Emla kullananlar..Sonuçlarınızı paylaşır mısınız:)?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve arhes tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Eylül 2009
    Konu Sahibi : arhes
  1. arhes

arhes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bnde aynı dertten şikayetçiyim.bikini bölgesnde jilet kullanyrm.ve utanarak söylüyorumki çok sert ve kalınlar.sir denedm ewde kendim.ama çekemiyorm o kadar sertki zor geliyor.kaç kez yarm braktım.ama bıktım artık...şu emla kremi kullanan arkadaşlar..gerçekten işe yarıyormu.çünkü bnm çok sert.o kadar parayı verip bide işe yaramazsa üzülürüm.artık son çare onunla deniycemde:kedi:

2. 23 Eylül 2009
  3. nuruayn28

nuruayn28 Guest

Evet ya bu emla ne iştir anlatın please...

4. 23 Eylül 2009
  5. sevgili

sevgili 20.06.2010 / Yeni HaYaT Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanırım bu 3. kutum. benim için süperdi. bekleme zamanını iyi ayarlarsan şahane bişi. hiç acı falan yok, sadece sıcaklığını hissediyorsunuz ağdanın.

6. 24 Eylül 2009
  7. arhes

arhes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki kremin etkisi geçtikten sonra ne oluyormafoldumbenmorarma falan olurmu ilkinde..sigorta karsılarmı sağlık ocağında falan yazarlarmı?

8. 24 Eylül 2009
  9. seljan

seljan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    jiletten dönmek isteyen ama kuaförde yaptırmak istemeyenler için emla kremi çok ii. bölgeyi uyuşturuo rahat rahat alabiliyorsun. ağrısı da ağdayı neyle ve nasıl yaptığına göre değişir. kremi uygulayıp ağdaya geçmeden önce muhakkak bi peçeteyle sil ve pudra sür çok acıtır ben başta yapmadım kötü bi tecrübe edindim kaydirigubbakcemile3

10. 24 Eylül 2009
  11. sevgili

sevgili 20.06.2010 / Yeni HaYaT Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç bişi olmuyor arkadaşım. ilk aldırdığında azcık köklerin kabar kabar oluyor. bebek yağı sürünce bişi olmuyor. sigorta karşılıyor ama sağlık ocakları yazmıyor hayatım. ben kadın doğum uzmanına yazdırmıştım. kuaförde de aldırsan, evde de alsan bence en azından 1 kutu kullanmalısın jiletten geçişte. rahat edeyim demek istersen. çünkü ilk gittiğimde kullanmamıştım, daha ilk aldırdığımda. yüz üstü yatamamıştım acısından kaydirigubbakcemile3

12. 24 Eylül 2009
  13. mamun

mamun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben o kremi kullandım ama benimki uyuşmadı ya!Yedirdim iyice serastreçlede kendimi paketledim ama olmadı

14. 25 Eylül 2009
  15. drydeniss

drydeniss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    kremi kullanınca ister kendiniz alın ister kuaföre aldırın hiçbirşey hissetmiyorsunuz.
    ben kendim aldığım zamanlar kendimi tavuk yoluyormuşum gibi geliyor :) acı yok sızı yok
    krem sürmediğimde alamıyorum ...
    bu arada kremi eltimde denedi o hiç uyuşmamış 1 kutuda 5 tüp oluyor 1 tüp bana 3 defa yetiyor
    o bir defada 2-3 tüp kullandım yinede uyuşmadı dedi... kişiden kişiye göre değişiyor etkinliği sanırım...

16. 25 Eylül 2009
  17. olmuyor olmuyor ben neden faydasını görmedim streç filmele bile sardım offff
    olmuyor,

18. 25 Eylül 2009
  19. DeliMavi_

DeliMavi_ Guest

Ya bende acıdan dolayı jilet ile alıyorum mecburen kremi almayı düşünüyorum ama ya acımıyorsa süper...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.