Embriyo transferi adeti değişiyormu...

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve nelo tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : nelo
  1. nelo

nelo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    SLM KK kader arkadaşlarım çooooooooook uzun zamandan sonra aradığım soruya burada cevap bulabileceğimi düşünerek tekrar yazışma kararı aldım.ilk tüp b.denemem düşükle sonuçlandı 2. denemeyi yaptırmak üzereyim ilaçlarımı aldım ancak hepinizin bildiği gibi artık sadece tek embriyo transfer ediliyormafoldumben buda başarı şansını düşürüyor.anacak dün bir habber çıkmış ben o habere ulaşamadım kararın geri çekilme durumu varmış ben şimdi ne yapmalıyım ne yapacağımı şaşırdım acaba biraz ertelemelimiyim bilgisi olan lütfen bana yardım etsin....kafamçokkarıştı

2. 28 Mayıs 2010
  3. krishazel

krishazel Rabbim Sana Emanet Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Ah keske canim bende degisir umuduyla tedavimi erteliyorum . Insallah tez vakitte o yasa iptal olur.

4. 28 Mayıs 2010
  5. gurseda

gurseda Rabbim kuzularımı koru.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardımcımız olsun canım..seni çok iyi anlıyorum zaten zor olan işimizi daha da zorlaştırdılar..ben milletsem şayet bu kararı alanlar nasıl benim vekilim oluyolar.. bende haziran sonu gibi başlayacağım tedaviye ama senin gibi bende kararsızım.. dün gazetede okudum dediğin haberi..danıştaya dilekçe verilmiş bu yasa ile ilgili ve danıştay başvuruyu kabul etmiş..eğer danıştay bu yasayı özel hayata müdahale olarak görürse iptal edebilirmiş..tüm bildiğim bu.. inş. Rabbim işimizi kolaylaştırıp,her iki dünyada yüzümüzü ak edecek yavrular nasip eder..:Saruboceq:

6. 28 Mayıs 2010
  7. Nursati

Nursati 12 yıl bekledim seni Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Ben sonbahara bıraktım...

8. 28 Mayıs 2010
  9. krishazel

krishazel Rabbim Sana Emanet Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Bu Danistayin cevabi nekadar surer acaba . hukukcu varmi aramizda arkadaslar

10. 29 Haziran 2010
  11. nelo

nelo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sanırım sizlerde benim kadarbilgi sahibisiniz ben ve eşim tedaviyi bşlatma kararı aldımprş yumurtalarım toplanacak bana dua edin embriyodaki bölünme kalitem çok çok iyi olsun ve bu sefer bebeğim benimle kalsın allah isteyen herkesin kucağını bebişiyle doldursun inşallah ....

12. 29 Haziran 2010
  13. baharnaz

baharnaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10.214
    Ödül Puanları:
    238
    Amin canım inşallah bebişin sana tutunur ve bırakmaz