emedur fitil kullanan arkadaşlar yardım

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve deryahmet tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : deryahmet
  1. deryahmet

deryahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Herkeze günaydın. 8 haftalık hamileyim ama 1 aydır ne yiyebiliyorum ne birşey yesem bile sürekli kusuyorum.... Dün dayanamayıp dr. aradım ben ne yesem kusuyorum ve halsizim işe gidemiyorum dedim. Oda Becozyme C ve emedur fitil verdi. Dün işten eve gelirken o kadar kötü midem bulanıyordu ki eve zor attım kendimi kustum geç saate doğru fitil kullanayım dedim.... ay kullanmaz olaydım bağırsaklarım alt üst oldu hemeroidim azdı...tuvaletten çıkamadım midemin bulanmasına mı yanayım karnımın ağırmasına mı anlamadım. Kullanan arkadaşlar sizde böle şeyler oldu mu ve mide bulantılarına ne yaptınız ben ölüyorum ya......yemek yemeği özledim......:bbo:

2. 23 Şubat 2010
  3. olefin

olefin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım fitili kullanmadım bilmiyorum ama bulantıları fazlaca yaşayıp birkaç hafta sadece kraker ve tostla beslenmiştim. 12. haftada herşey yoluna girip deli gibi yemeye başlamıştım. ama çok bulantısı olupta dayanamayan bir arkadaşım 4-5 gün hastanede serumla beslenip biraz rahatlamıştı. ılaçlar çok rahatsız ettiyse doktoruna hemen söyle bence. Tekrar geçmiş olsun selamlar.

4. 23 Şubat 2010
  5. deryahmet

deryahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tşk.ler canım.dr. zaten fitili kes dedi.istersen hapını kullan dedi. bende dayanabildiğim kadar dayanıcam...bakalım daha benimki 8 haftalık 4 hafta daha bu bulantılara dayanmak zor ama bebeğim için sabredicem.....