emziren anneler süt arttırıcı caylardan kullandınızmı

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve shannon tarafından 21 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : shannon
  1. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba 4 aydır bebegimi emziriyorum ancak sütüm azalmaya basladı süt arttırıcı caylardan kullandınızmı herhangi bir yan etkisi varmı ve işe yarıyormu kullanan varsa yardımcı olursanız sevinirim

2. 21 Temmuz 2008
  3. talu

talu bal böceği :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sut arttırıcı cay dedıgın hummana nın felan cayı ıse ben kullandım yararınıda zararınıda gormedım
    bol derotu ye,taze beyaz uzum ye su ıc ve sık emzır artar

4. 21 Temmuz 2008
  5. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    humananın stil tea kullanmıstım cnm ıse yaradı bı ara bıde rezenede ıc oda arttırıyor hergun 1 bardak ıcıyorum maşallah sutum ıyı

6. 21 Temmuz 2008
  7. zuzu08

zuzu08 yakışıklı erkegim Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    163
    meraba canım ben rezene çayı içiyorum süt artırıcı sütüm geliyo ama oğlum sadece gecelri beni emiyo 6 aylık gündüzleri az emiyo mama yapıyorum hiç bir yan etkisi yok sende iç bence

8. 22 Temmuz 2008
  9. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sagolun arkadaslar dün hmananın cayını aldım ancak dünden beri bebgim kakasını yapamadı acaba bununla bir ilgisi varmı cayın böyle bir yan etkisi varmı biliyormusunuz

10. 22 Temmuz 2008
  11. SEHER YILDIZI

SEHER YILDIZI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    878
    Ödül Puanları:
    238
    canim bende humananin stil tea sini kullandim işe yariyor ama hiç bir yan etkisi yok ondan olmamiştir büyük ihtimal hiç bi ek gida verdin mi eğer verdiysen ondan olmuştur. Düzenli iç humanayi faydasini göreceksin.

12. 22 Temmuz 2008
  13. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım kullandım ne fayda ne zarar sadece zarar konusu paran.....gidiyor boşu boşuna.

14. 22 Temmuz 2008
  15. kahvegxoxzlxuxm

kahvegxoxzlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım siyah çayla beraber yenilen bisküvüde çok süt yapıyor.:KK46:
    denemeni tavsiye ederim.:nazar:

16. 22 Temmuz 2008
  17. yaxgxxixzxixm

yaxgxxixzxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende kullanıyorum humananın çayını,şimdilik bir yan etkisi olmadı,memnunum..

18. 22 Temmuz 2008
  19. zoyo

zoyo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar.... size süt artırmak için önerim; ayran ve limonata... bende çok işe yarıyor... limonatanın tarifini vereyim isterseniz...
    pastane limonatası
    malzeme: 2 adet limon, 10 çorba kaşığı şeker (isteğe bağlı aslında), 9 su bardağı su.
    yapılışı: bir kabın içine limonların kabuklarını rendeleyin... geri kalan limonlarıda 4 parçaya bölüp içine atın. 4 kaşık şeker ve 4 bardak suyuda ilave edin... karıştırıp buzdolabında 1 saat beklemeye bırakın... 1 saat sonra karışımı iyice mıncıklayıp süzgeçten süzün... kalan süzülmüş karışıma 6 kaşık şekeri ve 5 su bardağı suyuda ilave edip tekrar mıncıklayıp süzün.... harika limonatanız hazır:) afiyet süt olsun tüm anneciklere:)
    valla ben günde 1,5 litreye yakın limonata içiyorum, 2-3 bardak ayran, 1-2 bardak rezene çayı ve 2 lt kadarda su içiyorum... birde dondurma (süt yerine) yiyorum... allaha şükür sütüm her daim var... ek gıdada vermiyorum.... deneyin zararı olmaz en azından...

ayrıca humanayı bende kullandım para tuzağı bana göre... piyasada satılan bitki çayları var alın rezene çayını için.... hatta aktardan rezene tohumu bile alabilirsiniz. kaynamış suya biraz katıp bekletin mis gibi çay içime hazır:) görüşmek üzere.......