eltiniz diger eltinize dedikodunuzu yapsa

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve denevst tarafından 23 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Eylül 2008
    Konu Sahibi : denevst
  1. denevst

denevst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim 2 eltim var ikisiylede oldukça mesafeliyimdir bundan 1yıl önce eşimin bir büyük olan abisienin evine gitmiştik orada en büyük abisinin eşinin çok soguk oldugunu konuşmuştuk kadın bir sürü şey eklemiş üstüne seninle görüşmek istemiyor ne evime gelsin nede ben ona giderim gibi bir sürü söz bu konuşmaların hiçbirisi geçmedi aramızda sadece soguk bir kadın dedim evet ama o kadar çok yalan söylemişki büyük elti bunları söyledi kadın ben ne yaptımki sana diyor ben böyle bir konuşma geçmedi aramızda dedim çagıralım gelsin burda konuşalım dedim kadın eşinden çekiniyor kavga çıkar eşim kızar felan kötükedihüsoşimdi görüşmüyorum yüzyüze gelmek istiyorum ama hep kaçıyor dügünde felan görünce yanyana gelmemek için elinden geleni yapıyor neden insanlar bu kadar ikiyüzlüdürki bu kadar konuşacak kadar samimiyetim yok zaten olamazda

2. 23 Eylül 2008
  3. dem44

dem44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende beş elti var biriyle kesinliklile konuşmuyorum heran dedikomu yapmaktan zevk alan bi insan bi tanesiylede nerdeyse kardeş gibiyiz herşeyimizi paylaşır dert ortaklarıyız birbirimizle konuşmadığım eltime kayınvaldem hep şöyle derdi kan boncuğu buna uyan olsa kan çıkarır .böyle laf taşıyan dedikodu yapanlardan uzak durmak lazım .sende bana göre uzak dur muhattap olma canım

4. 23 Eylül 2008
  5. hayalsevgili

hayalsevgili :) :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biz iki eltiyiz allah bozmasın çokda iyi anlaşıyoruz :nazar:
    aynı binadayız yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez öyleyiz yani yoksa çekilmez olurdu herhalde eşimin işde olduğu saatler kaynanamda aynı bidada kaydirigubbakcemile

6. 25 Eylül 2008
  7. antika

antika ilk meleğim benim. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    bir şekilde haklılığını ortaya çıkar canım,biraz yüzü kızarıp utansın:eek:klava::.aslında böyleleri selamı bile haketmiyor.benimki de aynen dediğin gibi çok soğuktur,doğru dürüst hiçbirşey paylaşamıyoruz.yanında canım sıkılıyor:dilcikar:.

8. 25 Eylül 2008
  9. eldeniz

eldeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benzer olayları bende yaşadım...
    görümcem bizi 3 eltiyi birbirimize düşürüp rahat etti...hiç birimiz görüşmüyoruz,.bir ara en büyük eltimle bir araya geldiğimizde neyin nasıl olduğu ortaya çıktı...
    şimdi görümceme tavır alıp,konuşmuyorum...
    zaman senin haklılığını illa ki ortaya çıkarır...senin için rahatsa sorun yok,takma kafanı...değmez...

10. 25 Eylül 2008
  11. lilimu

lilimu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    113
    BENCE SOĞUK FİLAN DEMEMELİYDİN....HİÇBİŞEY DEMEMELİYDİN...SEN DE DEDİKODU YAPMIŞ GİBİ OLUYOSUN VE O KOYDUUN MESAFE Kayboluveriyor...

12. 25 Eylül 2008
  13. denevst

denevst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    niye dememeliydim söylediğim sözü kadının yüzüne dedim ben. insan karşısındakine bir söz edince hemen üstüne 3 kat fazla yalan söz katıp iftiramı etmek gerekiyor insanlık bumu. oldukça mesafeliyim ben her ikisiylede ama keşke bu kadar fesat olmasalardıda samimi olabilseydik

14. 25 Eylül 2008
  15. bircanEY

bircanEY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    ben de bundan çok korkuyorum işte
    büyük eltimle zaten aramız iyi değildi
    şimdi bi de küçük elti geliyor nişanlılar daha ama benimde içimde hep bu korku var büyük eltim öncelerden yaptığı gibi yine bi fesatlık ederde bu seferde küçük eltiyle sorunlar çıkarırsa diye

16. 25 Eylül 2008
  17. arizona

arizona Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Edindiğim tecrübelere dayanarak belirtmek isterimki, siz bayanın kendisine söylemiş olsanızda onun olmadığı bir ortamda özellikle aileden birisi ile büyük eltiniz ile ilgili konuşmamalıydınız çünkü insanlar o kadar acımasızlaşabiliyorlarki.Olaya iyi tarafındanda bakmaya çalışmakta fayda var.Bu sayede aynı şeyleri ikinci kez yaşamayacaksınız ve dedikoduyu yapan eltinizin yapısını daha iyi öğrenmiş oldunuz.

18. 25 Eylül 2008
  19. _sedaa_

_sedaa_ EgEhAn Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bende 3 gün önce öğrendim 2 eltim oturmuş bi güzel konuşmuşlar hakkımda.Çok çirkin şeyler bunlar ne buluyorlar anlamıyorum.Ben onlara karşı mesafeli davranıyorum bunu yedirememişler kendilerine belliki...Hiç umurumda bile değiller.ikiside benden yaşça çok büyük çocuklarının yaşındayım neredeyse...Sen doğru ol Allah'a havale et...:1hug:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.