Emziren Annelerde Gebelik Belirtileri

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve sadem tarafından 4 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2011
    Konu Sahibi : sadem
  1. sadem

sadem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar emzıren annelerde gebelık belırtılerı neler bılen var mı?daha 2 aylık bebegım var ve adetde olmadım gerı cekme yontemıyle korunuyoruz sımdılık ve korkuyorumda acaba belırtıler nedır

2. 5 Ağustos 2011
  3. edaceyda

edaceyda Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı soruyu ben de sorucaktım, biz de aynı şekilde korunuyoruz, bebeğim 3,5 aylık ben de daha adet olmadım, dr'um düzenli emzirdiğimden 6 aya kadar adet düzensizliği olabilceğini söylüyor ama yine de korkmuyor değilim

4. 5 Ağustos 2011
  5. weyden

weyden Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adet görme kişiden kişiye değişir ama genelde emziren annelerde 6_12 ay içinde adet olunur.kızım 8 aylıkken adet oldum sonra hiç olmadım taki 12. aya kadar.yani endişelenmeyin çok yeni doğum yapmışsınız hemen adet olmayı beklemeyin.bence hamilede değilsiniz içinizi rahat tutun hanımlar.allah bebeklerinizi bağışlasın:nazar:

6. 6 Ağustos 2011
  7. zerra

zerra sil baştan ...... Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    geri çekme hiç güvenilir bi yöntem değil.ayrıca çiftlerin psikolojisi açısından da tedirginlik verici. bence bi kadın doğum uzmanına gidip uygun güvenilir bi yönteme karar verin. ben düzenli sadece anne sütüyle emzirdiğim halde 3. ayda adet oldum. emzirmede koruyucu bi yöntem değil. emzirmeye güvenip hamile kalan çok oluyor...

8. 8 Ağustos 2011
  9. palver

palver pınar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı dert bende de var birkaç gün sonra 3. ay'a gireceğiz oğluşumla.ben emzirmiyrm sağıyorum sürekli.Ama adet olmadım korkuyorum.Artık tek çare gebelik testi alıp belli aralıklarla bakıcam.:44:

10. 17 Ağustos 2011
  11. s_elale

s_elale Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bizde aynı;üstelik bir haftadır midem çok kötü.test almaya da korkuyorum.yorgunluktan yeterince önem veremedim bu konuya.hepimiz için aynıdır sanırım.kızıma doymak istiyorum bikaç sene;Allah olmayan arkadaşlara nasip eder inşallaah.

12. 17 Ağustos 2011
  13. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Emzirirken adet gecikmesi normal, hatta doğumdan sonra 1 yıla kadar regli gecikmesi oluyor. Bende olmaya başlayınca ilk bi aç ay düzensiz oldum yavaş yavaş düzene girdi

14. 19 Ağustos 2011
  15. jojop

jojop Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ben de korkuyorum...4. ayımda kanama görrdüm ama 2 gün sürdü o da az az...korunuyoruz esasında ama bu neydi ki şimdi??adet düzensizliği mi yoksa lekelenme de hamilelik belirtisi mi??

16. 19 Ağustos 2011
  17. jojop

jojop Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ben de korkuyorum...4. ayımda kanama görrdüm ama 2 gün sürdü o da az az...korunuyoruz esasında ama bu neydi ki şimdi??adet düzensizliği mi yoksa lekelenme de hamilelik belirtisi mi??

18. 6 Eylül 2012
  19. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba 3 ay önce doğum yaptım nerdeyse kızım 3 aylıkken adet oldum yani ağustosun 2sinde ama bu ay daha olmadım korunuyoruz hem kondom hemde geri çekme ama ben korkuyorum adet belirtiside yok hamile kalmmış olabilirmiyim test yapmaya korkuyorum :KK43: