emin olamıyorum ve üzülüyorum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 31 Ocak 2010 başlatılmıştır.

31 Ocak 2010
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. Arkadaslar pazar pazar umarım birileri vardir biseyler yazarsiniz, moralim bozuk cunku. Icim icime sigmiyor, sıkıntı bastı...Ben 1-2 aydir biriyle gorusuyorum, cok iyiydik, hergun mutlaka 1-2 kere arardi. En son persembe gunu aradi guzel konusmustuk. Evlilik planlarindan bile bahsediyordu bana, amaci ciddiydi yani, umit vermisti bana, ben de ona ısındım. Bu arada ayri sehirlerdeyiz. En son persembe aksami ben aradim, uykusu varmis telefonu hemen kapatmak istedi, ben de biraz bozuldum ama bozuntuya vermedim, bisey de demedim. 1 saat uyucam dedi. Ben de kalktiktan sonra arar yine belki diye dusundum. Ta ertesi gunuaksama kadar aramadi. Aksam aradi, ben istiyorum ki mesafeli normal arkadas gibi olmayalim artik. Toplamda 4 aydan beri tanisiyoruz 1-2 aydir da cikiyor gibiyiz...Iste istiyorum ki mesafeler yavasyavaskalksinartik daha sicak olsun bana karsi, bir gun cok samimi, mesela ozellikle gece konusuyorsak oldukca iyi ama sonra ertesi gunu arkadas gibi konusuyoruz. Ben de o anlamda yani sevgili olarak istenmiyorsam eger canim cicimli konusup ta kendimi de kucuk dusurmek istemiyorum, yani ondan bisey gelmedikce ben de yabanci gibi konusmayabasliyorum. Bununla ilgili cuma aksami msj attim, dedim ki asker arkadasi gibi konusuyorsun, neden boyleyiz gibisine bisiler yazdim. Cvp vermedi sonra 2 gunhic aramadi, herhalde sıkıldı benden, bi de boyle sitem edince bosverdi diye dusundum.

Ben onun pesinde degilim ama cok iyi konusurken, birbirimize alismisken neden boyle yapti anlayamadim. Aramadigi 2 gunde ben cok uzuldum demek ki ciddi degilmis, sıkılıverdi dedim. Sonra aradi, meger isleri cokmus falan filan...Yani dun aksam aradi, is arasinda aramis...Az once ben aradim ne var ne yok diye. Ne biliyim eskisi gibi degil, mesafeli sanki. Biraz konustuk, ben dedim ki ben kapatayim seni tutmayayim dedim, cunku ben kapatayim lafini duymak istemiyordum. O dA yok tutmuyorsun, isim yok konusalimdedi. Biraz daha konustuk, sonra kapatirken ben beni unutma dedim. Yok unutmuyorum ama sen aradin ben aramadim gibi seyler dusunme dedi..

Biliyorum ne var bunda iste cocuk gibi davranma diyeceksiniz ama ben ona daha yakın olmak istiyorum ne biliyim yani zaten mesafe var, bir gun samimi bir gun mesafeli olunca moralim bozuluyor. Aklima supheler geliyor acaba benle oynuyor mu, niyeti ne gibi falan...

Telefonda konusurken soyle bisi anlatti, kardesi de baska sehirde, kardesi sumagazada indirim var, sen ayakkabi alcaktin bi bak demis, o da gitmis hemen bakmaya. Bunu bile kiskandim mesela neden bizim aramizda boyle seyler olmuyor diye...

Boyle iste mesafe cok zor...

2. 31 Ocak 2010
  3. sanyeli

sanyeli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Unut gitsin derim ben ....Yenisini bulmus gibi bir havasi var...Üstüne düsüpte bi taraflarini kaldirma...bosuna zaman kaybi....

4. 31 Ocak 2010
  5. yok zannetmiyorum, hissederdim oyle olsaydı
    ama benimle bisuru ciddi sey konustu, simdi boyle yapmasi o kadar uzdu ki beni
    zaten bidaha aramicam artik o aramadiktan sonra
    2 gunde ne oldu bilmiyorum
    herhalde ben ilgi gostermeye baslayinca ilgisini kaybetti

6. 31 Ocak 2010
  7. cok benziyoruz, ailelerimiz cok benziyor vs vs diyordu, ben de cok umitlenmistim
    ben hic mutlulugu bulamicam sanırım
    birisi beddua mi etti nedir
    :KK43:(
    zaten aradim iyice biyerleri kalkti dedigin gibi, normalde hic yapmadigim sey aslinda
    bunu da atlatmak zorundayım sanırım :KK43:

8. 31 Ocak 2010
  9. Guley

Guley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence aranızda bısey yokmus sanki..sende cok uzulme ...sanki yenı bırı ıle tanısmıs emın olmadıgından senıde arka cebınde bulunduruyor...

yınede sen bılırsın

10. 31 Ocak 2010
  11. aramızda bisey yoktu da bitanem, canım lafları neydi
    boyle duramiyorum onla konusmam lazim ama yine de gercegi soylemez ki

12. 31 Ocak 2010
  13. nesterin

nesterin Guest

bence de çok kuvvetli bişey yok sanki aranızda..
    üzerine düşme bence bekle bakalım..
    belki böylesi daha iyidir daha yolun başındasınız...

14. 31 Ocak 2010
  15. Guley

Guley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sana bişey diyeyimmi...sen ona desen canım lafları..derki ben tüm arkadaslarıma kullanırım...erkek milleti bunlar...kaybedince değerini anlar.

sen yinede üzme kendinii:içelim::içelim:

16. 31 Ocak 2010
  17. sanyeli

sanyeli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    acik acik konus...sorularini sor...böyle devam edicekse bi daha arama beni de....agirligini koy...

18. 31 Ocak 2010

19. yok ya bitanem vs, sevgili modundaydı resmen oyle degil
    yani vardi biseyler, insallah guzel seyler olur dedi, seni gormeye gelicem dedi 10 gune kadar
    hatta az once konustugumuzda da ankaraya geldigimde ordan ayakkabi bakicam vs dedi..

cok uzgunum agliyorum