Eltimden nefret ediyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve birumutt tarafından 19 Kasım 2009 başlatılmıştır.

19 Kasım 2009
    Konu Sahibi : birumutt
  1. birumutt

birumutt boncuk gözlüm Üye

Beğenildi:
    304
    Ödül Puanları:
    188
    kusura bakmayın uzun oldu ama çok doluyum.

Son düzenleme: 21 Mart 2013
  2. 19 Kasım 2009
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.071
    Ödül Puanları:
    488

Kıskanc insandan nefret ederim.. Ne yazıkki her seferinde ot gibi burnumun ucunda biterkaydirigubbakcemile
    Çünkü kıskanc insandan ben her türlü hainliği beklerim.
    Düşman gibi kendinide belli etmez. Sinsice hareket edelerÇok üzgünüm çoook

Allah ıslah etsin de bırak...
    Sinirlerin yıpranır canın sıkılabilir evet ama boşvermek ve allaha havalet etmek en iyisi.
    Böylesillere ne söz nede kötek tesir eder kaydirigubbakcemile

4. 19 Kasım 2009
  5. birumutt

birumutt boncuk gözlüm Üye

Beğenildi:
    304
    Ödül Puanları:
    188
    evet haklısın canım eşimde aynı senin gibi diyor ama gel görki boşvermek okadar kolay değil.sınavlarım oluyor ders çalışıcam müzük sesinden,tv sesinden çalışamıyorum sürekli taciz ediyor artık bıktım

6. 19 Kasım 2009
  7. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Ooofff offf. Kolay gelsin valla. ışin zor. Abi kardeş birbirine girmiş var mı ötesi?
    Kıskanç, haset insandan korktuğum kadar hiçbirşeyden korkmuyorum.
    Hiç de başımdan geçmemişti benim de eltime kadar. Bunca yıllık hayatımda onca insan tanıdım, onca arkadaşımla yeri geldi iyi anlaştım, yeri geldi kötü anlaştım ama bir insanla ilk kez kıskançlık yüzünden sorun yaşıyorum. Başedemiyorum. Bugünlerde nerde elti konusu görsem atlıyorum üstüne.
    Eşimin kardeşi ile bir problemi yok ama böyle giderse olacak diye çok korkuyorum.
    Senin sorunlarına benziyor benimkiler de. Yani bizde mal mülk yok ama, bizde de kıskançlık ve tırtıklama bol miktarda var. Allaha havale etmek istiyorum, gelip buluyorlar. Ne diyeyim, herkes herşeyi görüyor. Şimdi hamile, susmak zorundayım. Ama böyle gitmeyecek. Sabırrrrr...

8. 19 Kasım 2009
  9. gulsum50

gulsum50 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    zaten bu devirde iyilik felan yapmıcaksın...
    iyilik yapmışsın evinden olmuşsun,eltine yanlış yapıyor ama bunun farkında değil bu kafayla farkınada varmaz,yalan dolanla adam olunmaz cnm sık dişini eşine yuvana sahip çık, daha çok mutlu , huzurlu ol ki eltin her geçengün mutluluğun para olmadığını anlasın bence bi dahada evlerine gitmeyi denemeyin.
    En çok neyi merak ediyorum biliyomusun ?
    ise kocanın annesi ve babası bu konuda ne tür tepki veriyorlar yani kimi haklı buluyorlar.

10. 19 Kasım 2009
  11. bulgar

bulgar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.037
    Ödül Puanları:
    238
    bazen insanın en yakınları birden düşmanları olabiliyor..
    eltin içten pazarlıklı ve kıskanç..
    allaha havale et..
    herkes hakettiği cezayı bir gün mutlaka bulur..

12. 19 Kasım 2009
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ben olsam eltimden degil Kaynimdan nefret ederdim.

Kardes kardese bunu yapabiliyorsa, el kadini haydi haydi yapar arkadasim.

Eltinin böyle olmasina sebeb kaynindir......Hak yiyenin Allah fitil fitil burnundan getirir...siz gönlünüzü ferah tutun.....

14. 19 Kasım 2009
  15. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    ahh ahh ,başlığı görünce ne tesadüf dedim ,okuyunca daha bir şaşırdım ,aynı şey bizde de var ,kardeşler arası çok iyidir ama eltim tam bir fesat ,kıskanç ,yani kelimeler yetmez anlatmaya ..en son kızımın doğum gününe sadece eşime aratıp abisini ve çocukları çağırmasını söyledim ,onu istemiyordum çünkü konuşmuyoruz ,gelmediler ,göndrrmemiş çocukları ,kavga etmişler o gece sabaha kadar ,gitmiyceksiniz diye kaynımla ..ne diyim böyle kıskanç eltileri allaha havale edip görüşmeyeceksin ,yoksa kurtuluş yok yani arkadaşım..

16. 19 Kasım 2009
  17. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    ahhh canım senı okadar ıyı anlıyorumkı.bendede var bıtane kendını dunyanın merkezı sanan.suanda 4 aylık gelın ama 2 ayda abı kardesın arasını bozdu.esıme kufrettı gelın.sonrada gıttı kocasına abın bana ve anneme kufrettı dedı.kocası da ondan yana olup bana laf soyleyınce abısıde yanı esım cektı restı...senın abın yok artık dedı.ustumuzde oturuyorlaar.gorusmuyoruz.kafamız rahat.ama o da aynı senınkı gıbı herseyı esıne yalan anlattı.nekadar yardımcı olmak ıstesemde gıttı farklı anlattı.allaha havle ettım.sureklı kavga edıyorlar....

18. 19 Kasım 2009
  19. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    merhaba kızlar bende 1,5 senelık evlıyım.onemlı olan adamların orta yol bulması maalesefkı kadınlar araya gırıncede orta yol bulunamıyor. cınkı hep bır taraf susmak olayları tolere etmek zorunda kalıyor. kıskanc eltı sahıbı olan tek sen degılsın ,onlarla basa cıkmanın yolu yok cınku o kadar kurnazca yaklasır,okadar sesızce ıs yaparlarkı anlayamazsın. Bı sekılde hep dusunemıyorlar cahıller dıye dusunmen lazım. umursadıgını bıldıgınde daha cok yapar. ne olursa olsun umursadıgını gosterme ve artımesıne abısıne yardım etmesını gerektıgını soyle. herkes kendı kendını dınlesın