Eltimin tavrına bakın...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve serenalar tarafından 4 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Aralık 2008
    Konu Sahibi : serenalar
  1. serenalar

serenalar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.417
    Ödül Puanları:
    163
    bugun hastaneden gelıyordum aşılamam yapılmıştı ama tutmadıgını bugun ogrendım eltım balkondaydı sordu bende hastalandım tutmadı dedım ne yanıma geldı nede bır telefon açtı halbukı çok ıyı anlaşıyorduk suslenmış gıyınmış gezmeye gıdıyordu ben aglarken o amelıyat oldu ben vardım bır sorunu oldugunda hep ben vardım yanında o gelıpte tesellı etmedı benı ne kadar uzdu bu davranışı ıyı gun arkadaşıymış meger ne kadar çok anne olmayı istedıgımı bıldıgı halde yanımda degıldı şımdı ben ne yapayım guçlu olmam gerekıyor onların karşısında degılmı kızlarfisfisfis

2. 4 Aralık 2008
  3. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    geçmiş olsun canım
    ümitlerini yitirme sakın
    eltine gereğinden fazla değer vermişsin bunu anlamış oldun
    bundan sonra öyle davranmasın sende

4. 4 Aralık 2008
  5. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    sıkma canını boswer
    herkes yaptıklarıyla değer bulur
    sen insanlık yapmışşın o yapmamışşa sıkma canını
    allah hayırlı bir evlat nasip etsin

6. 4 Aralık 2008
  7. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun canım...
    üzülme muhakkak sende hamiş olursun...
    ama belki eltin kötü niyetli değildir...
    sen hassas bir dönemde olduğun için öyle sanıyorda olabilirsin...
    belki akşama gelirler..
    geçmiş olsun sevgilerimle

8. 4 Aralık 2008
  9. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Eltiden örtü olmaz derler duydum yaniiCADIARZU
    Geçmiş olsun canım..Herkes bir değil işte madem öyle yaptı
    Sende ona bundan sonra hakettiği gibi davranacaksın..

10. 4 Aralık 2008
  11. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    iyi geçin ama güvenip de sırtını kimseye dönme.

12. 4 Aralık 2008
  13. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim kıyamam sana.....
    bizim buralarda bir söz vardır bilmem bilirmisin elti eltinin ne olduğunu ne öldüğünü istermiş.....
    sende ona bundan sonra gerektiği gibi değer verirsin...... işte bir insana hak etmediği değeri verirsen böyle olur malesef........... bundan sonra ağlasanda üzülsende ona belli etme sende demekki senin üzülmenden haz alan birisi ona güvenme benden sana tavsiye..... evde kendi kendine ağla ağlayabildiğin kadar ama gözyaşlarını kimseye gösterme benim başıma geldi senin yanında ah vah diyorlar arkandan başka söylüyorlar biri benim yüzüme bile dedi daha geçen hafta ben dış gebelik geçirdim benim birdaha çocuğum olmazmış ne kadar ağladım sana anlatamam ama rabbim dualarımı kabul etti şimdi......

ya bak aklıma gelmişken anlatayım senin eltin bunlara yaşamamışken seni anlamamış benim eltim benim yaşadıklarımı yaşamış 4 yıl çocuk aramış bu ben tedavi görürken yok işte rahim filmi çektirme bak rahmini kaydırırlar bir daha çocuğun olmaz yok öyle yok böyle deli etmişti beni............ allaha sağın canım bol bol dua et rabbim gönülden edilen duaları geri çevirmez herkesin bu dünyada sınavı farklı olurmuş malesef bizimde bebek konusunda....... toparla kendini.......öpüyorum canım her zaman desteğe hazırım neler yaşadığını az çok anlayabiliyorum......

14. 4 Aralık 2008
  15. infanta

infanta sabırla bekliyorum...... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canımya üzülme
    bazı kişiler sizi çekemyebilir
    yada umursamayabilir
    yapılacak en iyi davranış
    misillemedir
    biliyorum kötü bir davranış ama ben olsam böle yapardım

16. 4 Aralık 2008
  17. BTRKLC

BTRKLC μηδέν άγα& Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım biz iki eltiiz.zaten başından beri birbirimiz sevmeyiz.ama idare ediyoz herşeyi ya da ediyorum demek daha doğru.onun 14 yaşında kızı benimde 13 yaşında oğlum var.ben 5 yıldır bebek tedavisi görüyorum ve çok çocuk istediğimi herkez bilir.şubat ayı idi.bana geldiler normalde çok sık görüşmeyiz.bana ben kısır değilim gibi laflar etti.pek bir anlam veremedim.hatta dedim ki sana kısır olduğunu söyleyen biri mi var diye de sordum.nisan ayıydı hamile haberini aldım.o aydan sonra sık sık gelmeye başladılar.acım büyükdü.beş yıldır bebek için sayısız tedavi ve ameliyatlardan sonra onun bu haberi beni yıktı.meğer bana kısırsın demek istiyormuş.yarın doğum yapcak hanfendi dedim ya normalde aramz.burda patlama odu beni aradı ne oldu bişi varmı diye şaşırdık.var sen anla neden diye.elzem dostları sanırım doğumda yanında olmıcak.kardeşler eliler görümceler lazım galiba:nazar:

18. 4 Aralık 2008
  19. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Ne ilginç insanlar var ya anlamıyorum birazda kişilik meselesi olduğunu düşünüyorum.Sen çok fazla değer vermişsin.Yapcağın şey geri çekiceksin demekki seni çekemyen insanlar var. Herkesi kendin gibi düşünme cnm üzme cnm inşallah rabbim o güzel duyguyu sana bana ve bizim gibi isteyen herkese nasip eder.

Ben de tüp bebekle hamile kalmıştım ve erken doğum başlamıştı ikizdi ve belki biri yaşar diye hastanede yatmam gerekiyordu.Bu süreçte yanımda birilerinin kalması gerekiyordu iki eltim var onlardan Allah onlardan razı olsun gece yanımda kaldılar altımdan aldılar idrarımı yatakta yapıyordum iğrenmeden tiksinmeden geceleri ben uyuyamıyordum yanımda kim kaldıysa onlarda uyuyamıyordu. Bişeye hitiyacınmı var ağrınmı var sürekli soruyorlardı. Üstümü değiştirip siliyolardı temizliyolardı VE bebeklerimi kaybettiğimde benim kadar onlarda üzüldüler 2.bebeğimi kaybedişimi görseydiniz iki eltim kayınlarım görümcem kayınvalidem teyzelerim kimi ararsanız vardı sanki sağlıklı doğum yapmış gibi malesef kaybettiğimde tekrarlıyorum hepsinden Allah razı olsun şimdi eltilerimin neye ihtiyazı olursa olsun koşarım ben. Örnek işte benimkilerde elti.Demek istedğim insanın içinde fesatlık olmasın kendini bişekilkde belli ediyor işte.
    Bundan sonra kendini bir adım geri çek senin ona onun tesellisine ihtiyacın yok gerçek yüzünü görmüş oldun, sıkma canını önüne bak. Allah herşeyi görüyor... Umarım sende bende birgün sağlıkla bebeişlerimizi kucağımıza alırız............

Sağlıcakla kal......

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.