Eltimle aramda görünmeyen duvar var!!

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve Elysiums tarafından 26 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Elysiums
  1. Elysiums

Elysiums Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.903
    Ödül Puanları:
    163
    3 yıllık ilişkimizi nişan yaparak evliliğe doğru götürmeye çalışıyoruz fakat şöyle bir sorunum var sadece 1 eltim var görümcem falan yok ama tanıştıgımz günden beri bir türlü ısınamadık yani bence problem yok ama onun bana karsı soguk oldugunu hissediyorum aramızda en ufak bile tartısma cıkmadı ama onlara gittiğim zaman fazla konusmaz elinde tv kumandası kanallarla uğrasır hatta daha ilk tanışmaya gittiğimde ayaklarını koltuga uzatmıstı neyse velhasıl aramızda nedensiz görünmez buz dağı var ne yapabilirim kendimi sevdirmek için uğraşmıyorum ne isem o yum ama bu durum benı rahatsız ediyo hatta kayınvalideminde şöyle bir uyarısı olmustu seni çok seviyo ama pek konuşmaz onu sen konusturcaksın sakın seni sevmediğini düşünme demişti anlayamadım kıskanclık desem durumu bizden cok cok iyi ne yapmam lazım sizce neden böyle yapar bi insan ??

2. 26 Ağustos 2010
  3. Kuzu85

Kuzu85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Aklıma ilk gelen kıskançlık. Ama bunu hissedersin. Belki kayınvalidenin dediği gibi, yapısı öledir. Peki ailede sadece sana karşımı yoksa herkesemi aynı davranıyo? Mesela nişanlına karşı nasıl?

4. 26 Ağustos 2010
  5. tarcin_kokusu

tarcin_kokusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    saygısız demek ki evine ilk gelen misafirin karşısında ayaklarını uzatması ewde misafir varken televizyonla uğraşması falan.. belki seninle bi problemi yoktur yapısı böyledir ama kesinlikle saygısızmış bence çok ayıp :nazar:

6. 26 Ağustos 2010
  7. sedefonur

sedefonur panik yok atancaz Üye

Beğenildi:
    1.154
    Ödül Puanları:
    238
    ahh bu eltiler.. :nazar:
    onu değiştiremezsin canım,yaptıkları her ne kadar ayıp şeyler olsa da,karşımızdaki kişinin hareketlerini değiştiremeyiz bu bi gerçek..
    ancak kendi kafanda bazı şeyleri değiştirebilirsin
    mesela rahatsız oluyomuşsun ya, onu hiç kaale almazsın,umursamazsın
    böylece kafanda elti derdin olmaz
    ama benim gibi aşırı duygusalsan, onun bu yaptıklarını kafana takmamayı nasıl başarırsın bilmiyorum

8. 26 Ağustos 2010
  9. meleksanem

meleksanem her secis bir vazgecistir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence kiskanclik var ortada siz hissetmeseniz bile
    insan yeni tanistigi birisi evine gelmisse ayagini uzatip kurulup oturmaz belkide kayinvalideniz kayinpederiniz sizi sevdi diye kisakniyordur genelde boyle olur

10. 26 Ağustos 2010
  11. hatic22

hatic22 aşığımmmmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bencede kıskançlık başlamış nede olsa yeni gelinsin ilgi alaka senin üzerindeyse soğuk davranıyordur sana karşı zamanla düzelir belkiii
    boşver şimdilik takma kafana

12. 26 Ağustos 2010
  13. Elysiums

Beğenildi:
    2.903
    Ödül Puanları:
    163
    nişanlıma ve diğer aile bireylerine karsı gayet konuskan canım ilk gittiğimde nişanlımla sohbet ettiler ben fino gibi bi köşede ilk gördüğün kişiyi tanımaya calısmak için soru sorarsın dimi yani ben öyle yaparım ama o cok farklı davrandı anlayamadım...

14. 26 Ağustos 2010
  15. Liza.

Liza. love Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence hemen kıskançlık olarak algılama.
    bazı insanların yapısı böyledir.hemen ısınamaz karşısındakine kendini açamaz.
    samimi olmak için acele etmene gerek yok zaten daha çok içli dışlı olursunuz.belki de böyle mesafeli olmak en iyisiymiş diyceksin ilerde belki

16. 26 Ağustos 2010
  17. Elysiums

Beğenildi:
    2.903
    Ödül Puanları:
    163
    ben son derece takıntılıyım neden neden diye sorgular kendi kendimi yerim kayınvalidem de bi şekilde ortayı bulmaya calısıyo idare etmeyi calısıyo akrabalarından biri olsa boşverıcemde abisinin karısı mecbur göruscez ve aynı ortama geldıgımzde kayınvalıdem sürekli kardes karısınz aranızın bozuldugunu duymayım gibilerinden şeyler söylüyo farklı zamanlarda hem onunla konusmus hem benle ona sen büyüksün ablalık yap banada sen küçüksün saygını koru amaaan zor işler ya kuma gemisi yürür elti gemisi yürümezmiş derler doğru

18. 26 Ağustos 2010
  19. Elysiums

Beğenildi:
    2.903
    Ödül Puanları:
    163
    doğru söylüyosun mesafeli olabilir ama en azından aynı ortamda naber nasılsın diyebilmeli diye düşünüyorum