Embriyo kalitesini arttırmak için dhea+diyet+femara?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve duru2 tarafından 10 Kasım 2009 başlatılmıştır.

10 Kasım 2009
    Konu Sahibi : duru2
  1. duru2

duru2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba hanımlar, kısaca tedavi geçmişimden bahsedeyim : 3 klasik ovilasyon+ 3aşılama+2 tüp bebek. maalesef sonuç negatif. ben pco luyum ve endometriosis şüphesi var. sorun embrio kalitemiz çok kötü.. ve sayı az.
    3. tüp bebeğe başlıycaz farklı bir merkezde öncesinde sıkı bir diyet (48 kg oldum)+ dhea+ omega 3+ folik asit+ glukobay+ agnucosyon ilaçlar başlandı. femara da kullandıracaklar anladığım kadarıyla..
    doktorlarım halit fırat erden ve murat berksoy..
    benzer durumda olanlar var mı? tedavi sonuçlarını paylaşırsanız sevinirim. olumlu yada olumsuz bilmek te fayda var...
    hepinizin meleklerinize sağlıcakla kavuşmanızı diliyorum. sevgiler.

2. 10 Kasım 2009
  3. Doudou

Doudou SİNCAPIM VE BAL BÖCÜĞÜM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    .........................

Son düzenleme: 12 Kasım 2009
  4. 11 Kasım 2009
  5. papatya40

papatya40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşım

Ben de şubatta başlayacağım iki negatif tüp bebek Banan da dr um dhea , evicap ve l-arginin verdi bunlara gelecek ay başı başlıyorum dr um serhat partalcı çok memnunum gop da bilge kaan

6. 11 Kasım 2009
  7. duru2

duru2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    papatyacığım, sorunumuz ortak. irtibatta kalalım derim ben. umarım işe yarar bu tedaviler. aslında işe yaradığı ile ilgili çok şey okumuştum ama nedense pek kimse bişey yazmadı:KK43:

sevgilerimle

8. 11 Kasım 2009
  9. papatya40

papatya40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    durucum

ben de erkek faktörü de var morfoloji kötü varikosel Bir de adamım panik atak ameliyat da olmuyor. ben de bitkisellerden gidiyorum bakalım ne olacak siz de de öyle bi sorun varsa net araştırmalarımı yazayım . Senini reçeten daha teferruatlı geldi bana Bir de siteden iki arkadaş olumlu sonuç aldoı çamlıca medikanayı da rayacağım bakalım ne reçete verecekler onu da yazarım inşallah
    Kal sağlıcakla

10. 11 Kasım 2009
  11. dus

dus su akar yolunu bulur.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar benım yumurta rezerv zayıf dendı 2 tup bebege baslıcaz allah nasıp ederse bırbırımızden haberdar olalım tedavı asamamızı yazalım

12. 11 Kasım 2009
  13. bebetom

bebetom Teyzesinin gülü o Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canlarım benım de yumurta sayım az ama embrıyolarım kalıtelı oluyor.Ama bebıs tutunamıyor bır turlu,hepımızın sorunu aynı sankı banada DHEA verdıler ama 3.tup denemeye henuz gıdemedıgım ıcın kullanmadım.Bılmem sorun olurmu kı,buradakı doktorum kullanma dedı.Caresız kaldım yaa offf ne yapacagım bılemedım bır turlu.Sımdı 1 sene oldu tup deneyelı FSH ıma baktıracagım.Adetım duzenlı ama erken menopoza gırebılırmısım.Hayırlısı hepımız ıcın kızlarrrkaydirigubbakcemile5

14. 11 Kasım 2009
  15. dus

dus su akar yolunu bulur.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bebetom yasın kac kı menepoza gırıcekmıssın hayırlı olsun doktorlar banaa acele et dıyor.halımızden anlayan yok
    maddı yonden ıyı olsak hemen yaptırıcaz

16. 12 Kasım 2009
  17. papatya40

papatya40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bebetom cum
    dhea etkisini 2 3 ayda gösteriyormuş Biliyorum mahvolduk madden ama 3 ay sonra deneyeceksen almaya başla bence Ben yine de herşeyi deneme taraftarıyım hani bazıları safsata filan diyor da ya tutarsa arkadaşım ?

18. 12 Kasım 2009
  19. Filo

Filo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    tüp bebeğe başlamadan 3 ay öncemi başlamak lazım arkadaslar dhea ya lütfen yardım.....