Emzirirken cinsel ilişki isteksizliği

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve zehrakca tarafından 17 Ekim 2010 başlatılmıştır.

17 Ekim 2010
    Konu Sahibi : zehrakca
  1. zehrakca

zehrakca DERENİM BAL KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba hanımlar bir arkadaşım yaklaşık 10 ay önce doğum yaptı.bebeğini düzenli emziriyor.ama cinsel ilişki esnasında ıslanma olmadığı için acı çekiyor ayrıca cinsel isteksizlik de yaşıyor ve asabı sürekli bozuk.çevredekiler emziremeyi bırak diyorlar.adet görmeye başlarsan ve emzirmeyi de bırakırsan düzelir diyorlar.ben 6 ay önce doğum yaptım emziriyorum ama böyle bir sorun yaşamadım.aranızda bunları yaşayan veya bilgisi olan var mı?çünkü emzirmeyi bırakmak istemiyor.ne yapması lazım ya da hangi doktora gitmeli.acil paylaşım istiyorum.

2. 17 Ekim 2010
  3. pnrd

pnrd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bence emzirmeyle alakası yok..kadın doğum uzmanına bi gidip derdini anlatmalı..sanıyorum loğusa sendromu devam ediyor arkadaşınızın..

4. 17 Ekim 2010
  5. surayn

surayn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimde ikibuçuk aylık bebeğim var bende cinsel ilişkide zorlanıyorum yani eski performansım yok açıkçası benimde canım sıkıldı ne zamn düzelirim merak ediyorum emzirmeylede ilgili oldunu düşünmüyorum biz bir sene ilişkiye girmedik bundan kaynaklanıyor olabilir diye düşündüm inşallh geçicidir hem 10 aylık olmuşsa bebiş emzirmeyi kesmesindede sorun olmaz inşallh düzelir

6. 19 Ekim 2010
  7. Yeshill_Yansima

Yeshill_Yansima Hoşgeldin minik kızım:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kadın doğum uzmanına giderek paylaşmalı ve uygun kayganlaştırıcı jellerden edinerek sorunu çözülebilir.