embryo transferinde agri hissetmeyen varmi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve gxuxlxuxm1 tarafından 17 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : gxuxlxuxm1
  1. gxuxlxuxm1

gxuxlxuxm1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba embryo transferinde agri hissetmeyen varmi yada cok agrili olan lütfen bana yazarmisinizCADIARZU

2. 17 Ağustos 2009
  3. sherlocker

sherlocker Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    2 tüp bebek denemem oldu,ikisinde de ağrı sızı hissetmedim...

Bir alet yerleştiriyorlar ya,onu yerleştirirken belli belirsiz bir sızı oluyor tabi..Ama o yerleştikten sonra bir şey hissetmiyorsun..

Zaten bir taraftan da,ekranda transfer işlemini seyredeceğin için,heyecandan acı macı düşünemiyorsu canım,çok keyifli bir an,keyfini çıkar...

Hakkınd hayırlısı nasip olsun inşallah...

4. 17 Ağustos 2009
  5. EU2

EU2 Guest

bende oyle bir agri sizi cok az oda taktiklari aletden dolayi baska birsey hissetmedim

6. 17 Ağustos 2009
  7. gxuxlxuxm1

gxuxlxuxm1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tesekkürler bu benim 5. denememdi diger transferlerim cok zor olmustu 3 kere narkozlu oldu yolu kolay degilmis dedi doktor 4 dü yurt disinda yaptirdim bu sefer türkiyede yaptirdim ama transfer okadar kolay olduki ben hic bir sey hissetmedim sinek isirigi kadar bile buda bende süpe yaratti acaba embryolari rahime koymadilarmi bide sonuc negatif cikti

8. 17 Ağustos 2009
  9. bensunaz

bensunaz HOSGELDİNİZ MELEKLERİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sana geçmiş olsun.. türkiyede hangi hastanede yaptırdın..genelde transfer yaplırken sıkışık oldugumuz için kasık agrısı olabiliyor ama aleti takarken bende hiçbir şey hissetmedim transfer ederlerkende hiç birşey hissetmiyosun canım ..ben transfer olurken allhıma yalvardım hep zaten transfer ettiklerini size gösteriyolar monitörde ufacık parlıyorlardı.. ama tabiki tutmadı.. demekki daha vakti saati gelmemiş.. inşallah bu mübarek aylar hürmetine rabbim isteyen herkezi anne olmayı nasip eder..

10. 17 Ağustos 2009
  11. muhte

muhte Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA ANNE OLMAN DİLEĞİYLE BENDE BUGÜN 5.İĞNEMİ OLDUM BU BENİM İLK TEDAVİM YUMURTA TOPLAMADA VE TRANSFERDEN ÇOK KORKUYORUM ALLAHIM İNŞALLAH SONU HAYIRLI OLUR AMA BENİM İÇİME NEDENSE HİÇ DOĞMUYO ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN:Saruboceq::1no2:

12. 18 Ağustos 2009
  13. bensunaz

bensunaz HOSGELDİNİZ MELEKLERİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    AMİİİNN CANIM İNAŞŞLLAH.RABBİM KİMSENİN KUCAGINI BOŞ BIRAKMAZ..canım yumurta toplama zaten genel anesteziyle oluyor..seni uyutuyorlar hiç birşey duymuyosun...ayılınca hafif bir lekelenmen olabilri..transferde sanki muayene oluyorsunya ultrosonoğrafiyle.. ondan da kolay bir şey..canım inşallah herşey yolunda gider..canım umudunu yitirme RABBİME bol bol dua et..RAABİM inşallah emeklerimizi boşa çıkarmaz..:1hug:

14. 18 Ağustos 2009
  15. sweet33

sweet33 ruhsal dinlenmede Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben hiç bi ağrı hissetmedim sadece idrara sıkışık olmak gerekiyordu ben heyecandan unuttum ve tuvalete gittim tabi doktorum sordu idrara sıkışıksın değilmi dedi bende hayır dedim veeee sonu çok kötü bitti çünkü ameliyathanede sonda taktılar ve işte benim için sun en büyük fobi bu oldu maalesef onun haricindede hiçbir ağrı hissetmedim simdi akıllandım ama gerekırse geceden sıkışacağımyerimseniben

16. 18 Ağustos 2009
  17. nurnberg

nurnberg Kızım yaşama sevincim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    transferde ağrı olmaz derken yani şöyle bı aletle rahım agzını acıyolarya o benım canım cok yakıyo bıde sıkısık olmakta bıraz zor oluyo... yoksa öyle coooooook buyuk bı acı yok yanı

18. 18 Ağustos 2009
  19. susamuru78

susamuru78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım hiç sıkıntı yapma kendine..
    Zaten idrarını tutacağın için ondan başka bişey düşünemiyorsun ilk başta..
    Sonrada embriyoları transfer ederken ekrana bakınca sıkışıklığını da unutuveriyorsun...
    Hakkında hayırlısı olsun şimdiden..