emzirme atletı veye sutyeni?

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve bersu_791 tarafından 24 Aralık 2009 başlatılmıştır.

24 Aralık 2009
    Konu Sahibi : bersu_791
  1. bersu_791

bersu_791 canım oglum:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    :KK46: 33haftalık hamıleyım ve dogum cantamı hazırlıyorum aklıma bır sey takıldı emzırme atletı alcam kullanman varmı ve hangı marka olanı aldınız bırde alırken normal sutyen olcunuze goremı aldınız yoksa bır beden buyuk yada kucukmu aldınız ve kesım modelı hakkında bılgı verırısenız cok sevınırım ben ıkı model arasında kaldım kuruveze ve normal kesım arasında kaldım sızce hangısını almalıyım resım eklemeyı bılmedıgım için ekleyemedım kusura bakmayın

2. 24 Aralık 2009
  3. hasret0587

hasret0587 BAL KIZIM we BAL OĞLUŞş:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bnde 30 haftalık hamileyim emzirme atletide sütyenide aldım denedim hatta atlet daha kullanışlı geldi bana içten destekli olanı aldım ayrıca sütyen giymeye gerek yok. bebefoxun kini aldım

4. 24 Aralık 2009
  5. cellwe

cellwe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hmm ben de almayı düşünüyordum ama kullanışlı olur mu bilemedim, hem sutyen hem atlat giymektense atletle emzirmek daha kolay olur gibi geliyor hem eve de gelen giden çok olur rahat olur sanki? ben de deneyeyim, bebefox u internetten mi sipariş ettiniz mağazadan mı aldınız fiyatları ne civarda acaba?

6. 24 Aralık 2009
  7. cellwe

cellwe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben goz attım, kruveze olan hoş ve kullanışlı gorunuyor ama normal olan sanki hani ziyaretçi gelir o gelib bu gelir durumlarında daha iyi bir tedbir olur gibi duruyor, tabi atletle gezmeyeceğiz de hani kazayla dekolte vermemek açısından

8. 25 Aralık 2009
  9. omrum76

omrum76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Bu ürünü kullanan Arkadaşlar bebefoxun atletinimi öneriyosunuz sütyeninimi..Hangisi daha kullanışlı..Ben nisan sonu gibi doğum yapacağım..önümüz yaza geliyor...ne dersiniz??

10. 25 Aralık 2009
  11. Ezeldenberi

Ezeldenberi menekşe Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de bebfoxun hem sütyenini hm atletini aldım ,atleti daha kullanışlı gibi geldi daha kullanmadım ama deneyince öyle gibi duruyor ama tabi sütyen de bulundurmak lazım belki rahat edemeyiz.beden olarak da normal bedenimden 1 beden büyük aldım rahat olması için.

12. 25 Aralık 2009
  13. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    ben atletini aldım sütyenini almış olsaydımda atlet giymek zorunda kalıcaktım ayriyetten atletide aynı sütyen gibi destekli hatta bir tanesini alttan çıtçıtlı aldım.beden olarak bende 1 beden büyük aldım

14. 25 Aralık 2009
  15. mrklkd

mrklkd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de 33 haftalık hamileyim. bir emzirme sutyeni aldım. İkincisi de lazım dediler ama emzirme atleti almayı tercih ettim. kruvaze olanların daha pratik olduğunu düşündüğümden ondan aldım. hatta ten rengi olanı seçtim. aldığım yerdeki satış görevlisi şimdiki sutyen numaranızı sorup öyle veriyor. 90 dedim 95 verdi. süt dolunca beden büyüyormuş. aklınızda olsun.

16. 28 Aralık 2009
  17. secilaksoy

secilaksoy güsel prensesini bekliyoo Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    e-bebek den çıtçıtlı emzirme sütyeni ve kruvaze emzirme sütyeni aldım gayet hoş ve kullanışlılar.beden olarak 1 üst bedeni alırsanız sorun olmaz birde %100 pamuk olmasına dikkat edin :)

18. 30 Aralık 2009
  19. bersu_791

bersu_791 canım oglum:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende e bebekten ıkı tane emzirme sutyenı aldım bırı normal oalan emzırme atletı dıgerı kruveze olanı ıkısınıde denedım ve ıkısıde cok rahat ama kruveze olan bence daha kullanıslı keske ıkısınıde kruveze alsydım dedım:) emzırme atletlerı daha kullanıslı emzırme sutyenının ustune mutlaka atlet gıymenız gerekıyor en guzelı emzırme atletı almak ve bır beden buyuk alın ben şimdiden kullanmaya basladım:)