emzik yüzünden az kalsın beni bırakıyordu ama emziğe nasıl alıştıracağımı bilmiyorum?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve EU1 tarafından 14 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

14 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

bir haftadır neler çekiyorum bir bilseniz emziğe alıştırayım dedim uyanıkken beni emmedi evin içinde hoplaya zıplaya emzirmeye çalıştım şimdi biraz iyi çok şükür ama emziğede alıştırmak istiyorum tecrübeli anneler nasıl alıştıracağım tavsiyelerinizi bekliyorum......

2. 14 Temmuz 2008
  3. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım istemiyorsa verme emzik okadarda önemli bişey degil bence istemiyorsa veme derim bende emzik vereyim dedim 2 hafta falan emdi ama birden bıraktı tekrar verdiğimde kusmaya başlayınca bende zorlamadım. hem birde emzzik kullananlarda dişler yamuk oluyor diyorlar bende birdaha zorlamadım ama isteseydi emzik verecektim zorlama bırak istediğini yapsınn gamyoncuiremsu

4. 14 Temmuz 2008
  5. __zeynep__

__zeynep__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende kızıma vermeyi çok istiyordum ama emmedi biraz pekmeze batırdım tadı gidince attı zorlamaya kalktım kustu yani artık pes ettimbenneyaptımki bende çene yaplarını bozuyor diye duydum o yüzden artık vermiyorum...

6. 15 Temmuz 2008
  7. selcanefe

selcanefe herşey güzel olsun Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    ben çok şanslıyım :1rolleyes:valla 15 günlüktü tuttu efe acıkınca beni emiyo uykuya dalarken ve altını değiştirince emziği bide çok ağlarsa ağzına tıpa gibi veriyorum:roflol: yoksa sürekli beni emmek istedi göğsümde uyumak istedi mecbur verdik allah annemden razı olsun valla kurtarıcım benim her konuda hoş kayınvalidem daha erken demişti anneme vermeyin demişti sonra kendi de teşekkür etti malum 20gün burda kaldı efe kök söktürdü de birazjeyyar

8. 15 Temmuz 2008
  9. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben veriyorum emzik ilk başlardan hernekadar istemiyo gibi ettiysede verdim uyumaya yakın verdim veriş o veriş ondan sonra hep aldı çok rahat ediyorum tabi diş yapısını bozuyo fakat 2 yaşına kadarda hep verilir ise... normalde zamanında bıraktırınca bişiy olmuyo diye duydum

10. 15 Temmuz 2008
  11. selcanefe

selcanefe herşey güzel olsun Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    evet canım zamanında bıraktırınca sorun yok

12. 15 Temmuz 2008
  13. hepyek-34

hepyek-34 Hayatta her sey kısmet... Üye

Beğenildi:
    989
    Ödül Puanları:
    93
    Melis de almadı emziği arasıra reçel sürüp deniyorum fakat o zamanda beni emmek istemiyor memeyi ördüğü an kıyameti kopartıyordu. 40 çeşit meme aldım diyebilirim size ama nafile onun inadı daha ağır bastı coktan teslim bayrağını çekip attım emzikleri

14. 15 Temmuz 2008
  15. ekim.29

ekim.29 Allahumme Ya Mübdi Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    148
    canm emzige hiç heveslenme onu emmemesi hiç bi sorun yaratmaz anne sütü en saglıklısı boşver alışmasn arkadışm

16. 15 Temmuz 2008
  17. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    arkadaslar dısleri damağı bozuk olur dıye cekınmeyın..
    ben kendımden bılıyorum.. 4 yasıma kadar agzımdan emzık dusmemiş..
    ama Allaha sukur en begendıgım yerlerımden bırı dişlerimdir..
    hiç yamuk fılan değil tam tersine çok düzgün ve muntazam söylemesi ayıp.. :1rolleyes: :eek:

18. 15 Temmuz 2008
  19. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende çok uğraşıp hiç bir şekilde alıştıramayanlardanım.Hemen hemen tüm emzik çeşitlerini aldım sayılır ama almadı hiç birini parmağını emiyor.oada gece uyumadan önce