Emotion Parfüm

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve EU1 tarafından 7 Aralık 2008 başlatılmıştır.

7 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    ARKADAŞLAR BU PARFÜMÜ TAVSİYE EDEN VAR MI? BEN BEĞENİYORUM AMA SİZİNDE GÖRÜŞLERİNİZİ ALMAK İSTİYORUM... :):)

2. 7 Aralık 2008
  3. ispanaklikoyyimirtasi

ispanaklikoyyimirtasi NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bana da bi arkadaşım morunun deodorantını vermişti, emotionun sitesine girdim, moru için baharatlı yazıyordu, ben de baharatlı kokuları sevmem, yaşıma gitmez.. pur blanca bitince bunu alabilirim, hem fresh hem çiçeksi yazıyordu.

4. 8 Aralık 2008
  5. EU1

EU1 Guest

ewt çok güsel kokuyo bence ama sizin ggörüşlerinizide merak ediorum...

6. 9 Aralık 2008
  7. MaLiBu

MaLiBu ....mucize..... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    emotion ın parfümleri güzel genelde ben sarısını kullanmıstımm bu resmi nerden ekledin cnm?fiyatı ne kadr?

8. 10 Aralık 2008
  9. EU1

EU1 Guest

google'a emotion parfüm yaz, resmi bulursun.
    fiiyata gelince kutusu(parfüm,deo,far dahil) 18 veya 19 YTL... (çok hesaplı ve çok güzel)

10. 10 Aralık 2008
  11. Geveze

Geveze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben daha yeni aldım bunun aynısındankaydirigubbakcemile2...19 ytl idi hem ekonomik hem de kokusu hoşuma gitti açıkçası

12. 10 Aralık 2008
  13. EU1

EU1 Guest

ewt çok ekonomik... ama arada kaldım.. she mi yoksa emotion mu :S

14. 14 Aralık 2008
  15. mademoiselle

mademoiselle offf pofff Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    anneme bi parfümeride hediye edilmişti emotionın pembesi, oldukça hesaplı ve hoş bi koku bence
    ben de seneler evvel deodorant ararken açık mavi renkli üstünde çiçek resimleri olan deodorantını buldum o çok süper ama bulamıyorum şimdilerde
    deodorant çok fazla kullanmam ama o çok güzeldi cidden o fiyata o koku gerçekten başarılı

bence she de güzel ama morunun deodorantını denedim iyiydi

16. 1 Ekim 2009
  17. kemirer

kemirer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ewt bnde emotionun baharatlı mor olan parfümünü almıştım ve hiç beyendemi ve 20tl werdim ewde süs gibi duruyor bu gidişle çöpe atıcam hiç iyi değil kokusu tavsiyede etmiyorum

18. 1 Ekim 2009
  19. withamin

withamin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    seneler önce kokusuna hayran kaldığım parfüm.çok güzel.ama bi ağır tarafı var.yine de bence çok güzel.