Eltin mi var derdin var :)

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Mert0403 tarafından 29 Nisan 2010 başlatılmıştır.

29 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Mert0403
  1. Mert0403

Mert0403 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    88
    eltinmi var derdin var :)) eltim ev temizliğine gidiyor şimdi de benim patronum onu çağırsana pazartesi evimi temizlesin dedi . şimdi gelelim derdime ne zaman onu çağırsam ev temizliği için hemen özel şöförü oluyorum hatunun . oğlumu kayınvalideme bırakıyorum yenge nerde diyorum eee sen alıp kızınıda buraya bırakcakmışınya diyorlar.beni neden aramadı diyorum kayınpederimde haklı olarak seni buraya iki kere neden getiriyor senin evin ona daha yakın diye kızdı hatta. gidiyorum evden alıyorum kızını bırakıyorum ordan işe bırakıyorum ordan anca işe gidiyorum. şimdi bende patron dedim ki başka birini bulayım o başka yerde çalışıyor dedim o illa da o olsun dedi ne yapıcam bilmiyorum . onunla uğraşamam kendin git desem ayrı trip yapıyor sanki başka gittiği iş yerlerinede ben bırakıyorum kadını . bana bir çözüm

2. 29 Nisan 2010
  3. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148

Patronuna yalan söyle, boş günü yokmuş maalesef de. Eltine de hiç bahsetme bu konudan.

4. 29 Nisan 2010
  5. Mert0403

Mert0403 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    88
    dedim zaten boş günü yokmuş diye ama başka birini bul o zaman diyor başkasının nasıl iş yaptığınıda bilmiyorum ki. ya birde ben adama temizlik için birini bulmaya mecburmuyum

6. 29 Nisan 2010
  7. melek_21

melek_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence eltine sabah on alamayacağını söyle bunun için bi bahane bul patron yeni çağırıyor eve ama ben seni bırakamıcam işe geç gidicem biraz eğer gidemiceksen başkasını bulsun de işi kaçırmak istemicektir tamam giderim ben der

8. 29 Nisan 2010
  9. ipektuncer

ipektuncer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Böyle yüzsüz insanlar söz konusu olunca, anlayış beklemek boşuna.. :sm_confused:
    Direkt söylemeniz gerekir bence.
    Hadi yolunun üstüyse, kendi oğlunuzu bırakırken onun kızını da büyükanneye bırakıverin, o da sizin hayrınız olsun. Ama kadını işe bırakmak da neyin nesi? Kocası mısınız yoksa özel şöförü mü? kafamçokkarıştı
    Siz böyle düşüne düşüne sinir yaşarsınız, o da konforlu ulaşımın keyfini çıkarır, umursamaz bile gerisini.. :içelim:
    Direkt söyleyin ve 1 defa bile götürmeyin artık, prensip haline getirin. :umursamaz: Açık açık söyleyin. Dolambaçlı yollardan anlamazlar, anlamazlıktan gelirler böyle insanlar..

10. 29 Nisan 2010
  11. AYN

AYN SİDİKLİ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ay inanmıyorum yaa verdiğiniz akıl
    yalan söylemesi mi,
    şaşırıyorum artık yorumlara
    ya getirip götürmeye devam edeceksiniz
    ya da kendi git ben bırakamam diceksiniz
    hem kadının iine mani olup hem de kendinizi yalancı yapmicaksınız

12. 29 Nisan 2010
  13. ipektuncer

ipektuncer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Siz d ehaklısınız, bir de şu açıdan bakın.. "senin patronunun evine gidiyorum" mantığıyla psikolojik baskıya sokuyor konu sahibi arkadaşımızı.. Arkadaşın bir menfaati mi varki bu durumdan, gözüne mi girmiş oluyor patronunun, yoo.. Laftan da anlamıyorsa, ne yapılabilir kurtulmak için akannehirakannehir

14. 29 Nisan 2010
  15. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    senin konularında hep araban ve eltinle ilgili

16. 29 Nisan 2010
  17. nesepalamudu

nesepalamudu Guest

kimsenin özel şoförü olamam ben derdim ben götüremem diye:nazar:
    hatta başta bana beni götür cesaretini vermezdim:kahve:

18. 29 Nisan 2010
  19. Mert0403

Mert0403 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    88
    Valla doğru söze ne hacet satsamda kurtulsam. kayınvalide benim evde baksa arbayada ihtiyacım yok onca yıl otobüsle gitmişim daha da giderim ama bakmıyor evimde illa kendi evinde olcak.eltimde bu durumu çekemediği için ki onlarda ev aldı hiç bir zaman guru meselesi yapmadım allah daha çok versin . birde bunun annesi var mahalleyi gezer gelir bana beni eve bırak camiye yetişcem der. yani arabanın bende olması cidden hayırlı bişey değil. ki kardeşinin de arabası var ama ben enayi olduğum için daha çok ben kullanılıyorum. eltimde de fesatlık var çekemiyor ne yapayım :KK70: