emmeyi öğrenemedik

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve liva1017 tarafından 17 Kasım 2008 başlatılmıştır.

17 Kasım 2008
    Konu Sahibi : liva1017
  1. liva1017

liva1017 Guest

kızım bugün 5.ayına girdi hala boğazına kaçırıyor emerken. eşimde bana kızıyor nasıl emziriyosun diye ne zaman alışcak kızım bilmem dr normal diyor ama bizi korkutuyor tıkanıp gidiyor resmen.

2. 17 Kasım 2008
  3. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım normaldir bazen benim oğlumdada oluyo tıkanıyo hemen kaldırıyorum kaş ortasını ovuyorum geçiyo
    daha çok küçükler canım zamanla geçecek eşine bakma sen sü
    t birden çok gelince genzine kaçıyo o an nefesini toplayamıyo oyüzden sıkma canını geçer

4. 17 Kasım 2008
  5. hafsaa

hafsaa Guest

bendede oluyo canım her bebekte olur sen merak etme kasıın ortasın ov

6. 17 Kasım 2008
  7. amilie

amilie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eğer emerken uyuyakaldı ise sütü çekiyor ama yutmadan uyuyor sonra yutmaya çalışırken fazla geliyor demekki genzine kaçıyor ve boğulacak gibi oluyor. dik duruma getiriyorum ben de bazan yararı varmı bilmiyorum kaş arasını alnına doğru gerdiriyorum. geçiyor. sen kimseye bakma! yasakkelime bebeğine zarar vermek ister mi bi anne!!:1no2:

8. 17 Kasım 2008
  9. kanay

kanay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bı de emzırırken konususrsan bogazına kacıyormus.ben emzırırken konusunca annem elıyle sus ısaretı yapar.ordan bılırım

10. 19 Kasım 2008
  11. EmirkanVeEymenin Annesi

EmirkanVeEymenin Annesi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım benimkide çok kaçırıyor öle ama ben alıştım artık hatta babamızda bize kızıyor bilerekmi yapıyorsunuz diyor benim eşim biraz hasasta ondan..........

12. 19 Kasım 2008
  13. kreeft

kreeft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim yusufumda kaciriyor...reflex olarak bende kas ortasini kaldiriyorum..esimde oyle yaptigimi gorunce anlam veremedi,niye oyle yapiyon ddedi bana...bende esime kafasini geriye verip yutkunmasini soyledim ,yapamadi..yutkunmak icin basini asagiya egdi..bende dedim nefesiine sut kacinca bebisimin alnini kaldiriyorum ki nefes borusu kapansin,sut asagiya rahatca insin diye...boyle anlattim..anca anladi...komik geliyordu, o hareketim ona...iyi yapmisim dime kizlar....