Emekleme,Sıralama,Yürüme

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve sheylaa tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

4 Eylül 2009
    Konu Sahibi : sheylaa
  1. sheylaa

sheylaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bebekler ne zman emekler?ne zaman sıralar?o miniş ayaklarıyla attıkları o ilk adınlarını ne zaman görücez?işte tüm bunları paylaşmak için sizleri buraya davet ediyorum...

2. 4 Eylül 2009
  3. sheylaa

sheylaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ayy çok heyecanlı ben bunların ayakta kendi başlarına durabileceklerini düşünemiyorum çok minikler sanki.geçende kızımı ayaklarının üstünde yürütmeye çalıştım ayaklarına ağırlık vermeden hemen ortadaki sehpaya gitti kaydirigubbakcemile3 demekki ne zamandır bunu istiyomuş kaydirigubbakcemile3 yaramaz olcak benim kızım.bu arada boyu da sehpayı azcık geçiyo çok komik görünüyodu minicik dev adam gibi.yürüse karıştırcak orayı burayı demek ki...tabi önce emeklemesi lazım henüz bir iki kere geri poposunu kaldırıp hamle yapabildiğini gördüm.tembel teneke dönerken bile ağlıyo yardım istiyo.koca popolu kızım benim,kaldıramıyoki poposunu :roflol:

4. 4 Eylül 2009
  5. zakkum6644

zakkum6644 Ela Seni ÇOK Seviyorum... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    hadi bakalım hayırlı olsun topiğimiz. benimki daha popişini kaldırıyo, kendini öne itiyo, yaylanıyo, bacaklarını ilerletiyo ama kollarıyla koordine edemiyo. kolları altında kalıyo... aman öğrenecekler. hepsinin sırası var...

6. 4 Eylül 2009
  7. CHOSEN

CHOSEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızım 24 mart dogumlu.yere koyar koymaz dönüyo ve ayaklarıyla kendini iittirmeye calısıyo ama malesef kollarını kullanamıyo daha ve geri dönmeyide bilmediğinden başlıyo aglamaya.onu ayagının üstüne diyelttiğimde cekyatın üstündekilere dalıyo ve hepsinin tadına baktıktan sonra atıyo yere :)
    bu arada arkadaslar sizin bebekleriniz hem sırt üstü hemde yüz üstü dönebiliyolarmı? benim bebegim sadece yüzüstü dönüyo ama hala geri dönmeyi başaramadı

8. 4 Eylül 2009
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    yok alyadada henüz bir şey yok..
    uzanmak için kendini ittirebiliyor,dönebiliyor ama herzaman ellerini kurtaramıyor..ağlamıyorda:)
    tembel bu kız tembel:)

10. 4 Eylül 2009
  11. OzOkuN

OzOkuN AdaNehir Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    chosen benim kızım da 24 mart doğumlu :)
    ada yuvarlanabiliyo solucan gibi poposunu kaldıra kaldıra ilerliyor ama daha ellerini kullanmıyor bazen ben de yürütüyorum çok tatlı oluyor kendisi de şaşırıyo nooluyo yahu der gibi kaydirigubbakcemile3 desteksiz 10 sn falan anca oturuyor

12. 4 Eylül 2009
  13. merallll

merallll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlum dönebiliyor her iki yana, hatta yana dönerek uyumayı çok seviyor...(özellikle sağa) 1 Mart doğumlu, ama emekleme yok, yüz üstü yatırıp oyuncaklarını bir karış ilerisine koyuyorum çabalıyor ama olduğu yerde sayıyor, çok azcık cm ilerliyordur belki :))) ayakta durmaya bayılıyor tabiki benim yardımımla, evdeki herşeye dikkatle bakıyor.:))))

14. 4 Eylül 2009
  15. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    benim kızım da geri geri gidiyor artık :))
    rahatlıkla hem surt üstü hemde yüz üstü dönebiliyor
    desteksiz 15 20 saniye oturabiliyor zayıf ama oldukça haraketli
    herşeyi görmek dokunmak istiyor kıpır kıpır yürüse bir dakka durmıcak sanırım

16. 4 Eylül 2009
  17. sheylaa

sheylaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim kız 4 mart doğumlu.yüzüstü dönüyo elini de yeni yeni kurtarmaya başladı ama ters dönemiyo tekrar.öyle kalıyo arada popoyu kaldırabilirse geri gidiyo ayaklarıyla iterek ama bir defalığına ve yarım karış anca. sonra başlıyo ağlamaya al beni burdan diye.bide oyun halısından da sıkıldı.ne yapcağımı bilemiyorum bol kucak ve gezme.bazen ayaklarını bastırttıyorum yere yürür gibi götürüyorum çok seviniyo bakınıyo heryere şaşırıyo :)

18. 4 Eylül 2009
  19. selence

selence Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim kızımda yüzüstü dönünce kolunu çok rahat kurtarabiliyor tekrar sırtüstü dönebiliyor. yerde bir uçtan bir uca döne döne gidebiliyor.
    çoğunlukla soluna yan yatıyor ama hala emekleyemiyor
    1-2 dk. desteksiz oturuyor
    kanpelerin kenarlarına tutunup dakikalarca kalabiliyor en çok da bunu seviyor :)