Emir Sultan - Hüseyin Algül

Konusu 'Kitap Tavsiyeleri' forumundadır ve gxuxlbeyza tarafından 13 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : gxuxlbeyza
  1. gxuxlbeyza

gxuxlbeyza benim güzel ailem Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle selam arkadaşlar size emir sultan adlı kitabı okumanızı tavsiye ederim ilgilenenlere,emir sultan peygamber efendimizin soyundan olup kabiri bursada bulunmaktadır,okuyunca hemen kendimi onun kabrinde buldum tavsiye ederim,okumadan öncede giderdim ama okuyunca çok etkilendim ve bursada bulunan arkadaşlar biz daha şanslıyız bir an önce sizde okuyun ve ziyaret edin..

2. 14 Mayıs 2007
  3. gxuxlbeyza

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar inan çok üzüldüm konuyu kaç kişi bakmış ama cevap yazan ilgilenen olmamamış çok degerli bir konuydu tabi herkesen kendi tercihi herkeze mutlu günler........:1no2:

4. 14 Mayıs 2007
  5. hira_nur

hira_nur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım kitabını okumadım ama filmini izledim...kabrinin bursada olduğunu bilmiyordum...yolum düşer inşallah birgün ziyaret ederim...

6. 14 Mayıs 2007
  7. gxuxlbeyza

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ilgine saol bursaya yolun düştügünde bana ulaş özel msn den ben seni gezdireyim....bursa bir nevi evliyalar şehri........

8. 14 Mayıs 2007
  9. hira_nur

hira_nur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim ama sende istanbula gel burada da ziyaret edilecek o kadar çok yer varki...

10. 14 Mayıs 2007
  11. gxuxlbeyza

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hiranur-cum ah biliyom istanbuldada çok yerler var ordada en çok eyüp sultana gitmeyi istiyom inşallah birgün bir yerlerde görüşürüz ........

12. 19 Mayıs 2007
  13. pusu

pusu Guest

gülbeyza abla.. ben bursa yı o kadar merak ediyorum ki hatta sözlümle yerleşmeyi düşündüğümüz şehirler arasında bursa da var.. kitabın yazarını söyleyebilirmisin?

14. 20 Mayıs 2007
  15. gxuxlbeyza

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle merhaba canım ve inşallah dilegin gerçekleşir bursaya yerleşirsiniz,bursamız hem tarihiyle evliyalar şehri ayrıca iş açısından da potansiyeli çok olanbir şehir,emir sultan hazretlerinin canım hangi yayın yayın evine sorarsan sana bir kitap göstecektirler tercih senin kısa olanda var uzun olanda var negüzel ilgilenmem çok sevindim,hepimiz onların hayatlarını örnek alsak ah ahiretimiz harika olur neyse kitabı alınca okudugunda bana yaz bitanem :1hug: