emziren anne nasıl zayıflar ?

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve beri_one tarafından 3 Ocak 2011 başlatılmıştır.

3 Ocak 2011
    Konu Sahibi : beri_one
  1. beri_one

beri_one Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar arkadaslar,
    ben aranıza yenı katıldım..6 ay once sezeryan ıle dogum yaptım ve sutum olsun dıye de ne verdılerse yedım :KK43:
    60 kılo ıle hamıle kalıp 72 kılo ıle dogum yaptım.dogum sonrası 64 e dustum ama sımdı 70 kıloyum :KK43:((
    halen 6 aylık hamıle gıbı gorunuyorum hıcbır kıyafetım olmuyor ve ben bu olusan yenı bedenıme alısamıyorum..spor yapma sansım yok cunku bebegımı bırakıp gıdecek ımkanım yok-babası dahıl- gun boyunca evdeyım ve bu kılolardan kurtulamıyorum bır turlu..termal sort mu denemelıyım ya da baska bırsey mı bılemıyorum .. benım durumumda olan kısıler var ıse yardımcı olursanız cok sevınırım..tsk...
  2. 3 Ocak 2011
  3. Bxoxgxuxrtlennn

Bxoxgxuxrtlennn En güzel hediyem... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim evde hareket falan yapmayi denesen bebeis uyurken.bide süt olsun diye herseyi yememelisin.süt olmasi icin normal beslenmek ve bol bol sivi almak yeterli.
  4. 3 Ocak 2011
  5. beri_one

beri_one Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim denemedıgım yol kalmadı sutum olması ıcın ama ınanırmısın sadece serbetlı ve sutlu tatlılarda sut oldu :KK43: nıtekım kızımın doktoru da bol kalorılı beslenmem gerektıgını soyledı serbetlı tatlı gıbı..ben de oyle basladım zaten gunde 2 kılo serbetlı tatlı yemeye :KK43: ve artık nefret edıyorum tatlı yemekten de bu halımden de..sımdı de bu kılo bana yapıstı kaldı...
  6. 3 Ocak 2011
  7. beri_one

beri_one Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gunde 2 kılo degıl ya yanlıslıkla yazmısım :) 1/5 kılo cuk :):)
  8. 9 Ocak 2011
  9. asenamm

asenamm bir elif mıktarı gülümse Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben dogumdan geldikten sonra 3. gun diyete başladım.. herkes sutun kesılır dedi ama kımseyı dınlemedım.. ekmek, tatlı, hamır işi, yaglı yemek hiç birini yemedım.. yedırtemedıler.. izgara et, balık, sebze yemeklerini çok az zeytınyagı ile pişirip yedım.. şekersız komposta içtim.. veee bol SU.. GUNDE 3-4 LITRE RAHAT İÇTİM.. VE RAHAT PSIKOLEJI... hıç bir şey olmadı sutume.. bol bol sütüm de oldu..
    ben her zaman oldugu gibi bildigimi yaptım.. iyki yapmışim.. dogumdan geldıgımde 69 kg kalmıiştım... 40 çıkmadan 60 kg indim.. son 5 kg falan versem gerısı kolay..

elbette canım çoook çokkk tatlı istedı.. ama irademı yendım.. yedım ama haftada bır kez yedım..
  10. 12 Ocak 2011
  11. melihayigit

melihayigit Allah var keder yok... Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ben doğuma 82 ile gittim geldiğimde 73 tüm ama 77 ye kadar çıktım benide senin gibi beslediler süt olsun diye oğlum 1 yaşına gelmişti diyet ve spor yaptım ikisi bir arada olunca verebildim 19 kilo verdim 58 oldum şimdi 60 kiloyum biraz aldım ve tekrar diyete başladım yoksa ipin ucu kaçıyo...
  12. 18 Ocak 2011
  13. nevlihan

nevlihan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar ben eylülün 26sinda dogum yaptim.oglum yakinda 4 aylik olacak ve ben cok kilo aldim.58.9la hamile kaldim 72 kiloyla doguma girdim ve beni son dakikada sezeryana aldilar bebegimin kordonu boynununa dolanmis.yani ayni gün icinde hem normal dogum hen sezeryani yasadim gibi birsey.neyse dogumdan sonra 65 kiloydum.lohosalik döneminde fazla hareket etmem yasakti ve kilo aldim su anda 70 kilo oldum.hergün yürüyorum bol bol su iciyorum.spor yapiyorum ama yok gitmiyor daha cok aliyorum ve ben buna cok üzülüyorum.bu arada bebegimide emziriyorum.yediklerime dikat etmeye calisiyorum.ne yapicam bilmiyorum cok üzülüyorum.beni mutlu eden dünyalar tatlisi oglum allahim ona haiyrli güzel uzun ömürler versin.:KK17:
  14. 19 Ocak 2011
  15. asuslu

asuslu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    herkese merhaba;
    ben 60 kilo ile hamile kalıp 90 kilo ile doğuma girdim. doğum bitipte çıktığımda 78 kilo idim. 3 ay içinde 60 kiloya tekrar döndüm. hiç rejim yapmadım. ama her gün 1 saat genelde sabah 6-7 arası yürüyüş yaptım. bebeğim o saatlerde uyuduğundan eşimde evde olduğundan çok sorun olmadı. süt için bol bol su içtim. her sabah bol maydonoz ve yumurtalı kahvaltı yaptım.her akşam mutlaka biraz fındık, fıstık ceviz üzüm vs yaklaşık bir avuç kadar yiyerek, her emzirmeden sonra tatlı krizlerimi %70 lik çukulatadan bir miktar yiyerek ve günde 1 paketi geçmeden kilo almadan vede zayıflamadan 8 ayı tamamladım. benim önerim ekmeği az, pişmemiş yeşil sebzelerden bolca yemek. (maydonos roka tere vs) hem bol çiğneme hareketi yapmış oluyor insan böylece tokluk hissi oluşuyor hemde kilo almamış oluyor.
  16. 19 Ocak 2011
  17. eelf

eelf Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 53 kiloyla hmile kadım we 70 küsürlrde doğum yaptım ewe geldiğimde 68 dim babada ne warsa yedirdiler ama dikkat ettim yemedim 57 kiloyum we hala eski kiloma dönmeye calısıyorum 8 aylık oğlum war53 kiloya ger dönmeye calısıyorum
  18. 19 Ocak 2011
  19. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canoım ben ebru şallı le her sabah plates yapıyorum kızım 7 buçöukta kalkıyor program başlamadan kahvaltımı ediyorum kızımı doyuruyorum. ve uyutuyorum zaten 45 dk sürüyor. vucudumda rahatlama oldu işllah zayırflarımda benim 8 kilo fazlam var ne yazıkki sonradan olma.