emziğe nasıl alıştırdınız??**

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve tullayy tarafından 21 Ekim 2009 başlatılmıştır.

21 Ekim 2009
    Konu Sahibi : tullayy
  1. tullayy

tullayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ya arkadaşlar 1 buçuk aylık oğluşum dr ların dediğini yapıp şu ana kadar emzik vermedim ama yok olmuyo uyku dışında hep huysuz hep kucak istiyo emzik şart ama hemen bırakıyo.ben geç mi kaldım yoksa..siz nasıl yapmıştınız??:uhm:

2. 21 Ekim 2009
  3. aysu3866

aysu3866 SISKA =) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    valla canım senin gibi bende oldum başta vermedim hava yaptım sağlıksız emzik die sonra 2 aya yakın baktım olmuyor dayanamadım artık kucak kucak kucak..serum emzik aldım damak olanından o attı ben verdim zorla o attı ben verdim zorla o emzik birde yumuşak oluyor diğerlerine göre ve ucunu çok hafiften tatlıya bile batırdım yani artık dayanamıyordum zorla zorla tuttu..acıktığındada verdim emzirmedi memeyi verdim biraz emdi alışsın diye sonra alıyordum ağzından emziriyordum..zor güç bela alıştırdım..alışıyorlar ama biraz zor oluyor..uykusunda verdim mesela birde ben öyle öyle alıştı

4. 23 Ekim 2009
  5. yesu

yesu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben emziğe alışsın diye bir hata yaptım sakın siz yapmayın.emziğini pekmeze değdirip verince alıyordu ve sakinleşiyordu şimdi ise eğer emzikte herhangi bir tat yoksa asla almıyor.

6. 23 Ekim 2009
  7. yesu

yesu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben emziğe alışsın diye bir hata yaptım sakın siz yapmayın.emziğini pekmeze değdirip verince alıyordu ve sakinleşiyordu şimdi ise eğer emzikte herhangi bir tat yoksa asla almıyor.

8. 23 Ekim 2009
  9. aysu3866

aysu3866 SISKA =) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bende canım senin gibi çok az aza batırdım ama şimdi benim ki tatsız da olsa nasıl emiyor..çocuktan çocuğa değişiyor demekki

10. 23 Ekim 2009
  11. tullayy

tullayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ya bebeğim daha 1 buçuk ayllık çok hata yapıyorum biliyorum da alsın diye bala bile batırdım sanırım alışmak istemiyo.hadi ona razıyım bide uyku da çok zor bizim uyuyo yatağına bırakıyorum arkamdan hemen ağlıyo.şaşkın oldum ben yaaa

12. 23 Ekim 2009
  13. tuana3434

tuana3434 cnm kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sakın sakın bal çok zazrlı 1 yaş altındaki bebklere çok çok az bile olsa...sütü damalt bi şekild evermeye çalış...bende hiç vermek istemiyodum ama mümkünmü hep meme istiyo çekmiyodu emzik olarak kullanıyo yine vermicektimde dışarı çıkınca ii oluyo ha diye emziremem dışarda kurtarıcı..ama sonrası var... ya bırakmak istemese..yiğenim 3.5 yaşında zorla bıraktı nefret ettim çocuğum böle olmasın diyodum bakalım

14. 23 Ekim 2009
  15. aysu3866

aysu3866 SISKA =) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ya canım ya allah aşkına sanki bizde batırıpta pekmeze bala emziğe iyice yağlamıyoruz ya çok çok az minnacık bişi değiriyordum yani bizde biliyoruz hani zararlı olduğunu. benimkide çok zor ne zorlukla tutturdum alışıyorlar ama biraz zaman alıyor

16. 23 Ekim 2009
  17. yesu

yesu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bal alerjen olduğu için zararlıymış,pekmezin zararı yok diyorlar

18. 23 Ekim 2009
  19. ekim.29

ekim.29 Allahumme Ya Mübdi Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    148
    bende reçelle alıştrdm 1 ay sürdü böle daha sponra kendi boş tuttu birazzor oluyo ama
    yinede bazı bebekler almıyoo