eminönü'nde nereden alışveriş?

Konusu 'Çeyizimiz için biz neler aldık ?' forumundadır ve ticktack tarafından 22 Mart 2010 başlatılmıştır.

22 Mart 2010
    Konu Sahibi : ticktack
  1. ticktack

ticktack soğuk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar ben bu hafta eminönüne gitcem çeyiz için nereden alışveriş yapabilirim böyle züccaciye fln olabilir ya da başka tavsiye edeceğiniz ne vardır yardımlarınızı bekliyorum

2. 22 Mart 2010
  3. Lindadrk

Lindadrk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım kürkçü hanına git mutlaka bütün çeyiz ürünleri orda havlularından tut mefruşata nevresimlere kadar herşey var ve uygun. Ayrıca kürkçü hanında kime sorsan gösterirler paşabahçenin yeri var bütün ürünleri çok uygun bide vakumlu saklama kapları var moonstar markasının aynı yerde .. Bence gidip görmelisin. Daha sonrada tacirhane sokakta bütün plastikçiler züccaciyeler var oyuncakcılardan yukarı çıkıyosun eternity korkmaz aryıldız ne ararsan var. Ayrıca şark han var orayada mutlaaka git zaten çeyizcilerin sokağında şark handada bütün baharatlıklarını mutfak eşyalarını banyo aksesuarlarına varıncaya kadar hepsine bakabilirsin. Sabah erkenden gitmeni tavsiye ederim kaydirigubbakcemile5

4. 22 Mart 2010
  5. ticktack

ticktack soğuk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hmm canım çok sağol not aldım hepsine bakıcam tam ihtiyacım olan şeyleri yazmışsın teşekkür ederim inşallah bulurum yerlerini :)

6. 22 Mart 2010
  7. Sinoplu57

Sinoplu57 varsa SEN yoksa SEN... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bende teşekkür ederim canım benim isime de yarıcak gitmeyi dusunuyorumda.

8. 23 Mart 2010
  9. Lindadrk

Lindadrk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Rica ederim kıslarr zaten gittiğiniz zaman hepsi yanyana ya da bi üst sokakta öyle çok farklı yerlerde değil herhangi birine sorsanız hemen bulursunuz bende geçen hafta ordaydımm keyifli alışverişler size ama spor ayakkabı ve rahat giysiler giymeyi unutmayın baya bi yorucu oluyo insan neye bakacağını şaşırıyo kaydirigubbakcemile3

10. 23 Mart 2010
  11. eylemonur

eylemonur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ayy çok heyecanlandım bende gitmeliyim...uygun di mi fiyatlar...ben bide taaa tuzladan gidicem baya yorucu olacak ama olsun :)

12. 23 Mart 2010
  13. Lindadrk

Lindadrk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Paşabahçenin yerinden 6lı su bardaklarını 3.5 tl ye felan aldım ben zemuszemus vakumlu saklama kapları vardı 4 boy ve vakum pompasıyla 25 tl felan tuttu havlular aldım birsürüü ... çift kişilik pufidik battaniyeler 40 tl başkaaaaa ne aldım düşiniyim bakyıımm günlük 30 parça çatal kaşık setleri var 30 tl porselen bölmeli kahvaltılıklar 10 tlydi baharatlıklarda uygundu valla kıslar gitmeye değer biyer ama dediğim gibi imkanınız varsa haftaiçi gidin cumartesi 5e kadr felan açıklar pazar kapalı. cumartesi gidiyosanızda sakın öğlene kalmayın aşırı kalabalık çok daha yorucu oluyo sabah erkenden gidin derimm sormak istediğiniz olursa yardımcı olurum heryeri bliyorum orda ne nerde satılır diye direk adres verebilirim :hulya::hooray:

14. 23 Mart 2010
  15. Sinoplu57

Sinoplu57 varsa SEN yoksa SEN... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    oy oyy gitmem lazım..eylemonur bulusalım berabe gidelim..olumunekankayizsmile
    bende pendikten gitcmde yol gozumde buyuyo..mafoldumben ama ceyiz icin degerkaydirigubbakcemile3
    lindarkcım battaniye,nevresim ve baharatlık türü şeler tam olarak nerde peki?

16. 23 Mart 2010
  17. anarchitect

anarchitect Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar sirkecide de güzel züccaciyeler var. bakmanızı tavsiye ederim.toplu alışverişte ve nakitte de çok yardımcı oluyorlar.tek tek isim vermim. doğu bank civarında birsürü yer var.

18. 23 Mart 2010
  19. Lindadrk

Lindadrk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kürkçü hanında canım. Ayrıca havuzlu handada mefruşatçılar var 5-6 katlı bi yer üst katları sırf bu işler için kaydirigubbakcemile2