eltiniz herkesin içinde size azgın derse?....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sea sea tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

26 Şubat 2010
    Konu Sahibi : sea sea
  1. sea sea

sea sea RABBİM SANA EMANET... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar sizinle paylaşmak istedim ve fikir almak istedim.eltimi severim.açıkcası ben iyi olduğum müddetçe iyidir benimle.hep uyumlu olmaya çalışırım.büyüğüm ondan ve abla der bana.hani o aradaki saygıyıda korumaya çalışırım.isterimki kötü olmayalım.çünkü böyle şeyler beni cok gerer,huzursuz olurum birileriyle kötü olursam.neyse konuya geleyim.benm eltim ve kaynım biraz cahildirler.yani nasıl söyleyeyim büyüklerinin yanında bile kucak kucağa otururlar,öpüşürler.ki okadar cok uyarıldılar bunun için.görümcem olsun,k.validem olsun hep söylediler biraz dikkat edin diye.ama ne yazıkki huylu huyundan vazgeçmiyor.geçen gün hep birlikte oturuyoruz ben nişşanlım eltim ve kaynım görümcem falan(bu arada onlarda hala nişanlılar).bi konuşma arasında eltim tuttu benm nişanlıma dediki 'abi senin bu nişanlın varya bi azgın bi azgın'.tabi ben neye uğradığımı şaşırdım.ortada hiç birşey yokken sanki içinde bayadır tutuyormuşcasına pat diye söyledi.tabi nişanlım cok utandı hemen çıktı odadan.ben onun şokuyla hiç bişey diyemedim tabi.bu aralar buna takması beni cok şaşırtıyor.sürekli bana abla sen cok cilvelisin varya seni arkadaşıma anlatıyrm abimin aklına başından alıyor diyorum diyor.oysaki ben asla öyle olduğumu düşünmüyorum.gayet oturaklı hanım ve terbiyeliyimdir.başkalarının yannda heleki büyüklerimin yanında asla nişanlımla içli dışlı olmam bile.benm tek düşüncem var.eltimin yapmak istediği tek şey okları bana doğru çevirmek.hani sürekli kendileri uyarılıyorya maksadı benmde azgın cilveli diye adımı çıkarıp ben yapıyorumda bak deniz ablamda yapıyor demesi(bu arada küçük falanda değil.aramızda sadece 1 yaş var.saygıdan dolayı abla der bana.)offf kızlar ben bu kızla nasıl başedicem,ne diycem de önüne geçicem.ben kötü olmaktan kaçtıkça o kaşınıyor.aramı bozmadan,kırmadan nasıl yola getirirm onu.bi kaç kere yine konuştu böyle,söylemiştim tamam cilveli olduğumu düşünüyorsan sadece gel bunu benle konuş diye.yedi kat sülaleye yaydı saçma insankötükedihüso ne yapmaya çalışıyor olabilir bu kız?siz ne düşünüyorsunuz?

2. 26 Şubat 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.575
    Ödül Puanları:
    363
    Bence hiç kaale almayın..
    Onu yola getirmek falan sizin harcınız değil..
    Bırakın konuşsun,herkes bilgisi ve görgüsü dahilinde kelimelerini kullanır,bunu unutmayın..

4. 26 Şubat 2010
  5. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hic haz etmem oyle yilisik,ne dedigini bilmeyen kadinlardan..bu bayan guya gulerek,sakayla seni kucuk dusurmeye calisiyor.bazen insanlarin huyu boyle diyip yaptiklarini gormezden geliyoruz.sana tavsiyem kesinlikle cevabini ver.onun yaptigi gibi takilarak yap bunu..sinirlerini bozmadan.ve kesinlikle eline koz verme onun kendi aciklarini kapatmasini icin,sizi kullanmasina izin vermeyin.
    azgin ne demek neyinizi gormus..anlattiginiza gore baskalarinin yaninda onlar gibi durmuyormussunuz o da sanki bakin oyle durmuyorlar ama benim bildiklerim var gibi davranmis..yada ben art niyetliyimalsanaalsanasmileboyle seylerin sakasi olmaz..hic hoslanmam..tedbirli davran arkadasim..

6. 26 Şubat 2010
  7. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    herkesin icinde denirmi ya dengesiz biri sanırım..bide arkadasına anlatıyor abimin aklını basından alıyor diye yuh diyim sapıkmı bu bir kadın boyle seylerden arkadaslarına bahsedermi erkek muhabbetine donmus olay

8. 26 Şubat 2010
  9. sea sea

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben altta kalıcak bi insan değilim zaten.ama kırıcıda olamıyorum.normal şartlarda başka biri asla benim yaptığmı yapıp susmazdı.terbiyesizliğini bana yamamaya çalışıyor diye hissediyorum...karşımdaki insanın damarıda kötülüğü götürüyor nişanlımın dediğine göre.uğraşmıyım diyorum ama rahatsız oluyorum.bana azgın denmesi gerçekten beni cok utandırıyor.

10. 26 Şubat 2010
  11. sea sea

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet cok dengesizdir kendisi.beni rahatsız eden başka bi konuda bubenm özelimi sen nediye gidip başkasına anlatıyosunki:1shok: bide yalan anlatmasa,resmen aklından uydurdu bişey insanlarıda buna inandırmaya çalışıoyr uyanık...

12. 26 Şubat 2010
  13. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.531
    Ödül Puanları:
    463
    ohaaa deseydin, aynen herkesin içinde bozsaydın, niye endişe ediyosun ki habire uyarı alan onlarmış bence araya biraz mesafe koy, abla kardeş gibi kanka gibi olmak zorunda değilsin eltinle, mesafe koymak çözer sorununu:hulya:

Son düzenleme: 26 Şubat 2010
  14. 26 Şubat 2010
  15. emdev

emdev Guest

iltifat ediyorsun şekerim
    o senin azgınlığındandır de.boshayallersmile

16. 26 Şubat 2010
  17. alisim365

alisim365 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya bence siz eltinize çok yüz vermişsiniz ve fazla iyi niyetli davranmışsınız. ne demek azgın ya. o kim oluyorda sizin hakkınızda böyle rahat yorumlar yapabiliyor. üstelik nişanlınıza bir erkeğe anlatıyor. kusura bakmayın ama terbiyesizlikten başka bişey değil bu ve direk tepki verip,tavır alın. arayada seviye koyunki bi daha yılışmasın sizden yüz bulmasın. sonuçta nişanlınla veleniyosun diye bunlar la da yapışık ikizler gibi yaşamak zorunda değilsin...

18. 26 Şubat 2010
  19. Yeldaa25

Yeldaa25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Vallahi ben olsam suratına bakmam bir daha... Çok ayıp etmiş öyle cümleler kurulmaz aile içinde ayıp ayıp... Bence onu sert bir dille uyar böyle davranırsan beni kaybedersin de tersle ceza almalı biraz soğuk ol tavrını fark etsin