yola çıkacakları anda..bende sürüne sürüne otobüsle giderim sizce nasıl tavır sergilemeliyim..

2. 21 Ağustos 2010
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Arayın söyleyin araba boşsa bende gelmeyi düşünyorum bir dahaki gitmenize haber verin banada diyin.
    Siz söyledikleri halde arayıp söylemiyorlarsa sorun vardır ama siz isteğinizi belirtmeden niye çağırsınlarki.

4. 21 Ağustos 2010
  5. su_peri

su_peri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    çekinmeyle olmaz canım alacaksın sende gezeceksin yada işini göreceksin diyelim daha doğru.eğer kullanma hakkınız varsa sizinde arabayı.eğer onların kullanma hakkı yoksa açıkcada eşin kaynına söylicek.burda gevşejk davranan bence eşin.eşin rahatsız olmuyorsa sen neden rahatsız oluyorsun? bence durumu ona söyle.sizde işinizi kullanabiliyorsanz arabayla yapın tabi.

6. 21 Ağustos 2010
  7. SaHmErAn

SaHmErAn Yusuf alim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    eşin bu duruma bişey demiyormu sen ne yapabilirsin ki

8. 21 Ağustos 2010
  9. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Eltinize değil de eşinize kızmalısınız.Eltinizin eşi nasıl götürüyorsa ailesinin yanına onu,sizin de eşiniz bunu yapmalı.buyrunnnnnnnnn

10. 21 Ağustos 2010
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.567
    Ödül Puanları:
    363
    İyi güzel de arkadaşım..
    Sizin yanınızda olması ,size yardımcı olması gereken kişi eşiniz..
    Eşinizin kardeşi ve kardeşinin eşi sizi ailenize getirip götürmek zorunda değil ki..
    Bunu teklif etmeniz bile hoş olmaz onlar isteselerdi zaten sizle bu konuyu konuşurlardı di mi?

12. 21 Ağustos 2010
  13. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Senin arayıp musaitseniz bende gelebilirmiyim demen gerekir..
    Hayır diyeceklerini sanmıyorum

14. 21 Ağustos 2010
  15. baharimmm

baharimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşimle sadece bayramda gideriz onun haricinde ben gdince orada genelde kalmayı tercih ettigim için eşim napacam gelipte sen nasıl olsa dönmeyeceksin benle diye pek gelmez.ayrıca benim gitmek istedigimi bilir eltim çünkü onların gideceginden haberim olmadan birkaç gün önce veya benim gidecegimi bildigi halde söylemez ben otobüsle giderim ki çok zor otobüste çocukla yolculuk.onlar arabayla kaynım sorun etmiyor ama eltim tuhaf bir şekilde biz ailecek gidecegiz mesajı veriyor.(ailecekte sadece eşi ve kendisi çocukları evli)şimdi ramazan annem öyle bizi bekliyor iftara fakat onlar dün gittiler yine bizde gitmeyi planlıyorduk eltimle b,rgün öncesi görüştüm oysa ki sır gibi sakladı..öyle sırnaşık devamlı onlara yapışan biride degilim..

16. 21 Ağustos 2010
  17. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Eltim başlığı yanlış olmuş..
    Eşim olmalı başlık..
    Kimse kimseyi götürmek zorunda değil ama ben olsam bende geleyim bu hafta 1 gün önceden haber verin derdim.
    Baktım götürmüyor daha da ses etmezdim..!
    Kocama sorarım niye beni götürmüyorsun diye şirket benzini hesabı sizi ilgilendirmez bence..

18. 21 Ağustos 2010
  19. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    Eltin seni sevmiyorsa tabiki seni almazlar sevmiyorsa bırak ne hali varsa görsün sonuçta çocuklar büyüyecek sende bugünlerini unutma