emzik hakkında... lütfen yardım

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve s_eker tarafından 9 Nisan 2009 başlatılmıştır.

9 Nisan 2009
    Konu Sahibi : s_eker
  1. s_eker

s_eker ŞükürlerOlsunAllah'ımSana Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar bizim bebişimiz 12 günlük oldu Allahın izniyle.ama sürekli emmek istiyor memede uyuyor..emmezse sesi kısılana kadar ağlıyor.gittikçe bu isteğide artacakmış doktorumuz söyledi.2 gündür kusmaya başladı uyanık olduğunda sürekli memede kalmak istiyor çünkü.kısa süreli enazından uyuyana kadar çenesi yorulmadan emzik verebilirsiniz dedi doktor.bugün denedik emzikle uyudu.ama içim öle tuhaf olduki kandırdım yavrumu anlıyorsunuzdur beni.siz neler yapıyorsunuz emzik vermelimiyim.Allah yavrularımızı bizlere bağışlasın.

2. 9 Nisan 2009
  3. kiyymet

kiyymet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb cnm
    benimde kızım 3 aylık olcak 15 inde
    halen hep emmek istiyor bende mecburen doyduğundan emin olup emzik veriyorum
    tamamen uykuya dalıncada çekiyorum ağzından bazen bana gerek bile kalmıyo
    kendisi atıyo emziği çünkü çok düşkün değil inş böyle devam eder çok düşkün olmaz emziğe.

4. 9 Nisan 2009
  5. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    bende veriyorum emzik yoksa başka türlü hep göğsümde tutmam gerekicek uyumasına yardımcı oluyo sonra kendiliğinden atıyor zaten açkken kesinlikle almıyor

6. 9 Nisan 2009
  7. montesori

montesori metin's and kaan's mother Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    emzik hayatta vermem diyodum ama beni emzik yaptı oglum baslarda almadı ama şimdi alıyo özellikle uykuya gecişte cok faydasını gördüm....

8. 9 Nisan 2009
  9. inci mercan

inci mercan yorgun polyana Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benım kızım da dogalı 15 gun oldu emme hareketı ben onu besıge koyuncada devam edıyo.ama ben emzık olayına cok karsıyım
    cocukların dıslerının curumesıne,ve memeyı emerken zorlanmasına neden oluyo.Çok zor durumdaq kalmadıkca kullanmayın arkadaslar.

10. 9 Nisan 2009
  11. Pembemsi

Pembemsi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oğlum emzik almadı 2 sene memeler dışarda yaşadım resmen 5-10 dakkada bir emmek ister, emdiğini hazmedemez bağırır, sancıyla gene memeye saldırırdı... bazen tuvalete gidemezdim onun meme sevdası yüzünden. kızıma 3 günlükken verdim, hiçte pişman değilim

12. 9 Nisan 2009
  13. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    benim kizim daha 5 gunlukken emzigi tuttu ama gogsumu de tuttu,,uyurken emziriyorum oyle uyuyor emzigi uyanikken aliyor..emzigin bize bir zarari olmadi ama sen icim rahat etsin diyorsan druna danis canim..

14. 9 Nisan 2009
  15. minikkuzum

minikkuzum 4 erkeğim ve ben:)) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    benim ikizlerim var 11 aylık hiç emzik vermedim sakıncalı olduğu için.ama verenler rahat ettiklerini söylüyorlar sen bilirsin canım

16. 10 Nisan 2009
  17. ekim.29

ekim.29 Allahumme Ya Mübdi Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    148
    benm bıdıgmda 23 günlük ama emzik tutmadı beni emiyo ama öle zırt bırt degl acıktıkca emiyoo emzigi vermek isterm ama tutmuyo bazısı emzige lokum sür öle tutar diyo ama zaten su veremiyoz belli bi süre içi yanar yarumn nasl tuttrcmm emzigi

18. 10 Nisan 2009
  19. PirayeHira

PirayeHira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende veriyorum emzik yeni doğduğunda hiç almadı 4.ayda almaya başladı uyurken dalamıyodu bitürlü şimdi emzikle daha kolay dalıyo,ama en başta bende kötü oldum boş boş çekiyo kızım diye