embriyoları kaliteli olduğu halde hamile kalamayanlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sinemiskan tarafından 2 Ekim 2009 başlatılmıştır.

2 Ekim 2009
    Konu Sahibi : sinemiskan
  1. sinemiskan

sinemiskan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kızlar ilk tüp denemem maalesef negatif sonuçlandı çok üzgününm hemde çok
    3 embriyo yerleştirildi 2 si 8 hücreli biri10 hücreli ama olmadı işte bhcg değerim 2 nin altında hiç mi hamilelik oluşmamış anlamadım kafayı yicem
    böyle durum yaşayanlar varsa lütfen bana yardım edin:KK43:((

2. 2 Ekim 2009
  3. nil1971

nil1971 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    CANIM benim ne olur uzulme benimde ayni oluyor rahim tutmuyor benim yumurtam az oluyor ama kaliteli dolleniyor en son tedavimde iki yumurta konmustu biinci kalite ama tutmadi yani ben 6 kez denedim migro 7. baslicam kasimda inseallah bu sefer olur rabbim buyuk bende anlamiyorum neden tutmuyor rabbim ol deyecekte olacak her seyin vakti var allahim kimsenin emeklerini bosa cevirmesin aminnnn:KK46:

4. 2 Ekim 2009
  5. gelincik238

gelincik238 Şükürler Olsun Mevlaya... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım benimde ilk tedavimde çok kaliteli 2 embriyo transfer edilmişti hemde 5. gün ama olmadı. embriyonun kalitesi tabiki çok önemli ama nasipte yoksa Rabbim ol demeyince olmuyor. şuanda ne desek boş üzüleceksin inşallah 2. denemende pozitifi görenlerden olursun.

6. 2 Ekim 2009
  7. sinemiskan

sinemiskan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dr lada görüşemedim acaba rahimde mi sorun var film falan mı çektirmek gerekiyor niye tutunmadılar.rahim kalınlığı normal diyodu dr kontrollerde
    bana hemşire ilk 20 saatte tutunuyo demişti ama acaba doğru mu yoksa bikaçgünden sonra mı acab
    yani hamilelik ilk saatlerde olmazsa bi daha olmazmı

8. 2 Ekim 2009
  9. sinemiskan

sinemiskan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saolun kızlar içimddeki sıkıntıyı sizden başka kimse anlayamaz.dün öğrendim sonucu ağlamaktan gözlerim şişti.insanın kendini hamile sanıpta sonra olmadığını öğrenmesi çok kötü sanki eski hayatıma dönemicem gibi geliyor

10. 2 Ekim 2009
  11. bensunaz

bensunaz HOSGELDİNİZ MELEKLERİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım belki duymuşsundur tutunamayanlara histereskopi yapılıyor... bu histereskopi rahim içine bakılıyormuş...yapışıklık filan varsa hepsi çıkıyormuş..birde rahme çizik atılıyormuş buda tutunmayı saglıyormuş... bence istersen doktorunla bir görüş derim .başarılar....

12. 18 Ekim 2009
  13. diatom

diatom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde 1 8 hücreli 7 hücreli ve 1 de 10 hücreli 3 embriyo tutmadı.Neden olduğu konusunda inan senin gibi bende çok cevap aramaya kalktım ama bizim bilmediğimiz şeyler var herhalde.eski hayatına dönüyorsun.Ben öğreneli 1 ay oldu:KK43:

14. 18 Ekim 2009
  15. talya83

talya83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaslar. Benimde ilk denemem maalesef negatifle sonuclandi. Bana birtane transfer edildi, 8 hucreli. Yasimdan dolayi (yas 26), 1 tane transfer edildi, yurtdisinda yasiyorum. Bende cok dusundum niye tutmadi diye, cunku bende bir sorun gozukmuyor...Acaba bundan sonrakilerde tutmuyacakmi diye cok korkuyorum. Ama Allah buyuk, demekki zamanimiz gelmemis, insallah Allah hepmize ikincide verir...

16. 18 Ekim 2009
  17. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    benimde ilk denememdi.banada 1.sınıf 5 tane embryo koyuldu...bebeğim tuttu fakat rahimde tutunamadı düştü....dr.benden histeroskopi istemişti neden tutunamamış diye öğrenelim dedi...2.denemeden önce bu testin sonucuna göre tedavi uygularız demişti...biz 2.denemeyi orda yaptırmıycaz diye histeroskopiyi yaptırmadık....kafanın rahat olmasını istiyosan yaptırabilirisn....ama ilkinde tutacak diye bişey yokk...evet kaliteler iyiydi fakat rabbimde nasip edicek...evlatlarımıza kavuşmanın zamanı gelmemiş...ve gerçekten bu durumada alışılıyorr..bide ben hamileyim diyede sevindim ama sevincim sadece 1 hafta sürdü ne yazıkkiiii.....inş diğer denemelerimizde evlatlarımıza kavuşuruz.....

18. 18 Ekim 2009
  19. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşlar zaten tutma şansı %100değilkiii...yani tutmayabilir...ben hamile kaldığım için dr.benden histeroskopi istedi ve bide embryolar 1.sınıf olduğu için istendi....yani her ikisi olduğu için.....yani bnce neden tutmadı diye bu kadar düşünmeyin ve kafanıza takmayınnn...embryoları kötü olup dr.ların dahi şans vermediği hastaların çocukları tutabiliyor....bizimde iyi olduğu halde tutmayabiliyor....dr.bana histeroskopi dediğinde internetten başka bi dr.a sormuştum dr.da bana yaptırmayabilirsin çünkü tutmayabilir belki rahimin kalınlığındandır demişti....hatta üstünede devlet bile 2 kez hak tanıyo tüp bebek için demişti.....