emerek uyutmaya çare

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve zeh tarafından 1 Mart 2010 başlatılmıştır.

1 Mart 2010
    Konu Sahibi : zeh
  1. zeh

zeh Aşkımın bahar tomurcuğu.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar benim kızım 27 günlük ille emerek uyumak istiyor emzik verdim onuda tam almadı. emdikten sonra uyanıksa kesinlikle yatınca uyumuyo anlamıyom nasıl davranmalıyım bide hep huzursuz emiyo tepiniyo resmen özellikle geceleri.. sizce gaz sancısından mı.. ağlamasada çok huzursuz emiyor..

2. 1 Mart 2010
  3. ArkeoS

ArkeoS İkinci duam... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    zeh ıcımı okuyon valla sen sormasan ben sorcakmısım.aynı benım oglumda boyle daha cıglık atıyor sut bıtınce ve bır emmede ıkıncı gogsumude ıstıyor doymaması ımkansız cunku emdıkten sonra oyle bır kusuyorkı ve emerken agzından sut akıyor neden boyle yapıyo hıc anlamıyorum.sankı acmıs gıbı aglıyor ve krıze gırıyor emzık verıyorum onuda aglayarak emıyor napcam ben yaaa:bbo:

4. 1 Mart 2010
  5. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Ah kızlar ahh... Doğru bildiniz gazdan dolayı ememiyor bebişleriniz. Mide gazla dolu olunca dolayısıyla çabukcak acıkırlar doymak bilmezler. Gaz bitecek bu seferde çevreye ilgi artacak o yüzden emmeyecekler. Emsin diye gözünün içine baktıkça gülecek kafasını çevirecek kaçacaklar memeden...Offf offf

6. 1 Mart 2010
  7. daisy83

daisy83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Değişir merak etme. Her huyu değişiyor zamanla. Zaten ilk ay sadece emerek uyurlar sonra sallama vs. gelir. Sonra ne yapsan uyumaz:)

8. 1 Mart 2010
  9. ArkeoS

ArkeoS İkinci duam... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    yanı sımdı bu sureklı emmek ıstemesı memeye kudurmus gıbı saldırması hatta memeyı tamamen bosaltıktan sonra sut gelmıyor dıye cıglıgı basması gazdan dolayımı?-tatlicadiarzu- ama ben gazını cıkarmak ıcın omzuma alıyorum ama cıkmıyor kucuk bır gegırtı oluyor baska yok onun dısında gaz cıkmıyor oglumdan napcam ben yaaakafamçokkarıştı em em bende oda helak oluyoruz o kusuyor bende acıdan kıvranıyorum

10. 1 Mart 2010
  11. daisy83

daisy83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    1 aylık olana kadar bebeğimin hiç ağzından gaz çıkardığını duymamıştım. 15-20 dk da bir emiyor hiç gaz çıkarmıyordu. Gaz problemini bir düşünün... 1 aylık olduktan sonra çıkarmaya başladı. Emme aralıkları da uzadı.
    Küçük bebekler sadece memede huzur bulurlar, ağrılarını orada unuturlar. O yüzden sık emmek isterler, aç olduklarından değil yani. Senin de bu sayede sütün artar.

12. 2 Mart 2010
  13. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Benim kide on uç günlük sütunu sagip vriyirum geceleri uyanmasın diye çok
    bu sferde uykya dalamiykr
    ben emziği ağzına ters vermekte buldum çareyi
    bu seferde damak yapısı bozulacak diye huzursuzlaniyorum yarın cele cevre yuvarlak kenarli emzik edineceğim

14. 2 Mart 2010
  15. zeh

zeh Aşkımın bahar tomurcuğu.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sağolun kızlar sabredicez yani hadi bakalım ama böle alışırsa halimiz harap

16. 2 Mart 2010
  17. Chitlembiq

Chitlembiq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim oğlum da hep emerek uyuyor. Kayınvalidem de öyle alıştırma diyor ama bu benim elimde değil ki. Daha minicik o. Çok da gazı var garibimin. Emerken adeta savaşıyor zavallı. Tabi gaz dediğimiz bağırsaklardaki gaz. Kolik sancısı çekiyor yavrum. Ah keşke sadece midedeki gaz olsa da tıp tıp sırtına vurunca gak diye çıkıverse nerdeeeeeee.

18. 2 Mart 2010
  19. dilasa..

dilasa.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ilk zamanlar bizde öyleydik..küçük bebk çok zor hep memede durmak istiyo genellikle gazdan onların hayatı meme güç alıyorlar memeden güvende hissediyorlar kendilerini..hayatları o kadar küçük ve masum ki..bazen emerken kızımı seyrediyorum o kadar sakin huzurlu ki kakasınını yapamasa hemen emmek istiyo güç alıyo ALLAH herkesin bebişine sağlık versin eksikliğni göstermesin inş....biraz sabredelim büyüyünce özleyeceğiz