Eltisinden nefret edenler

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve NALCY tarafından 12 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Ekim 2010
    Konu Sahibi : NALCY
  1. NALCY

NALCY Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    [ı]slm kızlar be 21 yaşında 1 kızı olan bir bayanım...benim 1 tane eltim var ama böyle elti olma olsun...buz dolabı cinslerindenn...kıskanç mı kıskanç kendi 31 yaşında ve güzel değill...belki beni kıskandığından yada çekemediğinden hiç anlaşamayız..ben eşim için ara sıra yağcılıkyapıp sohbet etmeye yeltenirim ama yok anam bunda sohbet edecek kabiliyet yokkk...şu an aramız iyi değil...az tartışmışızz...inanırmısınız 2 sene nişanlı kaldı ben ondan önce evlendim 2 sene sonra telefon numarasını alabildim okadar yaniii...ayyy fıttırıyorum onu görünce ama aileden diye hep karşılaşıyoruz ama onu görünce sinirleniyorum elimde değil...ne yapıyımmmmm?????fikriniz ne kızlarrrrr????benim yaşadığımı yaşıyan varmııı?????[/ı]

2. 12 Ekim 2010
  3. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Görüşmeyim o zaman.Neden peşine düştünüz ki?Demek ki o da sizi görmek istemiyor,belki de o sizin için aynı şeyleri düşünüyordur.Uzak kalın en iyi çözüm o.benneyaptımki

4. 12 Ekim 2010
  5. mirka

mirka hayattan tek dileğim var Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    elti niye bukadar önemsenir bilmem.kıskançlık niye olur onuda anlamam.o sizi kıskanıyomuş ozaman niye rahatsız olan sizsiniz.o rahatsız olsun

6. 12 Ekim 2010
  7. Sinoplu57

Sinoplu57 varsa SEN yoksa SEN... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    benim eltimde böyle ve ben daha evlenmedim bile. mumkun oldugunca görüşmemeye calısıyorum.. zorunlu kalmadıkca konusmuyorum.. kendımı de uzmuyorum.. herkesin zararı kıskanclıgı kendıne.. boşverdim.. daha rahatım..
    sinir olmuyor muyum .oluyorum ama elden gelen bişey yok.. insanları anlamak zor o zaman anlamaya calısmıcaksın

8. 12 Ekim 2010
  9. sessizLik

sessizLik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kizlar konuyu görünce hemen yazmak istedim ben henüz evli degilim ama benimde bir eltim olacak benden hemen hemen 6 yas filan büyük sevdigim hep olumlu seyler söylüyor onun hakkinda eminim cok iyi anlasacaksiniz diyor hep ama ben iste bu sizin anlattiklarinizdan yola cikarak cok korkuyorum kizlar...

eger eltimle anlasamazsam ne yaparim bilmiyorum :S

10. 12 Ekim 2010
  11. super87

super87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    198

vereliniortak...............

12. 12 Ekim 2010
  13. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    görüşme olsun bitsin,o sana soğuksa sen ona daha soğuk ol.Ne gerek var senin canını sıkan biriyle muhattap olmaya

14. 12 Ekim 2010
  15. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    Kadının yapısı o demek ki. Güzellikle de alakalı bir durum degil bu bence neden güzel olmadıgını söylüyorsunuz ? Güzelliginizden mi kıskanıyor yani sizi. İlginc ..CADIARZU

Hadi diyelim kıskanıyor konusmayın uzak durun madem sizinle konusmak istemeyen, kıskanan birine neden yagcılık yapıyorsunuz ki, ne gerek var allah askınıza. Gerektigi kadar görüsün yeter. Hem ben nefretlik bir durum göremedim ayrıca.:nazar:

Son düzenleme: 12 Ekim 2010
  16. 12 Ekim 2010
  17. xxDerinxx

xxDerinxx &#9829;&#9829; Aşkım &#9829;&#9829; Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Canım aynı yaştayız ben de 2.5 yıllık evliyim...
    Hiç bilmediğim ve tanımadığım bir yere gelin gittim ve benim en iyi arkadaşım eltim oldu...
    Bana ablalık etti. Şimdi uzakta ama telefon açar saatlerce konuşurum çok seviyorum...
    10 ay önce bir eltim daha oldu onu da seviyorum ama diğeri kadar değil...

Senin sorununa gelince eltin diye illa vıcık vıcık olmak zorunda değilsin. Mesafeli davran sen de. Mecbur kalmadıkça konuşma...
    Tabi eşinin hatrı için de merhabayı kesme...

18. 12 Ekim 2010
  19. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    o sizinle muhatap olmuyorsa sizde olmayın. ben sadece kayınvalidemin evinde görüşürüm konuşurum orada kalır. böylesi daha iyidir. birbirimizi üzmeyiz.
    şart mı telefonlaşmak görüşmek..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.