emzik kullanıyormusunuzz

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve mavixsxxsxxsxxsxxsx tarafından 25 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : mavixsxxsxxsxxsxxsx
  1. mavixsxxsxxsxxsxxsx

mavixsxxsxxsxxsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar emzik kullanıyomusunuz..benim oğlum 18 günlükk ve ilk defa bugün verdik ve çok güzel emiyoo..chiccodan almıştım damaklı kauçuk emzik.sizlerde kullanıyomusunuzz??kullanıyorsanız hangi marka?

2. 25 Ağustos 2008
  3. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ben kullanmak istiyorum ama benim kiz masallah istemiyor az aliyor emmio ondan sonra geri cikartio diliyle yitip duruyo dusuruyor pek begenmiyor hanfendi:roflol: isini biliyor annesinin memisi varken yalancisini ne yapsin kizim benim:asigim::asigim:

biberon mama da vermek istiyorum agzina koyuyorum az iciyor onu da diliyle yitiyor artik ne biberon ne emzik istiyor anca benim memisler sengözlerimebaksanab
    gitti benim memisler balon gibi oldu sut dolarken ondan sonra puf diye sonuyor ben bunlari nasil kucultecem yakinda sutyen bulamicam sanki kaydirigubbakcemile-tatlicadiarzu-

4. 25 Ağustos 2008
  5. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar yapmayın nolur konuları biraz inceleyin çoğu kişi bebeğin emmemesinden şikayetçi. Başta emzik ve biberon yardımcı gibi dursada aslında anne sütüne düşman. 3.ayda bebeğim emmiyo diye topic açmamak için bebeğinizi her fırsatta emzirin beslenmenize dikkat edin anne sütünü arttıracak şeyler yiyin için çok önemli..

6. 25 Ağustos 2008
  7. ayerba

ayerba MİNİK PRENSİN ANNESİ :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biz 2. gün denedik valla acaba alacakmı emziği diye,maşallah hemen kaptı.çok büyük yardımcı emzik,biz kullanıyoruz,çok da memnunuz.nuk ortodontik sapsız silikon emzik...

8. 25 Ağustos 2008
  9. ayerba

ayerba MİNİK PRENSİN ANNESİ :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım tabiiki her istediğinde emziriyoruz,yani ben öyle yapıyorum.biberon kullanmıyorum ama emzik kullanıyorum.ama tabiki acıktığında ağzına emziği verip kaçmıyorum.sadece uyuması için ve uyanıkken karnı tok ve altı temiz olduğunda ağlamaması için kullanıyorum.çokda işe yarıyor...

10. 25 Ağustos 2008
  11. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende veriyorum dogduktan 2 hafta sonra falan vermiştim halada kulanıyorum gerci cok sık atıyor agzından ama bazen hayat kurtarıyor vallakaydirigubbakcemile3

ben bunu kulanıyorum silikon damaklı emzik

12. 25 Ağustos 2008
  13. Derya

Derya Duru'm benim...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ,1 yaşına kadar bebeklere damaksız emzik tavsiye ediliyor 1 yaşıdan sonra damaklı kullanılması erekiyormuş....chicco,nuby,jablo gibi markalarda ildiğimiz emzikleren farklı beek emzikleri var...anne memesine en yakın...onları kullanmanızı tasiye ederim....kiraz emzikler gibi görünüyor ama iki tarafından hafif basık..yassı emzik...

14. 25 Ağustos 2008
  15. sezin05

sezin05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende 3 günlükten beri NUK Kauçuk damaklı emzik kullanıyorum walla bende anne gögüsüne en yakın bu diye bunu aldım.Daha doğrusu karnı tokken bazen mızıldıyor ozaman veriyorum bide gece uyucağı zaman ama büyük kurtarıcı.yani emzirmiyelim bebeklere emzik verelim demiyoruz...Ayrıca benim doktorum emzik kullanmanda sakınca yok büyük bir kurtarıcı dedi...

16. 25 Ağustos 2008
  17. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    sizin doktor 1 tane çıkmıştır hangi doktora hemşireye sorarsanız kimse emzik önermiyor. Ben bebeği aç bırakıp emzik veriyosunuz demedim ki bir müddet sonra bebek annesini emmeyi reddiyor. Sonra anneler üzülüyor mecbur mamaya başlıyor çocuk 4-5 ayda memeden kesiliyor.
    Bunlar benim şahit olduğum ve birebir yaşadığım şeyler. Emzik yüzünden 3.5 ayda ek gıdalara başladık şimdi 2günde bir aklına gelirse emiyor. Sonradan pişman olmayın diye söyledim ama sizler daha iyi bilirsiniz İsteyen çocuğuna istediğini versin beni ne ilgilendirir. Sağlıkla kalın

18. 25 Ağustos 2008
  19. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    ben 2. gün verdim emzik, adasunun resmini koydugu emzigin hem saplısını hemde sapsız(gece emzigi diye gecer) olanını yani nuk kullaniyorum..
    bebegimin emme dürtüsünüde kesinlikle engellemiyor..
    onu tokken keyif icin emiyor..
    aç ise emmek istiyorsa onu verdigimde kıyamet kopuyor zaten :)))